Senetle Para Veren Yerler 2019 (Borç Veren Kuyumcular, İkrazatçı, Faktoring Adresleri ve Kişiler)

Senetle Para Veren Yerler 2019 (Borç Veren Kuyumcular, İkrazatçı, Faktoring Adresleri ve Kişiler)
Senetle para veren yerler; sanal tefeciler, kuyumcular, kurumlar, ikrazatçılar ve faktoring şirketlerinin adresleri ve telefon numaraları bulunmaktadır. Özellikle; İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Antalya, Diyarbakır gibi büyük şehirlerde birazdan bahsedeceğimiz yolları denemelisiniz. Diğer şehirlerde ikamet eden vatandaşlarımızda bu yolları deneyerek senetle para bulabilirler. Önemli Bilgilendirme! Yazımızda, sizlere faydalı olabilecek bir takım yollara da değindik. Size uygun olduğunu düşündüğünüz yolları değerlendirmenizi öneriyoruz. Sitemizde para bulmaya ait bütün yollardan bahsettik. Bunların içinde bankalardan kredi alma yollarını da anlattık. Lütfen öncelikle bankalardan alma yollarını okuyun ve onları deneyin. İnternet üzerinden senetle para verdiğini vadeden kişilere itibar etmeyiniz. Ayrıca aşağıda bahsettiğimiz yolları inceledikten sonra bir önceki haberimizde Kredi Sicil Affı ile ilgili gelişmeleri okuyabilirsiniz.

Öncelikle; Senetle Para Alırken Dikkat Etmelisiniz! (ÖNEMLİ)

 • En çok bilinen ve yine belirtmek istediğimiz ilk dikkat edilmesi gereken şey boş senetlere imza atılmaması hususudur.
 • Senet üzerinden yapılacak olan bütün düzenlemelerin aynı kalem ile yapılmasına özel gösteriniz.
 • Düzenleme yaparken tutar bölümlerini hem rakamla hemde yazı ile yazınız.
 • Doldurulan tutarların sonradan değiştirilmesi veya ilave rakamların eklenmesini önlemek adına, miktarların sonuna kapama çizgileri ekleyin.
 • Ödenen senetlerin üzerine ödendi ibaresi yazdırarak bu senetleri bir süre saklayınız.
 • Ödedikçe aldığınız senetleri iyice kontrol ederek yazıların size ait olup olmadığı inceleyiniz.
 • Senetleri porç para alan veya veren kişilerin yanında düzenlemelisiniz.
 • Birazdan da bahsedeceğimiz senetle alışveriş yaptığınız yerlerde meblağ kısmını kesinlikle doldurmadan alışveriş yapmamaya özen gösteriniz.
 • Taksitlerin ödendiğine dair, onaylı bilgisayar çıktıları almayı asla unutmayınız.
İşinizi Görebilir: Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar sayfamızda belge sunmadan kredi veren bankaları ve başvuru yollarını anlattık.

Kredi Notundan Dolayı Kredi Çekemeyenler Buraya!

Türkiye de hizmet veren bankaların bir kısmı zaman zaman düzenledikleri kampanyalar ile kredi notu düşüklere ve kredi sicili bozuk olanlara kredi vermektedir. Ayrıca kredi notu sorununuzu tamamen geçirecek tavsiyelerimiz de bulunuyor. Aktifbank ile kredi notu düşük vatandaşlarımız kredi alabilirler. Banka, ihtiyaç kredileri için slogan olarak: “Kredi notunuzu dert etmeyin!” ibaresini kullanmaktadır. Aktifbank üzerinden 30.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi almanız mümkün. Tabi kredi notunuza bağlı bir durum. Ama senetle para veren yerlerden önce bu yolu denemenizi tavsiye ederiz. %2.89 faiz oranıyla alacağınız bu kredileri en fazla 36 ay vade ile ödeyebilirsiniz. Bankadan sadece kredi değil, eşya alımı içinde başvuru yapabilirsiniz. Detaylar ve hesaplama için Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar sayfasına geçiniz.

2019 da Senetle Kredi Veren Bankalar Var Mı?

Bankalar ihtiyaç kredisi imkanı sunarken teminat veya kefil isteyebilirler. Hatta yukarıda bahsettiğimiz başlıkta ki gibi kredi notu düşük olan kişilere bile kredi kullandırırlar. Fakat senetle kredi veren banka bulunmamaktadır. Sadece Ziraat Bankası senetle kredi vermektedir. Fakat onun koşulu ise senet portföyü karşılığında avans kredisi kullandırmaktır. Senet karşılığı spot krediler kullanabilirsiniz. Henüz ödeme tarihi gelmemiş olan Kambiyo Senetlerinin karşılığında senetle kredi başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru sadece Ziraat Bankası şubeleri üzerinden alınmaktadır.

Senetle Para Veren Yerler İçin Adres ve Telefon Numaraları (2019 İkrazat Firmaları)

Devlet kontrolünde finansman sağlayan kişilerdir ikrazatçılar. Tıpkı bankalar gibi kişilerden bir takım kefiller veya teminatlar isterler. Aşağıdan ikrazat firmalarına ait adreslere ulaşabilirsiniz. Türkiye de hizmet veren 20 civarında resmi ikrazatçı bulunmaktadır. Yukarıda görmüş olduğunuz ikrazatçı adresleri ve telefonları internet üzerinde yaptığımız araştırmalar ile yazılmıştır.

Senetle Borç Para Veren Faktoringler ve Adresleri

Bütün faktoring şirketlerine ait adresleri buraya teker teker yazmak imkansız olur. Çünkü her şehirde bir çok faktoring firması bulunmaktadır. Bu nedenle bu adresleri nasıl bulabileceğiniz sizlere anlatmak istiyoruz.
senetle borç para veren faktoring firmaları
senetle borç para veren faktoring firmaları
Yukarıdaki görselde olduğu gibi size en yakın firmaları bulabilirsiniz. Google Map adresine buradan tıklayarak giriniz. Girdiğiniz bu harita size en yakın olan faktoring şirketlerini anında bulacaktır. Sol üst tarafta bulunan arama bölümüne girerek “faktoring” yazıp arama butonuna basınız. Sonrasında harita da ve arama bölümünün altında faktoring firmaları otomatik olarak listelenmektedir. Örnek olarak yaptığımız bir arama yukarıdaki görselde aktarılmıştır. İstanbul ve Ankara için bulduğumuz adresleri Senetle Para Veren Faktoring sayfamıza geçebilirsiniz.

Senetle Borç Para Veren Kuyumcular Var Mı?

Senetle para veren kuyumcular muhakkak bulunmaktadır. Fakat şöyle bir gerek var ki oda “güven” olup olmaması. Sizi hiç tanımayan ve ne iş yaptığınızı bilmeyen bir kuyumcu size senet karşılığında kredi vermekte güçlük çekebilir. Çünkü zamanında bankalar üzerinden aldığınız kredileri ödemediğiniz için kara listeye düşmüş durumdasınız. Doğal olarak, bakaya ödenmeyen borçlar bana nasıl ödenecek? gibi bir düşünce ortaya çıkabilir. Ama tanıdığınız veya bildiğiniz kuyumcular üzerinden bunu yapabilirsiniz. Veya denemek istiyorsanız, yukarıdaki faktoring bulma yöntemi ile en yakın kuyumcuları bulabilir ve onlardan senet karşılığında finansman sağlayabilirsiniz. Kuyumcu detaylarına erişmek için Senetle Para Veren Kuyumcular yazısını okuyup yorum bırakabilirsiniz.

Senetle Para Veren Yerler Dışında İpotek Gösterebilirsiniz!

Bildiğiniz gibi bankalar artık ipotekli ve kefilli kredi konusunda artık daha rahatlar. Üzerinize kayıtlı; araba, ev, dükkan, arsa, tarla gibi varlıklarınız varsa bunları bankaya teminat olarak gösterebilirsiniz. İpotek olarak gösterilmesi planlanan gayrimenkulün tapu kaydı kimin üzerinde ise başvuruyu da o kişinin yapması gerekmektedir. Ev değerinin ortalama %75‘ine kadar kredi verilebiliyor. Kefil ile kredi alabilmek için özellikle memur bir kefil bulmanız gerekiyor. Kredi notu yüksek ve memur olması, kredi alma ihtimalinizi oldukça yükseltecektir. Bu yöntem senetle para bulma yollarından daha güvenilir ve mantıklıdır. Detaylar için İpotekli İhtiyaç Kredisi sayfasına giderek bankaları ve faiz oranlarını inceleyebilirsiniz.

Kredinizi Sizin Adınıza Çeken Firmaları Denediniz Mi?

Senetle para veren komisyoncu firmalar, senetle borç para veren kişiler, telefon numaraları, tefeci adresleri 2019
Senetle para veren komisyoncu firmalar 2019
Oldukça yüksek kredi notu olan bazı kişiler veya firmalar, bankalardan sizin adınıza kredi çekerler. sistemin tanımı kısaca böyledir. Ama görüştüğünüz firma kaliteli ve güven veren bir yer ise öncelikle sizin kredi siciliniz üzerine bir araştırma yaparlar. Yani kredi notunuzun hangi bankadan hangi şartlar ile kredi alabileceğinizi araştırırlar. Şayet size kredi imkanı sunan bir banka bulduklarında sizden sadece danışmanlık ücreti alırlar. Ama hiçbir bankadan kredi alamayan vatandaşlarımız için kendileri kredi çekerler ve üzerine komisyon koyarak size senet yaparlar. Buda bir nevi senetle borç para alma yoludur. sitemin detaylarına ve bulma yollarına ulaşmak için Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin sayfasına geçiniz.

