Kredi Hibe Destek Sitesi | İhtiyaç Kredileri, Konut Kredileri ve Hibe Destek Haberleri

Senetle Para Veren Yerler 2019 (Borç Veren Kuyumcular, İkrazatçı, Faktoring Adresleri ve Kişiler)

Senetle para veren yerler; sanal tefeciler, kuyumcular, kurumlar, ikrazatçılar ve faktoring şirketlerinin adresleri ve telefon numaraları bulunmaktadır. Özellikle; İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Antalya, Diyarbakır gibi büyük şehirlerde birazdan bahsedeceğimiz yolları denemelisiniz. Diğer şehirlerde ikamet eden vatandaşlarımızda bu yolları deneyerek senetle para bulabilirler. Önemli Bilgilendirme! Yazımızda, sizlere faydalı olabilecek bir takım yollara da değindik. Size uygun olduğunu düşündüğünüz yolları değerlendirmenizi öneriyoruz. Sitemizde para bulmaya ait bütün yollardan bahsettik. Bunların içinde bankalardan kredi alma yollarını da anlattık. Lütfen öncelikle bankalardan alma yollarını okuyun ve onları deneyin. İnternet üzerinden senetle para verdiğini vadeden kişilere itibar etmeyiniz. Ayrıca aşağıda bahsettiğimiz yolları inceledikten sonra bir önceki haberimizde Kredi Sicil Affı ile ilgili gelişmeleri okuyabilirsiniz.

Öncelikle; Senetle Para Alırken Dikkat Etmelisiniz! (ÖNEMLİ)

 • En çok bilinen ve yine belirtmek istediğimiz ilk dikkat edilmesi gereken şey boş senetlere imza atılmaması hususudur.
 • Senet üzerinden yapılacak olan bütün düzenlemelerin aynı kalem ile yapılmasına özel gösteriniz.
 • Düzenleme yaparken tutar bölümlerini hem rakamla hemde yazı ile yazınız.
 • Doldurulan tutarların sonradan değiştirilmesi veya ilave rakamların eklenmesini önlemek adına, miktarların sonuna kapama çizgileri ekleyin.
 • Ödenen senetlerin üzerine ödendi ibaresi yazdırarak bu senetleri bir süre saklayınız.
 • Ödedikçe aldığınız senetleri iyice kontrol ederek yazıların size ait olup olmadığı inceleyiniz.
 • Senetleri porç para alan veya veren kişilerin yanında düzenlemelisiniz.
 • Birazdan da bahsedeceğimiz senetle alışveriş yaptığınız yerlerde meblağ kısmını kesinlikle doldurmadan alışveriş yapmamaya özen gösteriniz.
 • Taksitlerin ödendiğine dair, onaylı bilgisayar çıktıları almayı asla unutmayınız.
İşinizi Görebilir: Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar sayfamızda belge sunmadan kredi veren bankaları ve başvuru yollarını anlattık.

Kredi Notundan Dolayı Kredi Çekemeyenler Buraya!

Türkiye de hizmet veren bankaların bir kısmı zaman zaman düzenledikleri kampanyalar ile kredi notu düşüklere ve kredi sicili bozuk olanlara kredi vermektedir. Ayrıca kredi notu sorununuzu tamamen geçirecek tavsiyelerimiz de bulunuyor. Aktifbank ile kredi notu düşük vatandaşlarımız kredi alabilirler. Banka, ihtiyaç kredileri için slogan olarak: “Kredi notunuzu dert etmeyin!” ibaresini kullanmaktadır. Aktifbank üzerinden 30.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi almanız mümkün. Tabi kredi notunuza bağlı bir durum. Ama senetle para veren yerlerden önce bu yolu denemenizi tavsiye ederiz. %2.89 faiz oranıyla alacağınız bu kredileri en fazla 36 ay vade ile ödeyebilirsiniz. Bankadan sadece kredi değil, eşya alımı içinde başvuru yapabilirsiniz. Detaylar ve hesaplama için Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar sayfasına geçiniz.

2019 da Senetle Kredi Veren Bankalar Var Mı?

Bankalar ihtiyaç kredisi imkanı sunarken teminat veya kefil isteyebilirler. Hatta yukarıda bahsettiğimiz başlıkta ki gibi kredi notu düşük olan kişilere bile kredi kullandırırlar. Fakat senetle kredi veren banka bulunmamaktadır. Sadece Ziraat Bankası senetle kredi vermektedir. Fakat onun koşulu ise senet portföyü karşılığında avans kredisi kullandırmaktır. Senet karşılığı spot krediler kullanabilirsiniz. Henüz ödeme tarihi gelmemiş olan Kambiyo Senetlerinin karşılığında senetle kredi başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru sadece Ziraat Bankası şubeleri üzerinden alınmaktadır.

