TEB EFT Saati (2019 Yılı TEB EFT Ücretleri GÜNCEL)

TEB EFT Saati (2019 Yılı TEB EFT Ücretleri GÜNCEL)
TEB EFT saati 2019 güncel bilgilerini yazımızda bulabilirsiniz. Ayrıca bankanın EFT ücretlerini de incelemenizde fayda var. Çünkü EFT ücretleri bankaları arası transferde en çok farklılık gösteren husustur. Şimdi bankanın hem EFT saatlerini hemde ücretlerini bir bir açıklayacağız.
TEB ile Hafta Sonu EFT Yapabilir Miyim?

Bankalar hafta sonu için EFT işlemi uygulamamaktadır. Aynı bankada bulunan iki hesap arasındaki havale işlemi için otomatik sistem kullanılmaktadır. EFT işlemi Merkez Bankası onayı ile yapıldığı için hafta içine ertelenmektedir. Yani hafta sonu yaptığınız bir EFT pazartesi günü hesaba aktarılır. Ayrıca bütün bankaların saatleri için EFT Saatleri sayfasına gidiniz.

TEB EFT Saati 2019 Güncel

EFT işleminizi haftanın her günü TEB İnternet Şubesi, 0850 200 0 666 TEB Telefon Şubesi üzerinden veya hafta içi TEB şubesi üzerinden yapabilirsiniz. Fakat EFT’nin karşı tarafa iletilmesi için hafta içi 09:00-17:15 saatleri arasında yapılmalıdır. İnternet şubesi ve müşteri hizmetleri üzerinden yapılan para gönderimleri ertesi güne sarktığı zaman biraz daha fazla ücret kesilmektedir.

TEB EFT Ücretleri Değişiklik Göstermektedir

Para gönderme yoluna göre EFT ücretleri değişiklik göstermektedir. Bu sebeple vereceğimiz EFT ücretleri ile alakalı olarak en uygun olanını seçmenizi öneriyoruz.
  • Bankamatik üzerinden EFT için 10 TL komisyon,
  • Başka bankaya ait bir kredi kartına ATM’den EFT için 10 TL komisyon,
  • ATM’den Geç EFT işlemi için 20 TL komisyon,
  • ATM üzerinden şans oyunu ödemesi için 1 TL komisyon kesilmektedir.
Teb EFT ücretleri 2019, TEB EFT saatleri, Sabah para gönderme saatleri, Akşam EFT saatleri
Teb EFT ücretleri 2019

İnternet ve Mobil Bankacılık EFT Ücretleri

TEB EFT Saati şube üzerinden mesai saatleri içinde yapılsa da İnternet bankacılığı üzerinden günün her saatinde yapılabilmektedir. Fakat gönderdiğiniz para mesai saatleri içerisinde hesaba aktarılmaktadır.
  • İnternet şubesi EFT gönderme ücreti 5 TL
  • İnternet şubesi üzerinden yapılan GEÇ EFT talimatına ait ücret 7,5 TL
  • Havale işlemi için alınan ücret ise 2,2 TL‘dir.

TEB de Hafta Sonu EFT Yapabilir Miyim?

Hafta sonları sadece banka için para gönderim işlemi yapılabilmektedir. Çünkü bu sistemler tamamen otomatik bir şekilde çalışmaktadır. Bu yüzden banka için para gönderme işlemlerinde cumartesi veya pazar günü herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. Fakat EFT işlemi Merkez Bankası onay işlemlerinden geçtikten sonra hesaba aktarıldığı için hafta sonları EFT yapılamamaktadır. Yaptınız EFT sabah 09:05 civarında hesaba aktarılır. Veya sizin istediğini bir tarihte o hesaba para iadesi yapılır.

TEB EFT Saatleri Benzer Yazılar

TEB EFT Saati (2019 Yılı TEB EFT Ücretleri GÜNCEL)

TEB EFT Saati (2019 Yılı TEB EFT Ücretleri GÜNCEL) Hakkında Bize Yazın.

Aşağıdaki alanları eksiksiz olarak doldurun. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz. *