Fatura Üzerine Telefon Alıp Satmak ve Kredi Çekmek 2019

Senetle para borç veren tefecileri tercih etmek yerine faturanızın üzerine kredi almak veya senetle telefon alıp satmak daha mantıklıdır. Kredi vadeleri genellikle 12 aya kadar olmakta ve kefil istenmemektedir. Turkcell, Vodafone veya Avea kullanıcı olan vatandaşlarımız düzenli olarak 3-6 ay arası fatura ödemesi yapınca faturalarının üzerine kredi alabilirler. Ayrıca bazı telefoncular da senet karşılığı telefon imkanı sunmaktadırlar. Faturalı hat üzerine kredi veya telefon alabileceğiniz firmaları internet üzerinden araştırabilirsiniz. Detaylar için Faturalı Hatta Kredi sayfasına geçiniz.

Senetle Para Veren Yerler Benzer Konular

Senetle para veren yerler yazısı için aşağıdaki yorum bölümünden bizlere yorumunuzu bırakabilirsiniz.
Senetle Para Veren Yerler 2019 (Borç Veren Kuyumcular, İkrazatçı, Faktoring Adresleri ve Kişiler)

Senetle Para Veren Yerler 2019 (Borç Veren Kuyumcular, İkrazatçı, Faktoring Adresleri ve Kişiler) Hakkında Bize Yazın.

Aşağıdaki alanları eksiksiz olarak doldurun. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz. *

Yapılan Yorumlar
 1. Murat

  Senetle borç para almak isteyenler bana bilgilerini yazsınlar. Ayrıca kredi notu hakkında danışmanlık yapmaktayız. Teşekkürler.

  • access_time 21 Kas 2018, 15:18
  • Cevapla
  • Mahir

   Merhaba ben mahir senetle 5 bin tl ye ihtiyacım var numarami yazıyorum 542 450 ** ** ticaret ile uğraşıyorum sartlari sormak istedim

   • access_time 21 Kas 2018, 18:42
   • Cevapla
   • Rdvn

    Mrb size nasıl ulaşcaz murat bey

    • access_time 6 Mar 2019, 19:23
    • Cevapla
    • Mehmet

     Acil para mı lazım mail adresine numaranı at 1 saatte 5000tl kazanma fırsatı

     • access_time 11 Nis 2019, 18:11
     • Cevapla
     • Ersun

      5 000 tl kıredi mümkünmü

      • access_time 14 May 2019, 15:28
     • özkan zengin

      benim 3000 tl ihtiyacım var.

      • access_time 17 Haz 2019, 7:51
   • Osman

    İhtiyaç kredisi çekmek istiyorum çok ihtiyacım var 15000

    • access_time 17 Nis 2019, 8:30
    • Cevapla
   • Önder yılmaz

    Murat bey acil paraya ihtiyacım var hemen nsl çözeriz

    • access_time 14 May 2019, 22:48
    • Cevapla
  • Rüçhan

   Nasıl ulaşıcaz murat bey

   • access_time 21 Kas 2018, 20:55
   • Cevapla
  • mustafa

   bana da acil para lazım. teşekkürler.

   • access_time 23 Kas 2018, 11:27
   • Cevapla
  • Mustafa Eray

   Benim 27000 ihtiyacım var. Yarına kadar ödeme yapmalıyım. Lütfen acil dönüş yapın murat bey.

   • access_time 29 Kas 2018, 9:55
   • Cevapla
  • Ferit

   MERHABALAR BRN FERİT

   • access_time 8 Ara 2018, 19:41
   • Cevapla
  • Ahmet

   15000 TL ihtiyacım var. Teminat gösterebilirim. 4 ayda geri öderim

   • access_time 13 Ara 2018, 16:28
   • Cevapla
  • Nahide

   Merhaba acil nakite ihtiyacım. Var 5.000 tl yardımcı olurmusunuz

   • access_time 19 Ara 2018, 0:25
   • Cevapla
  • elif

   merhaba senetle 15 bin tl kredi almak istiyorum nasıl yardımcı oluyorsunuz?Prosedürünüz nedir?

   • access_time 24 Ara 2018, 15:11
   • Cevapla
  • ömer

   merhaba bana ben ömer 30bin tl ye acil ihtiyacım var sabit gelirim yok ama arazim var babadan kalma lütfen çok acil ulaşın çolukk çocuk değilim ciddiyim nerdeyseniz 24 sat içinde yanına geleceğim

   • access_time 24 Ara 2018, 15:31
   • Cevapla
  • Serhat

   Merhabalar Eskişehir içi senetle borc 30.000 borc para. Almak istiyorum cuma günü son günüm. Lütfen yardımcı olun arkadaslar saglık söz konusu ve cook sciill lütfenn

   • access_time 27 Ara 2018, 4:26
   • Cevapla
  • Yusuf Önal

   Acil 5.000 tl ihtiyacım var

   • access_time 27 Ara 2018, 8:02
   • Cevapla
  • FERHAT

   senetle 15.000 TL almak istiyorum nasıl yardımcı olursunuz şartlarınız nedir size nasıl ulaşırım acil lütfen

   • access_time 1 Oca 2019, 23:07
   • Cevapla
  • Yasemin

   Yardımcı olursanız sevinirim

   • access_time 2 Oca 2019, 15:44
   • Cevapla
  • semih

   senetle para almak istiyorum kredi notum düşük tel 0539554****

   • access_time 7 Oca 2019, 20:30
   • Cevapla
  • Emre

   Acil 35 bin TL ihtiyacım var tel
   Aylık 1000-1200 ödeme yapabilecek durumdayim. Çok acil kredi notum 1100

   • access_time 8 Oca 2019, 1:05
   • Cevapla
  • Sedat paylar

   Bankalara 40000 borcum var yapindirmak istiyorum tek bir yere odemek istiyorum aylık gelirim 7000

   • access_time 8 Oca 2019, 17:17
   • Cevapla
   • Gürkan Polat

    Sedat Bey,

    Borç Kapatma Kredisi bölümünden borçlarınızı tek bir çatı altında toplamak için kredi çekebilirsiniz.

    • access_time 8 Oca 2019, 18:17
    • Cevapla
    • Teyfik

     Acil senetle para çekmek istiyorum

     • access_time 25 Şub 2019, 13:06
     • Cevapla
    • günay

     5000 kredi çekmek istiyorum

     • access_time 18 Mar 2019, 8:36
     • Cevapla
  • Akın

   İyi günler murat bey mail adresinizi alabilirmiyim

   • access_time 11 Oca 2019, 8:52
   • Cevapla
  • Gokhan

   Merhaba murat bey

   • access_time 14 Oca 2019, 11:38
   • Cevapla
  • Seyit

   Murat Bey bana ulaşabilirmisiniz

   • access_time 16 Oca 2019, 15:07
   • Cevapla
  • emrah manav

   senetle 10000 tl ye ihtiyacım var acıll yardımcı olursanız sevinirim

   • access_time 18 Oca 2019, 8:25
   • Cevapla
  • Hande

   Merhaba acil 15000 nakite ihtiyacım var bı ay snra gerı oducem yardımcı olurmusunz

   • access_time 20 Oca 2019, 14:00
   • Cevapla
  • Mehmet Deveci

   Beni acil olarak 40.000 TL ye ihtiyacım var yardımcı olur musunuz

   • access_time 20 Oca 2019, 22:41
   • Cevapla
  • Murat

   Merhaba iyi aksamlar MURAT bey benim 40.000 tl’ye ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim iyi calismalar

   • access_time 24 Oca 2019, 20:02
   • Cevapla
  • görkem

   ben gorkem 60000 tl lazım devlet memuruyum

   • access_time 24 Oca 2019, 20:09
   • Cevapla
  • Mehmet

   15.000 tl ye ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

   • access_time 25 Oca 2019, 12:51
   • Cevapla
  • Aykut

   Bana acil Naki lazım

   • access_time 25 Oca 2019, 20:57
   • Cevapla
  • MEHMET BULAT

   ACİLLL YARDIMCI OLUN LÜTFEN ACİLLL
   20 BİN LAZIM

   • access_time 26 Oca 2019, 13:22
   • Cevapla
  • Yiğit

   Acil 20 bin lazım ulaşabilirmisiniz

   • access_time 29 Oca 2019, 19:47
   • Cevapla
  • Tunahan Tasdemir

   50.000 tl ye ihtiyacım var geri ödeme sürecim ve faiz oranı nedir ?

   • access_time 3 Şub 2019, 16:06
   • Cevapla
  • Selman

   Merhaba ben senetle borç para almak istiyorum nasıl ulaşabilirim size

   • access_time 5 Şub 2019, 12:32
   • Cevapla
  • Suat

   Borçlarım var tümünü kapatmak istiyorum hepsine birden yetişemiyorum en azından bir yere borcum olsun bende ödememi tek bir yere yapayım

   • access_time 7 Şub 2019, 8:54
   • Cevapla
  • CAN Resul

   Acilen senetle paraya ihtiyacim vardir geri ödeme 2 ay içerisinde peşin olarak verilecektir 10.000 lira senetle acilen paraya ihtiyacim vardir

   • access_time 9 Şub 2019, 8:38
   • Cevapla
  • Alim

   Slm 10000 tl ye ihtiyacım var bana hemen dönüs yaparmısınız pazartesi veya salı parayı hemen vere bilirmisiniz.geri ödemeyi 750 tl olarak her ay verebilirim nu maram

   • access_time 10 Şub 2019, 19:28
   • Cevapla
  • Bugra

   25 bin tl lazım nasıl oluyor

   • access_time 10 Şub 2019, 21:59
   • Cevapla
  • erol kara

   Merhaba ben 5 bin lira nakit almak istiyorum senetle aylık 2750 cviarı gelirim var bana acil ulasmanız mümkünmü tlelefon

   • access_time 11 Şub 2019, 13:22
   • Cevapla
  • A****

   40.000 -50.000 gibi bir rakama ihtiyacım var.çok acil.ön ödeme isteyen birileri tarafından canım yandı.çok zor durumda kaldım.hüvenip söz verdim.sağlık için gerekli.çok mağdurum.çıkılş yolu lütfen.geri ödemede sorun yok.