Senetle Para Veren Yerler İçin Adres ve Telefon Numaraları (2019 İkrazat Firmaları)

Devlet kontrolünde finansman sağlayan kişilerdir ikrazatçılar. Tıpkı bankalar gibi kişilerden bir takım kefiller veya teminatlar isterler. Aşağıdan ikrazat firmalarına ait adreslere ulaşabilirsiniz. Türkiye de hizmet veren 20 civarında resmi ikrazatçı bulunmaktadır. Yukarıda görmüş olduğunuz ikrazatçı adresleri ve telefonları internet üzerinde yaptığımız araştırmalar ile yazılmıştır.

Senetle Borç Para Veren Faktoringler ve Adresleri

Bütün faktoring şirketlerine ait adresleri buraya teker teker yazmak imkansız olur. Çünkü her şehirde bir çok faktoring firması bulunmaktadır. Bu nedenle bu adresleri nasıl bulabileceğiniz sizlere anlatmak istiyoruz.
senetle borç para veren faktoring firmaları
senetle borç para veren faktoring firmaları
Yukarıdaki görselde olduğu gibi size en yakın firmaları bulabilirsiniz. Google Map adresine buradan tıklayarak giriniz. Girdiğiniz bu harita size en yakın olan faktoring şirketlerini anında bulacaktır. Sol üst tarafta bulunan arama bölümüne girerek “faktoring” yazıp arama butonuna basınız. Sonrasında harita da ve arama bölümünün altında faktoring firmaları otomatik olarak listelenmektedir. Örnek olarak yaptığımız bir arama yukarıdaki görselde aktarılmıştır. İstanbul ve Ankara için bulduğumuz adresleri Senetle Para Veren Faktoring sayfamıza geçebilirsiniz.

Senetle Borç Para Veren Kuyumcular Var Mı?

Senetle para veren kuyumcular muhakkak bulunmaktadır. Fakat şöyle bir gerek var ki oda “güven” olup olmaması. Sizi hiç tanımayan ve ne iş yaptığınızı bilmeyen bir kuyumcu size senet karşılığında kredi vermekte güçlük çekebilir. Çünkü zamanında bankalar üzerinden aldığınız kredileri ödemediğiniz için kara listeye düşmüş durumdasınız. Doğal olarak, bakaya ödenmeyen borçlar bana nasıl ödenecek? gibi bir düşünce ortaya çıkabilir. Ama tanıdığınız veya bildiğiniz kuyumcular üzerinden bunu yapabilirsiniz. Veya denemek istiyorsanız, yukarıdaki faktoring bulma yöntemi ile en yakın kuyumcuları bulabilir ve onlardan senet karşılığında finansman sağlayabilirsiniz. Kuyumcu detaylarına erişmek için Senetle Para Veren Kuyumcular yazısını okuyup yorum bırakabilirsiniz.

Senetle Para Veren Yerler Dışında İpotek Gösterebilirsiniz!

Bildiğiniz gibi bankalar artık ipotekli ve kefilli kredi konusunda artık daha rahatlar. Üzerinize kayıtlı; araba, ev, dükkan, arsa, tarla gibi varlıklarınız varsa bunları bankaya teminat olarak gösterebilirsiniz. İpotek olarak gösterilmesi planlanan gayrimenkulün tapu kaydı kimin üzerinde ise başvuruyu da o kişinin yapması gerekmektedir. Ev değerinin ortalama %75‘ine kadar kredi verilebiliyor. Kefil ile kredi alabilmek için özellikle memur bir kefil bulmanız gerekiyor. Kredi notu yüksek ve memur olması, kredi alma ihtimalinizi oldukça yükseltecektir. Bu yöntem senetle para bulma yollarından daha güvenilir ve mantıklıdır. Detaylar için İpotekli İhtiyaç Kredisi sayfasına giderek bankaları ve faiz oranlarını inceleyebilirsiniz.

Kredinizi Sizin Adınıza Çeken Firmaları Denediniz Mi?

