Kredi Hibe Destek Sitesi | İhtiyaç Kredileri, Konut Kredileri ve Hibe Destek Haberleri

Vakıfbank Pos Destek (Destek Hattı Telefon Numarası)

Vakıfbank pos destek iletişim numarası ile sorunlarınızı müşteri temsilcine bağlanarak çözüme kavuşturabilirsiniz. Fakat müşteri hizmetleri ile görüşmeden önce aşağıdaki belirttiğimiz yolları denemenizi önermekteyiz. Hala başvuru yapmamış iş yerleri buradan pos başvuru şartlarını okuyarak başvuru yapabilirler.

4 Ana Başlık İle Vakıfbank Pos Arıza Destek Çözümleri

 1. Pos Cihazım Çalışmıyor: Sabit POS cihazı kullanıyorsanız şayet öncelikle İnternet veya telefon bağlantınızı kontrol etmenizi öneririz. Bu bağlantılar üzerinde herhangi bir hat kesintisi görünmüyorsa 44 0 724 müşteri hizmetlerini arayarak 6 ve sonrasında 1 tuşlamasını yaparak müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. 7/24 bu numarayı arayabilirsiniz.
 2. Pos Cihazımı Kullanmayı Bilmiyorum: Pos kullanımı hakkında detaylı bilgileri edinmek için 0212-473 60 54 nolu müşteri hizmetlerini arayarak 1 nolu menüye giriş yapınız. Akabinde Vakıfbank pos cihazınız ile ilgili bütün ayrıntıları öğrenebilirsiniz.
 3. Çalışma Koşulları İle İlgili Sorunlar: Çalışma koşullarını bilmeyen veya değişiklik talep eden kullanıcılar sorunun çözümü için en yakın Vakıfbank şubesine gidebilirler.
 4. Ekstre Sorunları: Ekstreleri düzenli gelmeyen vatandaşlarımız bankaya sistemindeki adreslerini kontrol etmelidir. Zira eksik verilen adreslerden dolayı ekstrelerinizin düzenli olarak ulaştırılmasını engelleyebilir. Bunun yerine banka ile iletişime geçerek ekstrelerinizin e-postanıza gelmesini sağlayabilirsiniz.
 5. Ayrıca Vakıfbank Müşteri Hizmetleri sayfası üzerinde de direk bağlantı kurabileceğiniz yolları anlattık.
Vakıfbank Pos Destek Hattı

Vakıfbank Pos Destek Hattı 2019

Vakıfbank Pos Cihazları ve Bilinmesi Gereken Özellikleri

Vakıfbank pos destek hattı ve sorun çözümlerinin yanı sıra pos özelliklerinden de bahsetmemizin faydalı olacağı kanısına vardık.

 • Mobil POS: GSM hatlar ile çalışan bu pos cihazları telefon hatları üzerinden Vakıfbank ile iletişime geçerek işlem yapmaktadır. Özellikle dışarıya siparişi çok olan; bayi, restoran ve kafeterya gibi yerler için tercih edilmektedir. Taşınabilir ve hafif olmaları oldukça kolaylık sağlamaktadır.
 • Sabit POS: ADSL POS’lar Internet üzerinden veya Sabit POS’lar elektrik hattı ve iş yerine ait mevcut telefon hattı üzerinden Vakıfbank ile iletişime geçerek işlemleri gerçekleştirir. ADSL POS’lar ADSL hat ve elektrik ile çalışmaktadır.

Vakıfbank Pos destek merkezi veya müşteri hizmetleri numarası ile ilgili sormak istediklerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Cebrail eman dedi ki:

  Benim post tum hat düşmüyor galiba çekim yapmiyo

  1. Gürkan Polat dedi ki:

   Yazımızda belirttiğimiz yolları deneyipte çözüm alamadıysanız, müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.