   • access_time 11 Şub 2019, 17:36
   • Cevapla
  • Sona

   Senetle kredi almak istiyorum şartlarınız nedir

   • access_time 11 Şub 2019, 19:23
   • Cevapla
  • Muhammet

   Merhaba ben Muhammet benim de 3 bin TL ye ihtiyacim var sana nasıl ulaşabilirim telefon numaram bu İstanbul’da ikamet ediyorum

   • access_time 12 Şub 2019, 16:46
   • Cevapla
  • Enes

   Yardımcı olabilir misiniz 6 bin TL ye kadar ihtiyacım.var çok acil

   • access_time 13 Şub 2019, 12:13
   • Cevapla
  • Ayetullah alim

   Cok acil para lazım

   • access_time 15 Şub 2019, 14:15
   • Cevapla
  • Kenan

   Merhabalar 10.000TL ‘ye ihtiyacım var. Senetle bir şekilde bu mümkün müdür? Mail adresimden bana ulaşabilir misiniz?

   • access_time 19 Şub 2019, 15:11
   • Cevapla
  • Burhan

   Merhaba 5 tl ye ihtiyacım var

   • access_time 20 Şub 2019, 11:13
   • Cevapla
  • uğur

   Mahir Bey Merhaba
   100.000 tl nakit ihtiyacım var aylık 3000 tl gibi ödeme yapabilirim

   • access_time 21 Şub 2019, 9:30
   • Cevapla
  • Vasfettin

   Acil 5 bin tl lazım

   • access_time 22 Şub 2019, 10:19
   • Cevapla
  • Tayfun

   Mrb kolay gelsin senet ile para almak istiyorum yardımcı olurmusunuz

   • access_time 24 Şub 2019, 16:09
   • Cevapla
  • ufuk turan

   abi bana senetle 3000 tl lazım nasıl yaparız

   • access_time 5 Mar 2019, 14:13
   • Cevapla
  • Muharrem

   Mrb murat bey kredi kullanamıyorum avukatlık oldum senetle yardımcı nasıl oluyorsunuz

   • access_time 12 Mar 2019, 4:25
   • Cevapla
  • murat

   Size nasıl ulaşabiliriz

   • access_time 12 Mar 2019, 10:11
   • Cevapla
  • Remzi Buvet

   Senetle uzun vadeli 100 bin tl.ihtiyacim var.tel verin goruselim slmlar

   • access_time 14 Mar 2019, 8:25
   • Cevapla
  • Simge Alan

   Merhaba, senetle kredi almak istiyorum 15.000 TL’ye ihtiyacım var acil.
   Çalısıyorum şuan her ay odememi yapabilirim.
   Acil geri donus saglarsaniz sevinirim.

   • access_time 14 Mar 2019, 17:25
   • Cevapla
  • Yeliz

   Merhaba . Acil 20 bin ihtiyacım var sağlık nedeniyle. Ön ödemesizse dönüş yapar mısınız? Kredi kullanamıyorum . Hatay’da oturuyorum

   • access_time 18 Mar 2019, 9:18
   • Cevapla
  • mustafa

   mrb murat bey ararsaniz sevinirim

   • access_time 18 Mar 2019, 23:36
   • Cevapla
  • ayse

   emeklıyım borc para arıyorum

   • access_time 19 Mar 2019, 8:54
   • Cevapla
  • Serdar

   Murat bey nasıl irtibat kuracağız?

   • access_time 21 Mar 2019, 7:40
   • Cevapla
  • umıt

   merhaba ben senetle para almak ıstıyorum 30000 tl lazım nasıl oluyor acıl donus ltf tel

   • access_time 21 Mar 2019, 18:14
   • Cevapla
  • Tugay

   Murat bey arayın beni

   • access_time 22 Mar 2019, 3:01
   • Cevapla
  • Ömer

   Mrb murat bey bana 30000binlira lazim veririmisiniz

   • access_time 23 Mar 2019, 9:36
   • Cevapla
  • Serhat çelik

   Sistem nasıl işliyor bilgi verirmisiniz 4 mayısta nikâhım var 6000 yi nakit lazım

   • access_time 28 Mar 2019, 9:48
   • Cevapla
  • Halime

   Selam
   15 bin ihtiyacim var
   Aylik gelirim 10 bin

   • access_time 1 Nis 2019, 13:20
   • Cevapla
  • Azem

   Kolay gelsin ben borç para almak ıstiyorum

   • access_time 6 Nis 2019, 13:32
   • Cevapla
  • Sezgin

   Ben senetle borç almak istiyorum yardımcı olurmu sun bana

   • access_time 7 Nis 2019, 21:12
   • Cevapla
  • Mehmet ören

   Senetle borç para almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

   • access_time 8 Nis 2019, 14:02
   • Cevapla
  • Emir

   Merhaba bana acil para lazım bana yardımcı olursanız çok sevinirim

   • access_time 9 Nis 2019, 8:36
   • Cevapla
  • Tugay

   acil bana 4000 tl para lazım kredi çıkmıyor maaşım 2900 her ay 400 tl öderimm 0534 461 9003 Murat bey yardımcı olurmusunuz lütfen yarın acil lazım

   • access_time 9 Nis 2019, 22:44
   • Cevapla
  • ONUR

   MURAT BEY ACİL SENETLE 10000 TL KREDİ ARIYORUM YARDIMCI OLURMUSUNUZ

   • access_time 10 Nis 2019, 9:20
   • Cevapla
  • Derya

   Murat bey merhaba bana yardim edermisiniz

   • access_time 11 Nis 2019, 15:03
   • Cevapla
  • Osman Pehlivan

   Acil 50 bin liraya ihtiyacım var işyeri acicam senetle de olur şartlarınızı kabul ediyorum

   • access_time 14 Nis 2019, 19:55
   • Cevapla
  • Acar

   Merhaba, 5 yıla yakın aynı işyerinde çalışıyorum ve aynı yerde ikamet ediyorum. Aylık net gelirim 3.540 TL. Bankalardan kredi kullanamıyorum. Acil paraya ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim.

   • access_time 16 Nis 2019, 14:01
   • Cevapla
  • zeki kılıc

   20 bin lazım taksitle odemeli

   • access_time 19 Nis 2019, 10:11
   • Cevapla
  • Taylan erkecoglu

   5000 veya 10000 tl kredi kullanmam lazım

   • access_time 26 Nis 2019, 6:10
   • Cevapla
  • Ilhan Sivrikaya

   5000 tl emekliyum çalışıyorum yardımcı olursanız sevinirim 1000 tl geri ödeme yapabilirim

   • access_time 29 Nis 2019, 7:38
   • Cevapla
  • Tülay

   Bana bugün için acil ödeme lazım üzerimde mal varlığı da var yardımcı olur musunuz mailden ulaşabilirsiniz

   • access_time 6 May 2019, 7:00
   • Cevapla
  • fehim

   ben esnafım bana acill 15000 ye ihtiyacım var araç alıyotum eksigim var diye acil bana bugün dönüş yaparmısınız.

   • access_time 6 May 2019, 10:06
   • Cevapla
  • Selman büyük

   Merhaba ben memurum kredilerimi kapatmak istiyorum 30000 tl lazım tl. yardımcı olursanız sevinirim

   • access_time 7 May 2019, 7:52
   • Cevapla
  • Ahmet Karataş

   Düğün Yapacam Paraya İhtiyaçim war acil ulaşirmisiniz. Detayli bilgi telefonda goruselim
   Allas Aşkina Kimse Yokmu Yardim Edecek

   • access_time 7 May 2019, 16:10
   • Cevapla
  • Ahmet Karataş

   Senetle para almak istiyorum ciddiyim dolandirilmak istemiyorum düğün yapacam murat bey telefon numaramı bırakıyorum sizden haber bekliyorum

   • access_time 7 May 2019, 20:44
   • Cevapla
  • Ahmet

   Senetle para almak istiyorum ciddiyim bana telefondan ulasirmisiniz acil murat bey

   • access_time 8 May 2019, 22:02
   • Cevapla
  • Uğur imamlı

   Senetle paraya ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

   • access_time 13 May 2019, 10:56
   • Cevapla
  • fusun

   bana acil mail adersimden ulasin ltfen

   • access_time 15 May 2019, 7:27
   • Cevapla
  • Burcu

   Mrblar acil 20000 ihtiyacım var aylık 1000 ödeyebilirim memurun tşkler

   • access_time 23 May 2019, 16:15
   • Cevapla
  • İbrahim

   Merhaba Antalya kemer goynukte çalışmaktayım senetle 10000 TL para almak istiyorum tur ajentasinda çalışmaktayım yardımcı olur musunuz acaba

   • access_time 28 May 2019, 11:42
   • Cevapla
  • Hasan

   Acil 20 000 tl ihtiyacım vsr

   • access_time 29 May 2019, 10:32
   • Cevapla
  • Müjde

   Merhaba
   Sizinle nasıl irtibat kurabilirim. Acilen 10 bin tlye ihtiyacım. Özel sektörde düzenli bir işim var. Bana yardımcı olurmusunuz?