Senetle para veren komisyoncu firmalar, senetle borç para veren kişiler, telefon numaraları, tefeci adresleri 2019
Senetle para veren komisyoncu firmalar 2019
Oldukça yüksek kredi notu olan bazı kişiler veya firmalar, bankalardan sizin adınıza kredi çekerler. sistemin tanımı kısaca böyledir. Ama görüştüğünüz firma kaliteli ve güven veren bir yer ise öncelikle sizin kredi siciliniz üzerine bir araştırma yaparlar. Yani kredi notunuzun hangi bankadan hangi şartlar ile kredi alabileceğinizi araştırırlar. Şayet size kredi imkanı sunan bir banka bulduklarında sizden sadece danışmanlık ücreti alırlar. Ama hiçbir bankadan kredi alamayan vatandaşlarımız için kendileri kredi çekerler ve üzerine komisyon koyarak size senet yaparlar. Buda bir nevi senetle borç para alma yoludur. sitemin detaylarına ve bulma yollarına ulaşmak için Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin sayfasına geçiniz.

Fatura Üzerine Telefon Alıp Satmak ve Kredi Çekmek 2019

Senetle para borç veren tefecileri tercih etmek yerine faturanızın üzerine kredi almak veya senetle telefon alıp satmak daha mantıklıdır. Kredi vadeleri genellikle 12 aya kadar olmakta ve kefil istenmemektedir. Turkcell, Vodafone veya Avea kullanıcı olan vatandaşlarımız düzenli olarak 3-6 ay arası fatura ödemesi yapınca faturalarının üzerine kredi alabilirler. Ayrıca bazı telefoncular da senet karşılığı telefon imkanı sunmaktadırlar. Faturalı hat üzerine kredi veya telefon alabileceğiniz firmaları internet üzerinden araştırabilirsiniz. Detaylar için Faturalı Hatta Kredi sayfasına geçiniz.

Senetle Para Veren Yerler Benzer Konular

Senetle para veren yerler yazısı için aşağıdaki yorum bölümünden bizlere yorumunuzu bırakabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 369 YORUM
 1. Murat dedi ki:

  Senetle borç para almak isteyenler bana bilgilerini yazsınlar. Ayrıca kredi notu hakkında danışmanlık yapmaktayız. Teşekkürler.

  1. Mahir dedi ki:

   Merhaba ben mahir senetle 5 bin tl ye ihtiyacım var numarami yazıyorum 542 450 ** ** ticaret ile uğraşıyorum sartlari sormak istedim

   1. Rdvn dedi ki:

    Mrb size nasıl ulaşcaz murat bey

    1. Mehmet dedi ki:

     Acil para mı lazım mail adresine numaranı at 1 saatte 5000tl kazanma fırsatı

     1. Ersun dedi ki:

      5 000 tl kıredi mümkünmü

     2. özkan zengin dedi ki:

      benim 3000 tl ihtiyacım var.

   2. Osman dedi ki:

    İhtiyaç kredisi çekmek istiyorum çok ihtiyacım var 15000

   3. Önder yılmaz dedi ki:

    Murat bey acil paraya ihtiyacım var hemen nsl çözeriz

  2. Rüçhan dedi ki:

   Nasıl ulaşıcaz murat bey

  3. mustafa dedi ki:

   bana da acil para lazım. teşekkürler.

  4. Mustafa Eray dedi ki:

   Benim 27000 ihtiyacım var. Yarına kadar ödeme yapmalıyım. Lütfen acil dönüş yapın murat bey.

  5. Ferit dedi ki:

   MERHABALAR BRN FERİT

  6. Ahmet dedi ki:

   15000 TL ihtiyacım var. Teminat gösterebilirim. 4 ayda geri öderim

  7. Nahide dedi ki:

   Merhaba acil nakite ihtiyacım. Var 5.000 tl yardımcı olurmusunuz

  8. elif dedi ki:

   merhaba senetle 15 bin tl kredi almak istiyorum nasıl yardımcı oluyorsunuz?Prosedürünüz nedir?

  9. ömer dedi ki:

   merhaba bana ben ömer 30bin tl ye acil ihtiyacım var sabit gelirim yok ama arazim var babadan kalma lütfen çok acil ulaşın çolukk çocuk değilim ciddiyim nerdeyseniz 24 sat içinde yanına geleceğim

  10. Serhat dedi ki:

   Merhabalar Eskişehir içi senetle borc 30.000 borc para. Almak istiyorum cuma günü son günüm. Lütfen yardımcı olun arkadaslar saglık söz konusu ve cook sciill lütfenn

  11. Yusuf Önal dedi ki:

   Acil 5.000 tl ihtiyacım var

  12. FERHAT dedi ki:

   senetle 15.000 TL almak istiyorum nasıl yardımcı olursunuz şartlarınız nedir size nasıl ulaşırım acil lütfen

  13. Yasemin dedi ki:

   Yardımcı olursanız sevinirim

  14. semih dedi ki:

   senetle para almak istiyorum kredi notum düşük tel 0539554****

  15. Emre dedi ki:

   Acil 35 bin TL ihtiyacım var tel
   Aylık 1000-1200 ödeme yapabilecek durumdayim. Çok acil kredi notum 1100

  16. Sedat paylar dedi ki:

   Bankalara 40000 borcum var yapindirmak istiyorum tek bir yere odemek istiyorum aylık gelirim 7000

   1. Gürkan Polat dedi ki:

    Sedat Bey,

    Borç Kapatma Kredisi bölümünden borçlarınızı tek bir çatı altında toplamak için kredi çekebilirsiniz.

