Kredi Hibe Destek Sitesi | İhtiyaç Kredileri, Konut Kredileri ve Hibe Destek Haberleri

TEB Müşteri Hizmetleri Numarası 444 Direk Bağlanma [EN HIZLI]

Türk Ekonomi Bankası, yani TEB, müşterisiyseniz ve yapacağınız bankacılık işlemleri ile ilgili hızlı destek almak istiyorsanız TEB müşteri hizmetleri direk bağlanma işleminin nasıl yapıldığını biliyor olmanız gerekir. TEB müşteri hizmetleri numarasını aradıktan sonra sesli yanıt sistemini kullanarak ya da tuşlamalı menüye geçiş yaparak hızlı bir şekilde müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

TEB Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma İşlemi Nasıl Yapılır?

TEB müşteri temsilcisine bağlanmak için öncelikle Türk Ekonomi Bankası’nın 0850-200-0-666 numaralı çağrı merkezi hattını aramanız gerekir. TEB müşteri hizmetleri telefon 444’lü numarasıyla şu anda hizmet vermez. Dolayısıyla TEB müşteri hizmetleri kısayol tuşlarıyla ulaşma işlemi için öncelikle verilen numarayı aramalısınız.

 • Numarayı aradıktan sonra sistem sizi sesli yanıt hizmetine yönlendirir. Örneğin “şifre belirleme” demeniz halinde bu işlemle ilgili bölüme aktarılırsınız. Tuşlu menüye geçerek tuşlama yaparak arzu ettiğiniz bölümlere geçiş yapmak için sesli yanıt sistemine cevap vermemeniz ve tuşlamalı menüye aktarılmayı beklemeniz gerekir.
 • TEB müşteri temsilcisine bağlanmak için 0850-200-0-666 numaralı hattı aradıktan sonra kayıp, çalıntı kart ya da şüpheli işlem bildirimi için 0’ı tuşlamanız halinde doğrudan (sadece bu konuyla ilgili işlem yapan) ilgili birime yönlendirilirsiniz.
 • İnternet şubesi destek hattına doğrudan bağlanmak için TEB çağrı merkezini arayıp sırasıyla 2-2 tuşlarına basabilirsiniz.
 • Diğer konularda yapacağınız her bir işlem için farklı bir tuş sırası belirlenmiştir. Bu tuşlamalara bir alt başlıktan, konularına göre ulaşabilir ve hızlıca işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Diğer Konularda TEB Müşteri Temsilcisine Nasıl Bağlanılır?

TEB müşteri hizmetleri telefon numarasını aradıktan sonra kart, bankacılık kredi ürünleri ve yatırım işlemleriyle ilgili telefon bankacılığından hizmet almak isterseniz 1’i, şifre işlemleri ya da internet şubesi destek hattı için ise 2‘yi tuşlayın. Daha sonra sistem sizden kart numarası ya da T.C. kimlik numarası girmenizi ister ve bunun ardından işlem başlamış olur.

TEB müşteri hizmetleri numarasından kredi kartı işlemleri nasıl yapılır?

 • Kredi kartınıza ait son ekstre bilgilerini dinlemek, detaylarını öğrenmek için sırasıyla 1-1-1 tuşlarına basmanız gerekir.
 • Güncel kredi kartı ve borç bilgileri hakkında işlem yapmak için TEB müşteri hizmetlerine doğrudan bağlanmak isterseniz yapmanız gereken tuşlama sırasıyla 1-1-2 şeklindedir.
 • Kredi kartınızın limitiyle ilgili işlemleri gerçekleştirmek için Türk Ekonomi Bankası’nın telefon bankacılığı hizmetinden destek almak için numarayı aradıktan sonra sırasıyla 1-1-3 tuşlarına basmanız yeterli olacaktır. Buradan kredi kartınızın limitini yükseltebilir ya da düşürebilirsiniz. Banka sistemi, başvurunuz kabul edildiğinde tarafınızı SMS ya da e-posta ile bilgilendirecektir.
 • Şipşak para ve nakit avans işlemleri için TEB müşteri temsilcisine bağlanmak isterseniz sırasıyla 1-1-5 tuşlarına basın ve talimatları takip ederek ihtiyaçlarınız için nakit avans ya da şipşak para hizmetinden faydalanın.
 • Kredi kartı başvuru durumunuz hakkında bilgi almak, başvurunun onaylanıp onaylanmadığını, onaylandıysa kartın kuryeye teslim edilip edilmediğini ve güncel kurye bilgilerini öğrenmek isterseniz TEB müşteri hizmetleri direk bağlanma tuşlaması sırasıyla 1-1-6 şeklindedir.
 • Kart asistanlık hizmetleri ile ilgili işlem yapmak, bilgi almak, destek talebinde bulunmak isterseniz Türk Ekonomi Bankası çağrı merkezi numarasını arayıp tuşlamalı menüye geçiş yaptıktan sonra sırasıyla 1-1-7 tuşlarına basabilirsiniz.

TEB çağrı merkezinden bankacılık işlemleri nasıl yapılır?