   • access_time 29 May 2019, 15:32
   • Cevapla
  • Emre

   Acil 5 bin ihtiyacım var

   • access_time 17 Haz 2019, 18:15
   • Cevapla
  • Nevzat

   Acil nakit lazım dönüş yaparmisiniz

   • access_time 18 Haz 2019, 11:29
   • Cevapla
  • Kevser Sudan

   Merhaba ben senetle kredi kullanmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

   • access_time 19 Haz 2019, 16:27
   • Cevapla
  • meryem

   1000 tl kredi alabilirmiyim

   • access_time 21 Haz 2019, 8:05
   • Cevapla
  • uğur

   murat bey merhaba
   acil nakit ihtiyacım var kısa zaman da dönüş yaparsanız sevinirim

   • access_time 24 Haz 2019, 10:05
   • Cevapla
  • Fatih

   Benim çok yüklü nakide ihtiyacım var şartları görüşmek istiyorum

   • access_time 27 Haz 2019, 13:15
   • Cevapla
  • Emrah

   Selamün aleykum hayırlı geceler benim 5000 lira ihtiyacım var bu hafta sonu nişanim var özel bi şirkette çalışıyorum

   • access_time 5 Ağu 2019, 22:06
   • Cevapla
  • Tolga

   Mrb murat bey bana senetle onbinlira lazim acil mumkunmu

   • access_time 2 Eyl 2019, 21:13
   • Cevapla
 2. kredinizbizde16

  Kredinizi biz çekelim sizler taksitlerini ödeyin…

  • access_time 22 Kas 2018, 13:57
  • Cevapla
  • Buğra

   Benim çok acil 15 bin TL ye ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz. Bide size iletişimi nasıl sağlayacağım

   • access_time 8 Ara 2018, 3:31
   • Cevapla
  • Serife

   Acil 9000tl lazım aylık 1000 öderim.ne olur yardım edin

   • access_time 24 Ara 2018, 16:16
   • Cevapla
  • Emre

   Acil 35.000 TL paraya ihtiyacım var aylık 1000-1200 ödeme yapabilecek durumum var şartlar uygun ise kredi kullanmak istiyorum çok acil

   • access_time 8 Oca 2019, 1:02
   • Cevapla
  • Ali

   Acil 10 bin lazim

   • access_time 9 Oca 2019, 19:42
   • Cevapla
  • Abdullah Basturk

   Bna acil kredi lazım ismim Abdullah numaram

   • access_time 12 Oca 2019, 18:25
   • Cevapla
  • Burak

   Ben kredı cekemiyorum 10 bine ihtiyacim var acil ne yapmam lazim ulaşirsaniz sevinirim

   • access_time 14 Oca 2019, 11:41
   • Cevapla
  • Soner

   Merhaba kamu personeliyim 10000 tl ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim iyi gunler

   • access_time 15 Oca 2019, 8:26
   • Cevapla
  • Serhat

   2500 liraya 12 ay ne kadar fark olur

   • access_time 27 Oca 2019, 18:46
   • Cevapla
  • Rana

   Acil 5 bin liraya ihtiyacım var

   • access_time 1 Şub 2019, 9:07
   • Cevapla
  • Muharrem

   Nasıl yardim ediyorsunuz

   • access_time 12 Mar 2019, 4:26
   • Cevapla
  • onur

   merhaba kredi kullanmak istiyorum sisteminizle ilgi bilgi alabilirmiyim 10000 tl kredi kullanmak istiyorum

   • access_time 10 Nis 2019, 9:21
   • Cevapla
  • Müjde

   Yardımcı olurmusunuz lütfen 10 bin liraya çok acil ihtiyacım var

   • access_time 29 May 2019, 15:56
   • Cevapla
 3. Gülay akmaz

  5bin tl lazim is ueri açmak istiyorum

  • access_time 22 Kas 2018, 14:30
  • Cevapla
 4. sinan

  ıyı gunler bankalardan kredi cekemeyenler kredi gecıkmesı olanlar kredı kartı gecıkmesı olanlar yasal takıpte olanlar ıcraalık olanlar skor puanı dusuk olanlar her turlu kredı cıkarılır uzun vadede arayın yardımcı olalım

  • access_time 4 Ara 2018, 8:31
  • Cevapla
  • Ismail

   acil para ihtiyacım var bilgi için bana ulasabilirmisiniz

   • access_time 8 Ara 2018, 7:16
   • Cevapla
  • Hnd

   Yardımcı olur musunuz nakite ihtiyacım var

   • access_time 16 Ara 2018, 21:55
   • Cevapla
  • arzu

   sinan bey size nasıl ulasabilirim

   • access_time 3 Oca 2019, 7:51
   • Cevapla
  • Kenan

   Merhabalar 10.000TL ‘ye ihtiyacım var. Parça parça aldığım farklı bankalardaki kredilerimi kapatıp tek bir yere düzenli ödemek istiyorum. Verdiğim mail adresimden bana ulaşabilir misiniz?

   • access_time 19 Şub 2019, 15:09
   • Cevapla
  • Ahmet

   Bana 3 aylığına 22000 lazım ne olur size nasıl ulaşabilirim.

   • access_time 13 Mar 2019, 16:59
   • Cevapla
  • oguz

   sinan bey size nasıl ulaşabilirim. 20.000tl ihtiyacım var

   • access_time 24 Mar 2019, 20:45
   • Cevapla
  • veysel köylü

   merhaba bana kredi lazım yardımcı olur musunu

   • access_time 28 Mar 2019, 13:09
   • Cevapla
  • Umut

   Merhaba iletişim numaram nakte ihtiyacım var

   • access_time 25 Nis 2019, 13:57
   • Cevapla
  • Tarık

   Nakite ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

   • access_time 2 May 2019, 21:56
   • Cevapla
  • qqQ

   size nasıl ulaşabilirim ? Nakıte ıhtıyacım var

   • access_time 3 Tem 2019, 15:19
   • Cevapla
 5. sinan

  Acil nakite ihtiyaciniz varsa yardimci oluyorum on odeme almiyorum ************ araya bilirsiniz

  • access_time 4 Ara 2018, 20:36
  • Cevapla
  • Lutfu

   Merhaba yardimci olurmusuniz

   • access_time 7 Ara 2018, 17:49
   • Cevapla
  • Hasan

   Merhaba benim bi 200 tl ye ihtiyacim var yardimci olabilirmisiniz

   • access_time 9 Ara 2018, 13:55
   • Cevapla
  • ismail

   telefon numarası gözükmüyorda e- mail hesabı verebilir misiniz acaba ?

   • access_time 10 Ara 2018, 19:32
   • Cevapla
  • Ahmet

   15000 TL acil ihtiyacım var. Teminat gösterebiliriz. 4 ayda geri öderim. İstanbul Ümraniye’de ikamet ediyorum

   • access_time 13 Ara 2018, 16:25
   • Cevapla
  • Ozge

   Yardımcı olur musunuz

   • access_time 18 Ara 2018, 8:38
   • Cevapla
  • Ozge

   Acşl nakide ihtiyacım var size nasıl ulasabılırız acaba

   • access_time 18 Ara 2018, 8:40
   • Cevapla
  • Nahide

   Merhaba! Acil nakite ıhtıyacım var yardımcı olurmusunuz

   • access_time 19 Ara 2018, 0:23
   • Cevapla
  • mesut

   acilen 5 bin tl ye ihtiyacım var

   • access_time 24 Ara 2018, 12:18
   • Cevapla
  • Serife

   Yardım edin ne olur telefon numaranızı goremiyorum

   • access_time 24 Ara 2018, 16:19
   • Cevapla
  • Onur Gündoğdu

   Yardımcı olurmusunuz

   • access_time 26 Ara 2018, 19:19
   • Cevapla
  • Mehmet

   S.a acil 10000 liraya ihtiyacim var

   • access_time 26 Ara 2018, 20:56
   • Cevapla
  • Mehmet

   10000 liraya ihtiyacim var yardimci olurmusunuz

   • access_time 26 Ara 2018, 20:58
   • Cevapla
  • FERHAT AY

   15 000 acil nakit senetle yardımcı olurmusunuz

   • access_time 1 Oca 2019, 23:19
   • Cevapla
  • arzu

   size nasıl ulaşabilirim

   • access_time 3 Oca 2019, 7:53
   • Cevapla
  • semih

   iletişime gecerminisz

   • access_time 7 Oca 2019, 20:31
   • Cevapla
  • Abdullah Basturk

   50000 TL ye ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim acil

   • access_time 10 Oca 2019, 7:05
   • Cevapla
  • murat

   kredi lazım

   • access_time 13 Oca 2019, 23:32
   • Cevapla
  • Seyit Rıza Çetinkaya

   Bana ulaşabilirmisiniz

   • access_time 16 Oca 2019, 15:09
   • Cevapla
  • Mehmet Deveci

   İyi günler cok acil yardımcı olur musunuz lütfen

   • access_time 20 Oca 2019, 22:47
   • Cevapla
  • Demir

   25000 lira lazım bana bilgi alabilir miyim

   • access_time 27 Oca 2019, 8:15
   • Cevapla
  • Yiğit

   Acil 20 bin lazım yardımcı olurmusunuz

   • access_time 29 Oca 2019, 19:48
   • Cevapla
  • Suat

   Borçlarım var hepsine yetişemiyorum borçlarımı kapatıp tek bir yere borçlanmak bana daha mantıklı geliyor

   • access_time 7 Şub 2019, 9:03
   • Cevapla
  • Fatoş

   Merhaba bilgi verebilirmisiniz bnm nakite ihtiyacım var

   • access_time 9 Şub 2019, 12:37
   • Cevapla
  • ebru

   detaylı bilgi alabilme şansım varmı acil

   • access_time 12 Şub 2019, 23:05
   • Cevapla
  • Esin

   4000 TL’ye ihtiyacım var

   • access_time 13 Şub 2019, 10:30
   • Cevapla
  • Ayetullah

   Hocam numaranız gözükmüyo

   • access_time 15 Şub 2019, 14:20
   • Cevapla
  • Muhammed

   Size nasıl ulaşırım

   • access_time 18 Şub 2019, 11:11
   • Cevapla
  • Asuman

   Kusura bakmayin benimde cok acil paraya ihtiyacim var 18bin tl oglum icin kullanacagim yardimci olursaniz cok sevinirim cok acil dugun icin kullanacagim aylik oderim sorun olmaz emekliyim tel numaranizi yazarsaniz size arayabilirim.

