Kredi Hibe Destek Sitesi | İhtiyaç Kredileri, Konut Kredileri ve Hibe Destek Haberleri

Vakıfbank İnternet Bankacılığı (Şifre Alma ve Hesap Açma HIZLI)

Vakıfbank internet bankacılığı şifre alma; hesap açma, ve şifremi unuttum(şifre yenileme) gibi bütün işlemlerinizi bu yazımızı okuyarak güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Öncelikler; İnternet Bankacılığı Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler (Önemli) İnternet bankacılığı için doğru kullanım olmadığı zaman sorun yaşayabilir ve bilgilerinizin çalınma ihtimali doğabilir. Bu sebepten ötürü giriş yaparken adres bölümüne direkt “www.vakifbank.com.tr” yazarak giriniz. Mail adresinize gönderilen adresleri ve giriş butonlarını kesinlikle tıklamayınız. Vakıfbank hiçbir şekilde müşterilerine mail atarak şifre değiştirme talebinde bulunmaz. Bu yüzden benzer maillere ve Vakıfbank’tan geldiğini teyit etmediğiniz sürece telefon mesajlarına itibar etmeyiniz. Vakıfbank internet bankacılığına giriş yaparken sanal klavye kullanmayı tercih ediniz.

Vakıfbank İnternet Bankacılığı Şifre Alma ve Hesap Açma

Vakıfbank internet şubesi kullanımı için banka müşteri olmanız gerekiyor. Yeni kayıt olma ve şifre yenileme işlemleri farklı sayfalar üzerinden yapılmaktadır. Bu sebeple farklı ili başlık altında belirtmemiz daha doğru olacaktır. Yeni Kayıt İçin: Yani kayıt olmak isteyen vatandaşlarımız kayıt sayfasına giriniz. Girdiğiniz sayfada bir çok seçenek bulunmaktadır. İlk sırada bulunan “İnternet Bankacılığı müşterisi olmak istiyorum.” seçeneği işaretleyin ve devam tuşuna basınız. Akabinde açılan ekran görüntüsünde Kredi kartı ile kayıt veya Bankomat kartı ile kayıt gibi iki seçenek sunulacaktır. Bankaya ait bu iki karttan dilediğiniz birinden başvuru yapabilirsiniz. Sonrasında istenilen bilgileri girerek Vakıfbank internet bankacılığı açma işleminizi gerçekleştirmiş olursunuz. (Gireceğiniz adres aşağıdaki görsele eklenmiştir)
Vakıfbank internet bankacılığı şifre alma, hesap açma
Vakıfbank internet bankacılığı şifre alma, hesap açma

Vakıfbank Yeni Şifre Alma veya Şifremi Unuttum Adımları

Bankaya ait buradaki yukarıda verdiğimiz adrese tıklayarak giriniz. Akabinde aşağıdaki işlem menüsü karşınıza çıkmaktadır. İkinci madde de bulunan “İnternet Bankacılığı için şifre alma, bloke kaldırma işlemlerini yapmak istiyorum.” seçeneğini işaretleyiniz. Sonrasında alan yeni menüde “İnternet Bankacılığı şifremi almak istiyorum.” seçeneğini seçerek devam tuşuna basınız. Sonrasında bankaya ait kredi kartı veya banka kartı bilgilerinizle şifrenizi yenileyebilirsiniz. Dilerseniz yeni başvurusu işlemini de buradan yapabilirsiniz. Bu işlemler için 0850 222 0 724 numaralı Vakıfbank müşteri hizmetleri numarasından da ulaşabilirsiniz. İnternetten şifre alma ve şifre başvuruları sadece bireysel müşteriler için. Ticari müşterilerin şubeye gitmeleri gerekmektedir.

Vakıfbank SMS Şifre Özelliği Nedir?

Vakıfbank internet şubesi kullanımı için SMS şifre özelliğinden yararlanmalısınız. Bu şifreyi alabilmek için telefonunuzun bilgilendirme mesajları ayarları açık olduğuna dikkat ediniz. Buna ek olarak mesaj kutunuzun dolu olup olmadığını da kontrol ediniz. Türkiye operatörlerinden birini kullanan banka müşterilerinin banka ile iletişime geçmesi gerekebilir. Bunlara rağmen SMS şifresi gelmiyorsa müşteri temsilcisi ile görüşmenizi öneririz. İşinize Yarayabilir: Ziraat İnternet Bankacılığı Açma sayfasında Ziraat Bankasına ait şifre alma ve yenileme işlemlerini anlattık.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Gürkan dedi ki:

    İnternet bankacılığı kullanmak istiyorum. Hala maaş kartım elime ulaşmadı. Sanırım müşteri hizmetleri ile görüşmem gerekecek.