Kredi Hibe Destek Sitesi | İhtiyaç Kredileri, Konut Kredileri ve Hibe Destek Haberleri

Ziraat Bankası Pos Destek Hattı (İletişim Telefon Numarası)

Ziraat pos destek hattı telefon numarası ile üye iş yerlerinin sorunları çözüme kavuşturulmaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz müşteri hizmetlerini aramadan önce sorunların çözümü için aşağıdaki yazdığım yolları uygulayabilirsiniz. Ayrıca yazı altında hata kodlarına ait tabloya da ulaşabilirsiniz. Ziraat Bankası Pos Destek Hattı Numarası: 0850 202 35 00 Yazarkasa Pos Cihazı Arıza Bildirimleri İçin

Ziraat Pos Destek (En Çok Yaşanan Sorunlar)

Ziraat bankası pos destek hattı ile iletişim kuramdan önce sorunlarınızın çözümünü aşağıdaki maddeler üzerinden edinebilirsiniz. Pos Cihazı Çalışmıyor Ne Yapmalıyım? Sabit bankkart pos cihazı kullanıyorsanız internet ve telefon hattının sorunsuz bir şekilde çalıştığından emin olmalısınız. Bu bağlantılar ile ilgili bir sorun olmadığı konusunda emin olduktan sonra yukarıda vermiş olduğumuz müşteri hizmetlerine ulaşınız. İlginizi Çekebilir: Ziraat Bankası Esnaf Kredisi sayfasında bankaya ait esnaf kredilerine ulaşabilirsiniz.
Ziraat Pos Destek ile Rulo Temini 2019
Ziraat Pos Destek ile Rulo Temini 2019
  • Fiyat ve çalışma koşulları konusunda değişiklik yapmak istiyorsanız POS cihazını aldığınız banka şubesine gitmeniz gerekmektedir. Yada üye iş yerlerinden başvuru talebinde bulunabilirsiniz.
  • İkinci pos cihazınızı almak veya var olan bankkart pos cihazını değiştirmek istediğiniz zaman yine POS cihazını temin ettiğiniz şubeye başvuruda bulunmalısınız.
  • Alışveriş iadesi için öncelikle işlemler menüsünden bakarak iade yetkisinin olup olmadığına bakınız. Akabinde iade işlemini yapabilirsiniz. İade yetkiniz yok ise destek hattı üzerinden müşteri temsilcisi ile görüşme yapabilirsiniz.
  • Gün Sonu Ne Zaman Hesabıma Geçer? Blokesiz olarak çalışanlar için ertesi gün hesabınıza geçmiş olur. Blokeli çalışıyorsanız bloke süresinin bittiği günün sonrasındaki ilk gün hesabınıza geçer.
  • Yaptığınız işlemlerin hesabınıza eksik geçmesi durumda gün sonu makbuzunuzu kontrol ediniz. Komisyon tutarını gün sonu makbuzundan düştükten sonra hala bir eksiklik varsa Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçiniz.
  • Hangi Döviz Türleri İle İşlem Yapılabilir? Bankanız ile görüşerek cihazınıza POS işlem yetkisi tanımlatarak; EUR, USD, GBP, JPY ve RUB gibi para birimleri ile işlem yapabilirsiniz.
Ziraat Bankası Pos Hata Kodları (Yakından Görmek İçin Tabloya Tıklayın), Ziraat Bankası pos destek hattı telefon numarası
Ziraat Bankası Pos Hata Kodları (Yakından Görmek İçin Tabloya Tıklayın)

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Mustafa Tüsen dedi ki:

    KIRKLARELİ.PEHLİVANKÖY ZIRAAT BANKASI ndan aldığim POS cihazı çalışmamaktadır.MODEM in 5 inci ışığı yanmamaktadır.POS CİHAZ ının girişindeki kabloya elle dokunduğun zaman 5 inci ışık yanıyor elini çektiğin zaman sönüyor. Bu cihazın değiştirilmesini istiyorum. Gereğini bilgilerinize arzederim.