   • access_time 4 Mar 2019, 11:31
   • Cevapla
  • Nihat ölmez

   Acil nakit lazım kredi çekemiyorum 5100 gelir Manisa merkez

   • access_time 5 Mar 2019, 22:25
   • Cevapla
  • mustafa

   hala varmı yardımcı olma
   istanbul çalışanım

   • access_time 13 Mar 2019, 21:25
   • Cevapla
  • Bahar

   Dolandırıcı önden ödeme almiyomus benden alıp dolandirrken iyiydi

   • access_time 27 Nis 2019, 7:55
   • Cevapla
  • sertaç akdaş

   bana acil 30.000 lazim yardimci olurmurmusunuz

   • access_time 27 Nis 2019, 12:17
   • Cevapla
 6. Defne Öz

  Yeni kurulan şirketimiz %5,34 faiz oranı ile maximum 10.000 tl ye kadar kredi vermektedir. İhtiyacı olanlar sizleri bekliyoruz.

  • access_time 6 Ara 2018, 15:21
  • Cevapla
  • Lutfu

   Merhaba defne hanim yardimci olurmusunuz

   • access_time 7 Ara 2018, 17:51
   • Cevapla
  • İrem A

   İyi günler defne hanım kredi almak istiyorum bana dönüş yapın lütfen

   • access_time 10 Ara 2018, 12:42
   • Cevapla
  • Emre

   Işyeri açıyorum acil 250 bin tl lazım yardımcı olabilirmisiz

   • access_time 14 Ara 2018, 20:51
   • Cevapla
   • Gürkan Polat

    Emre Bey,

    KOSGEB sayfası üzerinden devlet faizsiz kredilerinden yararlanmayı denediniz mi?

    • access_time 14 Ara 2018, 20:53
    • Cevapla
    • Müjde

     Yardımcı olurmusunuz lütfen yada bir iletişim numarası acil 10 bin tlye ihtiyacım var

     • access_time 29 May 2019, 15:53
     • Cevapla
  • Aliii

   Yarin için acil 40 bin liraya ihtiyacım var yardımcı olacaklar lütfen acil

   • access_time 24 Ara 2018, 0:22
   • Cevapla
  • mesut

   acilen 5 bin tl ye ıhtıyacım va ryardımcı olurmusunuz

   • access_time 24 Ara 2018, 12:19
   • Cevapla
  • faruk

   bana acil 7000 tl lazım size nasıl ulaşsbilirim defne hanım numaram

   • access_time 27 Ara 2018, 13:09
   • Cevapla
  • Durmuş

   20-25 bin TL kadar ihtiyacım var kredi puanım düşük ama arazilerim var yardımcı olursanız sevinirim defne hanım

   • access_time 3 Oca 2019, 19:53
   • Cevapla
  • semih

   iletişime geçermişsiniz 10000 tl ihtiyacım var

   • access_time 7 Oca 2019, 20:29
   • Cevapla
  • TUNCAY

   MAİL ADRESİM TUNCAYYVZ@HOTMAİL.COM COK ACIL 4000 TL YE IHTIYACIM VAR

   • access_time 8 Oca 2019, 13:55
   • Cevapla
  • Sadettin

   Size nasil iletişim kurabiliriz

   • access_time 27 Oca 2019, 13:21
   • Cevapla
  • Ali ihsan

   Lütfen bana dönüş yapın çok acil

   • access_time 29 Oca 2019, 1:18
   • Cevapla
  • Selman

   Merhaba ben senetle borç para almak istiyorum nasıl ulaşabilirim 3 yada 4 bin tl

   • access_time 5 Şub 2019, 12:35
   • Cevapla
  • harun

   merhaba defne hanım konu ıle ılgılı detaylı bılgı verırmısınız

   • access_time 6 Mar 2019, 15:19
   • Cevapla
  • mustafa

   defne hanım görüşelim

   • access_time 13 Mar 2019, 21:26
   • Cevapla
  • erdem erturk

   merhaba acilen ulasşabilirmisiniz

   • access_time 20 Mar 2019, 10:58
   • Cevapla
  • oguz

   merhaba defne hanım banada yardımcı olurmusunuz

   • access_time 24 Mar 2019, 20:51
   • Cevapla
  • erdi

   acil 6000 tl ihityacım var cetinkayaerdi

   • access_time 27 Mar 2019, 11:01
   • Cevapla
  • İlyas

   Merhaba bana ulasirmisiniz İlyas

   • access_time 9 Nis 2019, 14:03
   • Cevapla
  • musa

   merhaba.10 bin tl ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz. ismim musa

   • access_time 10 Nis 2019, 17:10
   • Cevapla
  • Umut

   Merhaba ietişim numaram nakte ihtiyacım var bilgi almak istiyorum

   • access_time 25 Nis 2019, 13:59
   • Cevapla
  • Bunyamin

   2000 tl ihtiyacim var acil

   • access_time 24 May 2019, 13:33
   • Cevapla
  • Gökhan kenar

   Merhabalar defne hanım 10.000 tl kredi kullanmak istiyorum rica etsem bana yardımcı olabilir misiniz.

   • access_time 27 May 2019, 14:13
   • Cevapla
  • Müjde

   Sizinle nasıl bağlantı kurabilirİm. Acil 10 bin tl ye ihtiyacım var. Düzenli öderim. Bana dönüş sağlarmısınız lütfen

   • access_time 29 May 2019, 15:51
   • Cevapla
 7. sinan

  senetle nakıt ımkanı sağlanır arayın

  • access_time 7 Ara 2018, 10:46
  • Cevapla
  • Buğra

   Benim çok acil 15 bin TL ye ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz. Bide size iletişimi nasıl sağlayacağım

   • access_time 8 Ara 2018, 3:25
   • Cevapla
  • Tugba

   Numaranızı alabikirmiyim veyatta mail adresinizi?

   • access_time 8 Ara 2018, 17:50
   • Cevapla
  • Mutlu durmaz

   10000 tl lazım 0530781**** ararmisiniz

   • access_time 9 Ara 2018, 12:23
   • Cevapla
  • İrem

   Merhaba bana nakit acil 5000 TL lazım

   • access_time 10 Ara 2018, 12:43
   • Cevapla
  • fatma

   acil nakit ihtiyacim var.10 bin cok acil .ararmisinz. istanbulda oturuyorm

   • access_time 17 Ara 2018, 6:48
   • Cevapla
  • semih

   nasil ariyacagiz

   • access_time 6 Şub 2019, 21:18
   • Cevapla
  • Hakan canpolat

   Sinan bey siz bize ulaşsanız soeun olurmu

   • access_time 24 Şub 2019, 18:44
   • Cevapla
  • Ogulcan

   Merhabalar senetle 17000 tl almak istiyorum aylık 1200 1200 24 ay ödeyebilirim

   • access_time 5 Mar 2019, 16:51
   • Cevapla
  • ONUR

   10000 tl kredi kullanmak istiyorum senetle nasıl olacak yardımcı olabilirmisiniz

   • access_time 10 Nis 2019, 9:22
   • Cevapla
  • Arslan

   Sinan bey nasıl yardım edebilirsiniz senetle nakit imkanı sağlanır yazmışsınız mail yada telefon verirmisiniz

   • access_time 8 May 2019, 11:11
   • Cevapla
 8. Kübra

  Öğrenciyim acil borç paraya ihtisycm var yardimci okurmusunuz 2.000 TL ye numaram ulasirsaniz

  • access_time 13 Ara 2018, 19:38
  • Cevapla
  • Ahmet

   Ben yardımcı olurum

   • access_time 26 Oca 2019, 10:17
   • Cevapla
 9. Kübra

  Öğrencyim acil 2.000 tl ye ihtisycm var ödemesini konuşurz dönerseniz bana

  • access_time 13 Ara 2018, 19:39
  • Cevapla
 10. hasan

  senetle nakıt ımkanı sağlanır arayın

  • access_time 16 Ara 2018, 12:26
  • Cevapla
  • AKIN

   ACİL 10.000 TL YE KADAR İHTİYACIM VAR. İZMİRDE İKAMET ETMEKTEYİM. 0553 DOKUZYÜZ SEKSEN ALTI SEKSEN SEKİZ **

   • access_time 16 Ara 2018, 17:46
   • Cevapla
  • fatma

   acil nakit ihtiyacim var.10 bin cok acil .ararmisinz. istanbulda oturuyorm

   • access_time 17 Ara 2018, 6:48
   • Cevapla
  • Ahmet Güloğlu

   Senetle krediyi nasıl veriyorsunuz yeriniz nerde beni bilgilendirebilirmisin bende emekliyim 50bin lazım

   • access_time 24 Ara 2018, 14:08
   • Cevapla
  • Burhan DAMAKSIZ

   Bana dönüş yapın nolur çok önemli lütfen

   • access_time 25 Ara 2018, 22:07
   • Cevapla
 11. Hasan

  Senetle nakit imkanı sağlanır arayın 053314837**

  • access_time 21 Ara 2018, 22:27
  • Cevapla
  • Aliii

   Bana dönüş yaparsanız yarin için acil

   • access_time 24 Ara 2018, 0:23
   • Cevapla
  • Serkan

   Hasan bey merhaba bilgi almak istiyorum yardımcı olurmusunuz

   • access_time 24 Ara 2018, 9:05
   • Cevapla
  • Gülcan

   merhabalar
   Hasan bey nakite ihtiyacım var , dönüş yapabilirmisiniz.

