Kredi Hibe Destek Sitesi | İhtiyaç Kredileri, Konut Kredileri ve Hibe Destek Haberleri

Vakıfbank Tarımkart (Çiftçiye Özel, Şimdi Harca Hasatta Öde)

Vakıfbank TarımKart, sadece çiftçilik ile ilgilenen kişilere sunulan ve sadece onlara özel kampanyalar sunan bir kredi kartıdır. Sayfamızda bu karta ait bütün detaylar ve başvuru yollarının yanı sıra, diğer bankaların çiftçi kartlarını da aktaracağız. Tarımsal üretim yapan kişilerin veya işletmelerin bütün tarımsal giderlerini karşılayabilecek bir kredi kartıdır. TarımKart’a ait en belirgin özellik ise yaptığınız harcamaları hasatta ödeme kolaylığı sunmasıdır. TarımKart anlaşmalı iş yerlerinden yapacağınız bütün harcamalarda size özel ödemesiz dönem ve faiz indirimi gibi kolaylıklardan yararlanabilirsiniz. Nakit sıkışıklığı yaşadığınız dönemlerde anında taksitli nakit avans kullanabilirsiniz. Kartın bütün özellikleri, önemli detaylarını yazımızın devamında inceledik.

Vakıfbank Tarım Kartla Şimdi Harca Hasatta Öde

Bildiğiniz gibi kredi kartlarında yapılan harcamalar ay sonunda ödenmektedir. Fakat Vakıfbank TarımKart ile yapacağınız bütün harcamalar hasat dönemine öteleme özelliği sayesinde ertelenmektedir. Hem yapacağınız alışverişlerde hemde nakit çekim işlemlerinde kart borcunuzu hasa döneminde ödeyebilirsiniz. Kartınızın son ödeme tarihini hasat döneminize göre ayarlayarak yılda 1 kez ödemeli olarak işlem yapabilirsiniz.

Vakıfbank ile anlaşmalı olan iş yerleri üzerinden yapacağınız tarımsal harcamalar için faizsiz dönem avantajı sağlanmaktadır. Gübre, mazot, tohum ve tarımsal ekipmanlar gibi bir çok alanda yapacağınız harcamayı 6 aya kadar faizsiz dönem kolaylığı ile yapabilirsiniz. 6 aya kadar uygulanan faiz dönem kolaylığı sadece alışverişler için geçerlidir. Nakit avans işleminde akdi faiz oranı uygulanmaktadır.

Vakıfbank TarımKart Nakit Kullanma Kolaylığı

Kartınıza sizin için tanımlanmış limiti kullanarak anlık olarak para çekme işleminden yararlanabilirsiniz. Bankanın sunmuş olduğu bu kolaylıktan sonra harcamalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Kredi çekme işlemini banka internet şubesinden, Vakıfbank Müşteri Hizmetleri üzerinden veya ATM’ler üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Alabileceğini kredi miktarı kartınıza tanımlanmış olan limit dahilindedir. Limit artırma işlemi için banka şubesine gidebilir müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz. Nakit çekim özelliğinin faiz oranları aşağıdaki gibidir.

Nakit Alınan KanalFaiz+Ücret
Banka Şubesi%2 faiz + 5 TL
Vakıfbank ATM%2 faiz + 5 TL
Vakıfbank Çağrı Merkesi%2 faiz + 5 TL
İnternet/Mobil Bankacılık%2 faiz + 5 TL
Diğer Banka ATM’leri%5,33 faiz + 9 TL
PTT ATM%5,33 faiz + 9 TL

Önemli Ödemelerinizi Hasat Dönemine Erteleyebilirsiniz!

Bağ-Kur veya faturalarınıza ait aylık ödemelerinizi Vakıfbank Tarım Kart ile yaparak ödemelerinizi aksatmamış ve hasat dönemine ertelemiş olursunuz. Telefon, elektrik, su ve doğalgaz gibi bütün faturalara otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz. Otomatik ödeme talimatını banka şubelerinden veya mobil bankacılık üzerinden verebilirsiniz. Faturalarınız için verilen otomatik ödeme talimatlarından işlem ücreti alınmamaktadır.

Şubelerimiz aracılığıyla yapacağınız TARSİM sigortanızın primini TarımKartınız ile ödeyerek hasat vadeli poliçelerde vadeye kadar, taksitli poliçelerde taksit vadesine kadar faizsiz dönem avantajından faydalanabilirsiniz.

https://www.vakifkart.com.tr/

Hem banka kartı hem kredi kartı olarak kullanabilme özelliği sayesinde vadesiz hesabınıza erişim sağlayabilirsiniz. Banka kartınız ile Vakıfbank üzerinden aldığınız emekli maaşınız veya diğer banka işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Kısacası hem bankacılık işlemlerinizi yapan, hem kredi kartı özelliklerini taşıyan bir karttır. Birikmiş kart borçlarınızı erken ödeme özelliğinden yararlanarak ödeyebilir, hesap kesim tarihlerinde asgari tutarınızı yatırarak kartınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Kartınıza bağlı ücretsiz bir ek kart çıkarabilirsiniz. Ek kartı ister ailenizden birisine isterseniz çalışanlarınıza çıkartabilirsiniz. Çıkaracağınız ek kart tamamen ücretsiz olarak verilmektedir. Fakat kart yenileme ücreti ilk yıldan sonra 10,5 TL olmaktadır. (Bu tutar asıl kart yenileme işlemi içinde geçerlidir.)

Vakıfbank TarımKart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıfbank Tarım Kart başvurusunda Nüfus Cüzdanı Fotokopisi gereklidir. Ayrıca bu karta sahip olmak için Çiftçi Kayıt Belgesi de istenebilmektedir. Şube üzerinden yapılan başvuru haricinde aşağıdaki yollarla da kart başvurunuzu yapabilirsiniz.

 1. Kart ile ilgili detayları bilgileri de edinmek açısından banka şubesinden başvuru yapabilirsiniz.
 2. Telefonunuzdan SMS göndererek anında kredi kartı başvuru yapmak için TARIM yazarak bir boşluk bırakın ve TC Kimlik numaranızı yazarak 5724‘e mesaj gönderebilirsiniz.
 3. Vakıfbank internet bankacılığı kullanan banka müşterileri mobil bankacılık üzerinden başvurularını gerçekleştirebilirler.

Kartınıza Ait Borçlarınızı Aşağıdaki Kanallardan Ödeyebilirsiniz.

 • Banka internet şubesi
 • Vadesiz hesabınıza vereceğiniz otomatik ödeme talimatı
 • Banka ATM’leri veya şubeleri
 • 0850 222 0 724 Çağrı Merkezi
 • PTT şubeleri veya EFT/Havale ile ödeyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Yazılarımız

 • PTT’nin vermiş olduğu kredi kartlarına ulaşmak için PTT Çiftçi Kredi Kartı sayfasına giderek özelliklerini inceleyebilirsiniz.
 • Çiftçiler için verine bütün kredi kartları için Çiftçi Kartı sayfasına giderek bankaları karşılaştırabilirsiniz.
 • Ziraat bankası tarım kredileri ve destekleri hakkındaki detaylara Ziraat Bankası Çiftçi Kredisi bölümünden ulaşabilirsiniz.
 • Güncel Gübre Fiyatları için hazırlamış olduğumuz tabloyu incelemenizde yarar var.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.