 • Vadeli, vadesiz ya da kredili mevduat hesaplarınız hakkında bilgi almak isterseniz TEB müşteri hizmetleri telefon numarasını aradıktan sonra yapmanız gereken tuşlama 1-2-1 şeklindedir.
 • Para transferleri, fatura ve düzenli ödeme işlemleri için TEB çağrı merkezi direk bağlanma yöntemi 1-2-2 tuşlarına basmaktan geçer. Bu menüden gelen ya da giden EFT ve havale hakkında bilgi alabilir, fatura ödeme talimatı oluşturabilir, düzenli ödeme talimatı verebilir ya da geçmişte verdiğiniz düzenli ödeme talimatını iptal edebilirsiniz.
 • Kredi ürünleri hakkında bilgi almak, hesaplama yapmak ya da kampanya detaylarını öğrenmek için sırasıyla 1-2-3 tuşlarına basmanız gerekir. Bu bölümden TEB tarafından sağlanan ihtiyaç kredileri, konut kredileri, tarım kredileri, araç kredileri gibi kredi hizmetleriyle ilgili bilgi alabilirsiniz. Ayrıca vade sayısı ve kredi tutarına göre hesaplamalar yapabilirsiniz. Size özel bir kampanya olup olmadığını, avantajlı faiz oranlarından yararlanma imkanınızın bulunup bulunmadığını da bu tuşlamayı yaparak öğrenmeniz mümkündür.

TEB müşteri hizmetlerinden yatırım işlemleri nasıl yapılır?

 • Hisse senedi işlemlerinizi Türk Ekonomi Bankası’nın çağrı merkezi aracılığıyla yapmak ve bu işlem için TEB müşteri temsilcisine direk bağlanmak isterseniz sırasıyla 1-3-1 tuşlarına basabilirsiniz. Bu tuşlara bastıktan sonra hisse senedi alma ya da satma, alış ya da satış talimatı verme gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.
 • Vadeli işlemler ve opsiyon borsası ile ilgili işlem yapmak isterseniz TEB çağrı merkezi telefon numarasını arayıp tuşlamalı menüye geçiş yaptıktan sonra sırasıyla 1-3-2 tuşlarına basmanız gerekir.
 • Döviz işlemleri için TEB müşteri temsilcisine bağlanmak isterseniz sırasıyla 1-3-3 tuşlarına basabilirsiniz. Bu bölümden Amerikan doları, Euro, Sterlin ya da Türk Ekonomi Bankası’nın portföyünde yer alan diğer döviz birimleriyle ilgili alım ve satım başta olmak üzere çeşitli işlemler yapabilirsiniz.
 • Vadeli hesapla ilgili işlemlerinizi gerçekleştirmek isterseniz 1-3-4 tuşlarına basmanız halinde bu konuyla ilgili TEB çağrı merkezi birimine yönlendirilirsiniz. Vadeli hesap açma ya da kapatma, vade tarihine kaç gün kaldığını öğrenme gibi çeşitli işlemler bu tuşlamalar aracılığıyla yapılabilir.
 • Yatırım fonu, hazine bonosu ve diğer yatırım işlemleriyle ilgili bilgi almak, destek istemek ya da işlem yapmak isterseniz Türk Ekonomi Bankası telefon bankacılığı numarasını aramanız ve tuşlamalı menüye geçiş yaptıktan sonra sırasıyla 1-3-5 tuşlarına basmanız gerekir.

TEB çağrı merkezinden şifre işlemleri nasıl yapılır?

 • Kredi kartlarınız ile ilgili şifre işlemleri için 2-1-1 tuşlarına sırasıyla basmanız gerekir. Bu tuşlamayı yaptıktan sonra kartınızı ilk kez kullanacaksanız şifre oluşturabilir, daha önceki şifrenizi değiştirmek isterseniz yeni bir şifre belirleyebilirsiniz.
 • Banka kartı şifresi ile ilgili işlemleriniz için ise TEB çağrı merkezinden direk bağlanma yöntemi 2-1-2 şeklindedir. Bu bölümden de şifre oluşturma ve şifre güncelleme işlemleri yapılabilir.
 • İnternet şubesi parola ve güvenlik ayarlarıyla ilgili Türk Ekonomi Bankası’nın müşteri hizmetlerinden destek almak, parola oluşturmak ya da değiştirmek, güvenlik ayarlarını gerçekleştirmek için ise yapmanız gereken tuşlama sırasıyla 2-1-3 şeklindedir.
 • Telefon şubesi şifre işlemleriyle alakalı hizmet almak, işlem yapmak, şifre belirlemek için TEB çağrı merkezini aradıktan sonra sırasıyla 2-1-4 tuşlarına basmanız yeterli olacaktır.
 • SIM kart bloke kaldırma işlemi için müşteri temsilcisine direk bağlanma yöntemi sırasıyla 2-1-7 tuşlarına basmaktan geçer.

TEB çağrı merkezinden internet şubesi destek hattına nasıl bağlanılır?

 • TEB müşteri hizmetleri numarasını aradıktan sonra internet şubesi destek hattına bağlanmak için sırasıyla 2-2 tuşlarına basmanız yeterlidir.

Diğer Bankalar:

HSBC Müşteri Hizmetleri
Fibabanka Müşteri Hizmetleri
Vakıfbank Müşteri Hizmetleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.