   • access_time 8 Oca 2019, 6:07
   • Cevapla
  • Ahmet

   Ulaşın bana

   • access_time 1 Şub 2019, 11:35
   • Cevapla
  • Sona

   Merhaba lar
   Senetle nakite ihtiyacım var şartlarınız nedir

   • access_time 11 Şub 2019, 19:25
   • Cevapla
  • Elif

   Hasan by merhaba bilgi verebilirmisiniz acil nakite ihtiyacım var

   • access_time 12 Şub 2019, 9:38
   • Cevapla
  • Tahir

   selam hasan bey numara nin son kısmı görünmüyor.acil nakit lazim ararmisiniz

   • access_time 22 Şub 2019, 10:17
   • Cevapla
  • onur

   hasan bey 10000 tl kredi kullanmak istiyorum senetli yardımcı olurmusunuz

   • access_time 10 Nis 2019, 9:23
   • Cevapla
 12. anonim

  senetlenakıt ımkanı sağlanır özel bir şirket aracılığıyla verilir almak istiyen arkadaşlar arasınlar

  • access_time 23 Ara 2018, 15:31
  • Cevapla
  • Ahmet Güloğlu

   Emekliyim senetle 50bin nasıl alabilirim ararmisiniz

   • access_time 24 Ara 2018, 14:11
   • Cevapla
  • Tolga aslan

   Bana para lazm iş kurıyrm senetle nasl yardmcı olursnz

   • access_time 7 Oca 2019, 20:27
   • Cevapla
  • murat

   kredı lazım acil yardımcı olurmusunuz

   • access_time 13 Oca 2019, 23:29
   • Cevapla
  • Soner

   Merhaba tel numarasını verirmisin iz arayacagim

   • access_time 15 Oca 2019, 8:37
   • Cevapla
  • Seyit Rıza Çetinkaya

   Bana ulaşabilirmisiniz

   • access_time 16 Oca 2019, 15:10
   • Cevapla
  • Volkan Karabulut

   Benim 45bin TL ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

   • access_time 22 Şub 2019, 13:01
   • Cevapla
  • ali

   size nasıl ulasıcaz

   • access_time 1 Mar 2019, 18:00
   • Cevapla
  • Nihat ölmez

   Acil nakit lazım Manisa Nihat 5100 gelir

   • access_time 5 Mar 2019, 22:37
   • Cevapla
  • oguz

   sizinle nasıl irtibat sağlarız

   • access_time 24 Mar 2019, 20:54
   • Cevapla
  • Cumhur KILIÇ

   20000 tl ihtiyacım var yarrdimci olursanız sevinirim teşekkürler

   • access_time 9 Haz 2019, 14:17
   • Cevapla
 13. Ahmet Güloğlu

  Emekli yim kıredi kullanmak istiyom 50bin lazım bütün borcumu tek biryere toplamak istiyom senetle veya banka puanım düşük

  • access_time 24 Ara 2018, 13:52
  • Cevapla
 14. Yusuf Önal

  Acil 5.000 tl ihtiyacım var

  • access_time 27 Ara 2018, 8:01
  • Cevapla
 15. FERHAT AY

  15 bin lazım senetle bize nasıl yardımcı olunabilir cevap lütfen iletişime geçermisiniz

  • access_time 1 Oca 2019, 23:08
  • Cevapla
 16. ali halil

  nakit ihtiyaclarınız için iletişime geciniz

  • access_time 3 Oca 2019, 7:17
  • Cevapla
  • Burak

   Ali halil bey lütfen iletişime geçebilirsiniz cok acil nakite ihtiyacim var kızımın ameliyat parası lütfen

   • access_time 16 Oca 2019, 16:33
   • Cevapla
  • Mehmet Deveci

   Ali bey merhaba acilen nakit ihtiyacım var yardımcı olur musunuz

   • access_time 20 Oca 2019, 22:48
   • Cevapla
  • görkem

   acil 60000 lazım devlet memuruyum

   • access_time 24 Oca 2019, 20:08
   • Cevapla
  • Rana

   Acil 3 bin liraya ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

   • access_time 1 Şub 2019, 9:09
   • Cevapla
  • Metin

   Dönüş sağlarmısınız acil nakit lazım.

   • access_time 8 Şub 2019, 12:42
   • Cevapla
  • Tahir

   selam ali halil bey acil nakit lazim ararsanız sevinirim.

   • access_time 22 Şub 2019, 10:19
   • Cevapla
  • murat

   murat tilkici 100 bın lazım onden odeme vermem ıslemler bıtınce paranızı alacaksanız yazın olurmu

   • access_time 12 Mar 2019, 3:03
   • Cevapla
 17. Tolga aslan

  Bana para lazm iş kurıyrm senetle nasl yardmcı olursnz

  • access_time 7 Oca 2019, 20:20
  • Cevapla
 18. Selahattin

  Geçmişe dönük sigorta borcum var borcumu ödendiğinde hemen emekli oluyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim

  • access_time 12 Oca 2019, 4:54
  • Cevapla
 19. hakan

  yabançı bir firma aracı ile nakit ihtiyaçlarınız karsılanır işlemleriniz onay alırsa işlem üçreti pesin alınır krediden kesilmez

  • access_time 12 Oca 2019, 11:55
  • Cevapla
 20. Soner

  Merhaba kamu personeliyim 10000 tl ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim iyi gunler.

  • access_time 15 Oca 2019, 8:38
  • Cevapla
 21. İsmail

  Borçlarımı toplayıp tek elden ödemek için 30bine ihtiyacım var daha önce kredi sigortası adı altında birine para kaptırdım gerçekten elinde para olan verebilecek olan kişiler dönüş yaparsa memnun olurum

  • access_time 15 Oca 2019, 9:02
  • Cevapla
 22. Kbra

  Merhaba acil 20000 tl ihtiyacim var olum kalim meselesi

  • access_time 15 Oca 2019, 16:58
  • Cevapla
 23. Bayram

  Mrb 5 bin tl lazım nasıl yardımcı oluyosunuz

  • access_time 16 Oca 2019, 16:57
  • Cevapla
 24. tanju

  acil 15000 tl ihtiyacım var

  • access_time 18 Oca 2019, 15:04
  • Cevapla
 25. Meryem

  Senetle nakit imkanı sağladılar sizde daha dolandiril mayın arayın bu numarayı alın ben aldım I

  • access_time 20 Oca 2019, 22:06
  • Cevapla
  • görkem

   nasıl

   • access_time 24 Oca 2019, 20:13
   • Cevapla
  • Ozge

   Hangi numarayı aradınız bana da yardımcı olur musunuz

   • access_time 28 Oca 2019, 12:06
   • Cevapla
  • Ozgu

   Kim sağladı acaba nakit imkanı bize de yardımcı olursanız sevinirim

   • access_time 30 Oca 2019, 8:33
   • Cevapla
  • İlker ergen

   Nerden aldınız

   • access_time 10 Şub 2019, 17:44
   • Cevapla
  • Enes

   Benimde acil 6 bin TL ye ihtiyacım var nolur yardımcı olabilir misiniz çok acil

   • access_time 13 Şub 2019, 12:15
   • Cevapla
  • mustafa

   merhaba meryem hanım
   bende almak istiyorum
   numara nedır

   • access_time 13 Mar 2019, 21:28
   • Cevapla
  • oguz

   meryem hanım numarayı bende alabilirmiyim lütfen

   • access_time 24 Mar 2019, 20:59
   • Cevapla
 26. İsa uneryı

  Acil 4 bin TL ihtiyacım var güvenlik görevlisi yim yardımcı olursanız sevinirim

  • access_time 26 Oca 2019, 10:15
  • Cevapla
 27. Ali ihsan

  Çok acil 5000 TL ye ihtiyacım var yarına kadar beni aramanızı rica ediyorum

  • access_time 29 Oca 2019, 1:11
  • Cevapla
 28. Melek

  Senetle nakit imkanı sağladılar ben aldım Allah bin kere razı olsun sizde arayın sizde alın..

  • access_time 30 Oca 2019, 10:40
  • Cevapla
  • Yadigar

   Nasıl ulasicaz ???

   • access_time 6 Şub 2019, 19:36
   • Cevapla
  • İlker ergen

   Nerden aldınız

   • access_time 10 Şub 2019, 17:45
   • Cevapla
  • Elif

   Nerden aldınız bilgi verebilirmisiniz

   • access_time 12 Şub 2019, 9:40
   • Cevapla
  • Enes

   Lütfen yardımcı abilirmisinuz acil 6 bin. Ye ihtiyacım var

   • access_time 13 Şub 2019, 12:14
   • Cevapla
  • Hakan

   Mail var mı?

   • access_time 28 Mar 2019, 15:44
   • Cevapla
 29. kadir gündoğan

  Bana acil 20.000 bin lazım yardımcı olabilirimisiniz

  • access_time 30 Oca 2019, 20:23
  • Cevapla
 30. Yusuf kama

  Paraya ihtiyacım var

  • access_time 31 Oca 2019, 12:00
  • Cevapla
 31. Muhammet ceylan

  Merhaba iyi calismalar 10 bin tl ye ihtiyacim var calisanim ozel sektör

  • access_time 31 Oca 2019, 16:35
  • Cevapla
 32. Hülya

  Acil nakit lazım

  • access_time 3 Şub 2019, 9:28
  • Cevapla
 33. Can

  Çok güzel bir iş teklifi aldim ama nakitte sıkışilğim var lütfen faiz önemli deyil en geç 2 ay içerisinde ödeme hemen yapilir peşin olarak geri verilecektir 10.000 lira acil senetle paraya ihtiyacim vardir

  • access_time 9 Şub 2019, 8:36
  • Cevapla
 34. İsmail

  Mrhb acil nakite ihtiyacım var senetle nasıl alacam emekliyim dönüş bekliyorum.

  • access_time 9 Şub 2019, 18:58
  • Cevapla
 35. Hakan

  Senetle kredi almak istiyorum 10.000 TL acil dönüş bekliyorum Tel Aylık gelirim 3500 TL ve 1500 tl ödeme yaparım

  • access_time 11 Şub 2019, 9:57
  • Cevapla
 36. Çiğdem aksu

  Merhaba çok acil 10.000bin tl ye ihtiyacım var.

  • access_time 11 Şub 2019, 13:29
  • Cevapla
 37. Cemal

  Bana.20.bin.lazim.esnafım.

  • access_time 12 Şub 2019, 17:24
  • Cevapla
 38. Nurgül

  Murat bey ulaşırmısınız?

  • access_time 13 Şub 2019, 7:58
  • Cevapla
 39. Muhammet ışıkaltın kocaeli

  acil nakite ihtiyacım var

  • access_time 16 Şub 2019, 19:12
  • Cevapla
 40. Ergün

  İstanbul Anadolu yakasında senetle para veren kuyumcu arıyorum

  • access_time 17 Şub 2019, 16:57
  • Cevapla
 41. Onur bey

  Senetle borç verilir herşey yasaldır sadece İstanbul sadece bayan arkadaslara

  • access_time 18 Şub 2019, 5:54
  • Cevapla
  • Esin

   Şartlar nelerdir ?

   • access_time 21 Nis 2019, 9:02
   • Cevapla
 42. Mehmet

  25.000 lazim Elazigdan. Yaziyorum 7 ay sonra toplu oderim yardimci olurmusunuz

  • access_time 19 Şub 2019, 11:07
  • Cevapla
 43. Yasin

  Krediye ihtiyacım var hataydan yardımcı olabilirmisiniz

  • access_time 19 Şub 2019, 20:12
  • Cevapla
 44. REMZI

  BU IŞLERDEN HIC ANLAMAM AMA 5000 ALSAM NE ÖDERIM NASIL ÖDERIM .

  • access_time 20 Şub 2019, 10:51
  • Cevapla
 45. ugur yilmaz

  Acil nakite ihtiyacim var nasil ulasab8lirim

  • access_time 23 Şub 2019, 9:34
  • Cevapla
 46. Hakan canpolat

  Merhaba bana kredi çıkartabilirmiyiz lütfen 10000 sadece 3 ayda geri ödeme sağlayabilirim birini lütfen bana yönlendirin 10000 az olursa daha fazlada alabilirim 3 ay ödeme sözü verebilirim

  • access_time 24 Şub 2019, 18:41
  • Cevapla
 47. Yüksel KURTULMUŞ

  10 bin tl lazım. AYLIK 400 tl geri odeyebilirim

  • access_time 25 Şub 2019, 11:28
  • Cevapla
 48. senetle kredi

  merhaba ıyı gunler herkese senetle kredi altın verıyoruz bızler en dusuk 25000 tl en yuksek 150000 tl 12 ıle 2 ay vadelı kredıye gore degısıyor faız oranımız bızlerın daha detaylı bılgı ıcın ***********@outlook.com adresıne yazmanız yeterlıdır

  • access_time 25 Şub 2019, 12:01
  • Cevapla
  • mustafa

   merhaba
   nasıl görüşebiliriz
   istanbul

   • access_time 13 Mar 2019, 21:29
   • Cevapla
  • mustafa

   senetle kredi cevap verirmisin nasıl görüşürüz

   • access_time 14 Mar 2019, 22:31
   • Cevapla
  • oguz

   lütfen adresi alabilirmiyim

   • access_time 24 Mar 2019, 21:01
   • Cevapla
  • Hüseyin

   İletişime geçer misiniz?

   • access_time 28 Mar 2019, 15:42
   • Cevapla
  • Tarkan

   15000 TL acil lazım 5 ayda dönebilir in

   • access_time 16 Nis 2019, 8:09
   • Cevapla
 49. ali

  borcum var

  • access_time 26 Şub 2019, 11:29
  • Cevapla
 50. Ferhat

  Benim 50000 bine ihtiyaç im var acil çiğ köfte dükkanım var mail yok

  • access_time 26 Şub 2019, 12:31
  • Cevapla
 51. Savaş

  Merhaba benim acil paraya ihtiyacım var yardımcı olabilir misiniz acaba

  • access_time 26 Şub 2019, 13:05
  • Cevapla
 52. kadir

  merhaba senetle 16 bin tl ihtiyacım var numaram yardımcı olurmusunuz lütfen

  • access_time 26 Şub 2019, 15:12
  • Cevapla
 53. Yavuz

  Aylık 20 bin liraya ihtiyacim var kredi cekemiyorum yardımcı olur musunuz

  • access_time 4 Mar 2019, 20:58
  • Cevapla
 54. Ebru

  Senetle nakit imkanı sağladılar şu kandil günü allah razı olsun arayın sizede yardımcı olsunlar

  • access_time 6 Mar 2019, 22:34
  • Cevapla
  • hekim

   merhaba kredi için size kim yardımcı oldu?

   • access_time 8 Mar 2019, 8:30
   • Cevapla
 55. hekim

  ulaşır mısınız 50.000 ihtiyaç var

  • access_time 8 Mar 2019, 8:31
  • Cevapla
 56. Galip

  Acil 40 bin tl ye ihtiyacım var lütfen yardımcı olurmusunuz önümüzde ki ay 100 e yakın ödeme alıcam geri iade ederim telefon numaram

  • access_time 8 Mar 2019, 14:07
  • Cevapla
 57. Yüksel KURTULMUŞ

  Aylik 400 tl geri ödeyebilirim. Senetle kredi çekmek istiyorum. Calisiyorum

  • access_time 11 Mar 2019, 20:34
  • Cevapla
 58. mustafa

  ıyı geceler
  30000 tl kredı arıyorum
  3500 maaşım var

  • access_time 12 Mar 2019, 1:09
  • Cevapla
 59. yusuf yerlikaya

  MURAT BEY 15 MARTA KADAR 2000 TL YE ACİL İHTİYACIM VAR NUMARAM

  • access_time 12 Mar 2019, 13:49
  • Cevapla
 60. ERTUĞRUL SEMİZ

  ankara kamu görevlisiyim acil 45000 tl. ihtiyacım var

  • access_time 13 Mar 2019, 15:28
  • Cevapla
 61. mustafa

  merhabalar
  bırı ulaşır mı
  senetle nakıt arıyorum

  • access_time 13 Mar 2019, 21:31
  • Cevapla
 62. Mehmet

  200 milyar ihtiyacim var

  • access_time 15 Mar 2019, 22:06
  • Cevapla
 63. Oguz

  Merhaba herkeze iyi gunler faktoring sirketler araciligi ile max 50.000 tl ve 48 aya kadar vade yapabilmekteyiz islemlerimiz tamamen yasal olup hic bir on odemee talep etmemekteyiz edenlerde dolandiricidir zaten biziim talebimiz noter ucretidir butun islemlerimizii noter araciligi ile yapmaktayiz detayli bilgi icin mesaj atmaniz yeterli.

  • access_time 17 Mar 2019, 9:45
  • Cevapla
  • ayse

   emeklıyım yardımcı olurmusunuz

   • access_time 19 Mar 2019, 9:04
   • Cevapla
   • Serkan

    Nasıl iletişime gececeğiz

    • access_time 23 Mar 2019, 7:27
    • Cevapla
  • erdogan

   arayin goruselim. 15000 tl acil ihtiyac var

   • access_time 20 Mar 2019, 20:55
   • Cevapla
  • gunay gunaydin

   30000 tl ihtiyacim var

   • access_time 23 Mar 2019, 19:31
   • Cevapla
  • oguz

   oğuz bey merhaba banada yardımcı olurmusunuz

   • access_time 24 Mar 2019, 21:03
   • Cevapla
  • erdogan

   10000 tl acil lazim emekliyim cevap yazmiyonuz neden reklam yapiyonuz

   • access_time 25 Mar 2019, 16:46
   • Cevapla
  • Ferhat

   Merhaba 15 liraya ihtiyacım var çalışıyorum gününde ödemelerinizi yaparım

   • access_time 27 Mar 2019, 10:49
   • Cevapla
  • Hüseyin

   İletişime geçer misiniz acaba?

   • access_time 28 Mar 2019, 15:40
   • Cevapla
  • mertcan

   544 572 **** yardımcı olur mususnuz acillll

   • access_time 5 Nis 2019, 19:10
   • Cevapla
  • Ferhat

   Merhaba yardımcı olur musunuz

   • access_time 11 Nis 2019, 10:19
   • Cevapla
  • Kemal

   Merhabalar. Ben memur emeklisiyim. Aylik 24500 tl maasim var. 20 bin tl ye ihtiyacim var. Ben fethiye de ikamet ediyorum. Yardimci olur musunuz?

   • access_time 11 Nis 2019, 21:49
   • Cevapla
  • Selim ateş

   Merhaba nakit ihtiyac vardır

   • access_time 24 Nis 2019, 6:49
   • Cevapla
  • sertaç akdaş

   slm bana 30.000 lazim amkaradayim yardimci olurmusunuz tel no

   • access_time 27 Nis 2019, 12:25
   • Cevapla
  • Selman büyük

   Merhaba nasıl ulaşacağız size

   • access_time 7 May 2019, 7:55
   • Cevapla
  • seref

   slm banada 40000 tl lazım köyde iki katlı evim onbeş dönüm arazim var.hipotekli verirseniz alırım.

   • access_time 25 May 2019, 9:32
   • Cevapla
 64. Muharrem

  Bana 30 bin tl lazim nasil senetle alabilirim parayi fonus yaparsaniz sevinirim mailden

  • access_time 17 Mar 2019, 9:57
  • Cevapla
 65. Hanifi

  Acil 20 bin lazım bana yardımcı olursanız sevinirim emekliyim ayriyeten calişanm

  • access_time 21 Mar 2019, 6:02
  • Cevapla
 66. veysel

  15000 tl ye ihtiyacım var 6 ay odemeli memurun acil

  • access_time 21 Mar 2019, 10:57
  • Cevapla
 67. Ahmet

  Senet ve teminat ile kredi talebim var acil.iyi çalışmalar.

  • access_time 25 Mar 2019, 10:56
  • Cevapla
 68. gamze

  allah razı olsun senetle nakıt ımkanı sağladılar arayayın

  • access_time 26 Mar 2019, 15:29
  • Cevapla
 69. Ismail

  Merhaba Murat bey ben çifciyim açıl sanetle para almak istiyorum bana açıl lazım oluyor. Lütfen yardımcı olursanız sevinirim.

  • access_time 27 Mar 2019, 6:56
  • Cevapla
 70. Busra

  Murat bey bilhi verebilirmisiniz

  • access_time 27 Mar 2019, 12:45
  • Cevapla
 71. gökhan

  gökhan ben acil 30000 tl ihtiyacım var.

  • access_time 27 Mar 2019, 13:25
  • Cevapla
 72. Eyyüp çeribaşı

  Vergi borcundan dolayı kredi alamıyorum yardımcı. Olurmusunuz

  • access_time 28 Mar 2019, 6:19
  • Cevapla
 73. Şükrü gul

  Bana çok ama çok acil pazartesiye kadar 10000 TL senetleri takside ihtiyacım var ne olur allah rızası için arayin

  • access_time 29 Mar 2019, 17:25
  • Cevapla
 74. erdogan

  bana 10000 tl acil emekliyim aylik 1000 tl odeyebilirim

  • access_time 2 Nis 2019, 14:48
  • Cevapla
 75. Gurbuz

  Senetle 10 binlira borc para almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  • access_time 3 Nis 2019, 15:15
  • Cevapla
 76. melis

  merhaba murat bey acıl cok degıl 1500 tlye ıhtıyacım var donus yaprsanız sevınırım

  • access_time 9 Nis 2019, 12:47
  • Cevapla
 77. fuat

  merhba ıyı gunler herkese senetle kredı ve altın verıyoruz en dusuk 20000 tl verıyoruz daha detaylı bılgı ıcın adresıne yazmanız yeterlıdır sızlerın

  • access_time 11 Nis 2019, 11:42
  • Cevapla
  • atilla kılınç

   merhaba benımle ıletişime gegcebılır mısınız mail adresi

   • access_time 15 Nis 2019, 16:39
   • Cevapla
  • Erkan

   Kredi lazım nasıl yardımcı olursunuz 40 bin

   • access_time 3 Haz 2019, 21:51
   • Cevapla
  • Sevgi

   Acil emailimden ulaşabilirmisiniz

   • access_time 14 Haz 2019, 1:58
   • Cevapla
 78. Osman Pehlivan

  Acil 50 bin liraya ihtiyacım var işyeri acicam

  • access_time 14 Nis 2019, 19:51
  • Cevapla
 79. mahmut avcı

  acil 5.000 tl ye ihticım var 12 taksitle ist g.o.paşa da oturuyom

  • access_time 15 Nis 2019, 9:16
  • Cevapla
 80. Numan

  Nakide ihtiyaçım var

  • access_time 15 Nis 2019, 9:26
  • Cevapla
 81. hakan

  Bir finans firması üzerinden nakit ihtiyacınız karsilanir eğer olumlu olursa krediniz işlem ücreti pesin alınır

  • access_time 15 Nis 2019, 12:09
  • Cevapla
 82. Tarkan

  15000 TL ye ihtiyacım var teminat gosterebilirim 5 ayda odeyebilirim acil

  • access_time 16 Nis 2019, 8:04
  • Cevapla
 83. Çetin

  100000 ihtiyacım var iş kurucam acillll

  • access_time 17 Nis 2019, 5:48
  • Cevapla
 84. Suat

  Kredisi cikmayanlara yardimci olunur herkezkazansin hot.

  • access_time 18 Nis 2019, 18:09
  • Cevapla
 85. Savas ermis

  Beninde 15000 ihtiyacım var bankadan kredi çıkmıyor takibe girdim allah aşkına nasıl kurtulacam yardımcı olun

  • access_time 19 Nis 2019, 9:10
  • Cevapla
 86. Bahattin

  Acil 10 bin tl ihtiyacım var senetle nasıl alabilirim

  • access_time 19 Nis 2019, 18:21
  • Cevapla
 87. Sedat

  Mrh bana acil 200 bin lazim yeterki bankadan kurtarin beni ev

  • access_time 19 Nis 2019, 23:53
  • Cevapla
 88. MUSTAFA

  banada kıredi lazım 15 bin görüşebilirmiyiz

  • access_time 21 Nis 2019, 0:03
  • Cevapla
 89. Talip

  Paraya ihtiyacım var bana dönerseniz sevinirim senetle

  • access_time 22 Nis 2019, 0:50
  • Cevapla
 90. SEÇİL

  ACİL 20.000 TL YE İHTİYACIM VAR. KENDİM ÇALIŞIYORUM ,BUNU EĞİTİM İÇİN KULLANICAM

  • access_time 23 Nis 2019, 11:49
  • Cevapla
 91. Ersun

  Selam ben senetle kıredi lazım 15 000 yardımcı olursanız

  • access_time 26 Nis 2019, 4:54
  • Cevapla
 92. İhsan

  acil 5000 tl ankara

  • access_time 26 Nis 2019, 13:13
  • Cevapla
 93. Umut

  KREDİ İHTİYACI OLAN ACİL NAKİTE SIKIŞAN WHATSAAPTAN BİZE ULAŞABİLİR

  • access_time 29 Nis 2019, 20:40
  • Cevapla
  • Engo

   Bana acil 40000 lazim kamu da çalışıyorum ulaşın lütfen

   • access_time 1 May 2019, 12:59
   • Cevapla
  • Rıdvan

   WATSAP NUMARANIZ NEDİR

   • access_time 28 May 2019, 8:40
   • Cevapla
 94. Mizahi

  Senetle kredi imkanı sağlıyorum instagram adresimden ulaşabilirsiniz.

  • access_time 2 May 2019, 19:40
  • Cevapla
 95. fehim

  ben esnafım bana acill 15000 ye ihtiyacım var araç alıyotum eksigim var diye acil bana bugün dönüş yaparmısınız

  • access_time 6 May 2019, 10:08
  • Cevapla
 96. Cihan

  Arkadaşlar burada kimse kimseye yardımcı olmaz . yok şu masrafı yok bu masrafı. Noter parası yol parası hepsı hıkaye … Benden size tavsıye bunlara inanmayın.. Dusuk meblalı nakıtt ıhtıyacınız varsa 5000 ıle 10bın arası. Bır kaç gun i.inde çözüm bulunur.

  • access_time 10 May 2019, 21:55
  • Cevapla
 97. Aslı

  Ben senetler para cekmek istiyorum 10 bin lazım burada varmı.??

  • access_time 13 May 2019, 8:08
  • Cevapla
 98. Uğur imamlı

  Senetle paraya ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  • access_time 13 May 2019, 10:54
  • Cevapla
 99. akk

  merhaba 6000 tl gelırım var bordrolu. 15000-2000 tl arası nakıt lazım. Sarlarınız nedır.

  • access_time 18 May 2019, 7:44
  • Cevapla
 100. Esra

  30.000tl Gerekli yardım edermisiniz lütfen

  • access_time 20 May 2019, 21:08
  • Cevapla
 101. Esra

  30.000 tl ihtiyacım var yaardımcı olurmusunuz

  • access_time 20 May 2019, 21:10
  • Cevapla
 102. şeref

  benim köyde evim ve onbeş dönüm arazim var hipotekli.almak istiyorum 40000 tl ye ihtiyacım var.yardımcı olan olurmu saygılar

  • access_time 25 May 2019, 9:27
  • Cevapla
 103. Serkan

  Nakite ihtiyacı olanlara 5 ay vadeli 15 bin tl ye kadar sıfır nakit saglarım beş beş herkese üç vermiyorum yedi bir altı ön ödeme isteyenlere sekiz iki itibar etmeyin sekiz dört sadece mesaj aramalara itibar etmiyorum arkadaşlar herkes zor durumda ve bu zor durumunuzu kullanarak dolandırmaya çalışıyorlar mantıklı düşünürseniz size para vericek biri sizden neden para istesin ki senet şart bunuda bilin herkese geçmiş olsun

  • access_time 28 May 2019, 21:59
  • Cevapla
 104. Hasan

  İsimleri ve telefon numaraları istiyorum acil

  • access_time 29 May 2019, 10:58
  • Cevapla
 105. Sevgi

  Arkadaşlar senetle para hikayelerine inanmayın. Çoğu üçkağıtçı

  • access_time 17 Haz 2019, 14:39
  • Cevapla
 106. ayben

  acil 6milyar ihtiyacım var ev kirası icin

  • access_time 10 Eyl 2019, 11:19
  • Cevapla