    1. Teyfik dedi ki:

     Acil senetle para çekmek istiyorum

    2. günay dedi ki:

     5000 kredi çekmek istiyorum

  17. Akın dedi ki:

   İyi günler murat bey mail adresinizi alabilirmiyim

  18. Gokhan dedi ki:

   Merhaba murat bey

  19. Seyit dedi ki:

   Murat Bey bana ulaşabilirmisiniz

  20. emrah manav dedi ki:

   senetle 10000 tl ye ihtiyacım var acıll yardımcı olursanız sevinirim

  21. Hande dedi ki:

   Merhaba acil 15000 nakite ihtiyacım var bı ay snra gerı oducem yardımcı olurmusunz

  22. Mehmet Deveci dedi ki:

   Beni acil olarak 40.000 TL ye ihtiyacım var yardımcı olur musunuz

  23. Murat dedi ki:

   Merhaba iyi aksamlar MURAT bey benim 40.000 tl’ye ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim iyi calismalar

  24. görkem dedi ki:

   ben gorkem 60000 tl lazım devlet memuruyum

  25. Mehmet dedi ki:

   15.000 tl ye ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  26. Aykut dedi ki:

   Bana acil Naki lazım

  27. MEHMET BULAT dedi ki:

   ACİLLL YARDIMCI OLUN LÜTFEN ACİLLL
   20 BİN LAZIM

  28. Yiğit dedi ki:

   Acil 20 bin lazım ulaşabilirmisiniz

  29. Tunahan Tasdemir dedi ki:

   50.000 tl ye ihtiyacım var geri ödeme sürecim ve faiz oranı nedir ?

  30. Selman dedi ki:

   Merhaba ben senetle borç para almak istiyorum nasıl ulaşabilirim size

  31. Suat dedi ki:

   Borçlarım var tümünü kapatmak istiyorum hepsine birden yetişemiyorum en azından bir yere borcum olsun bende ödememi tek bir yere yapayım

  32. CAN Resul dedi ki:

   Acilen senetle paraya ihtiyacim vardir geri ödeme 2 ay içerisinde peşin olarak verilecektir 10.000 lira senetle acilen paraya ihtiyacim vardir

  33. Alim dedi ki:

   Slm 10000 tl ye ihtiyacım var bana hemen dönüs yaparmısınız pazartesi veya salı parayı hemen vere bilirmisiniz.geri ödemeyi 750 tl olarak her ay verebilirim nu maram

  34. Bugra dedi ki:

   25 bin tl lazım nasıl oluyor

  35. erol kara dedi ki:

   Merhaba ben 5 bin lira nakit almak istiyorum senetle aylık 2750 cviarı gelirim var bana acil ulasmanız mümkünmü tlelefon

  36. A**** dedi ki:

   40.000 -50.000 gibi bir rakama ihtiyacım var.çok acil.ön ödeme isteyen birileri tarafından canım yandı.çok zor durumda kaldım.hüvenip söz verdim.sağlık için gerekli.çok mağdurum.çıkılş yolu lütfen.geri ödemede sorun yok.

  37. Sona dedi ki:

   Senetle kredi almak istiyorum şartlarınız nedir

  38. Muhammet dedi ki:

   Merhaba ben Muhammet benim de 3 bin TL ye ihtiyacim var sana nasıl ulaşabilirim telefon numaram bu İstanbul’da ikamet ediyorum

  39. Enes dedi ki:

   Yardımcı olabilir misiniz 6 bin TL ye kadar ihtiyacım.var çok acil

  40. Ayetullah alim dedi ki:

   Cok acil para lazım

  41. Kenan dedi ki:

   Merhabalar 10.000TL ‘ye ihtiyacım var. Senetle bir şekilde bu mümkün müdür? Mail adresimden bana ulaşabilir misiniz?

  42. Burhan dedi ki:

   Merhaba 5 tl ye ihtiyacım var

  43. uğur dedi ki:

   Mahir Bey Merhaba
   100.000 tl nakit ihtiyacım var aylık 3000 tl gibi ödeme yapabilirim

  44. Vasfettin dedi ki:

   Acil 5 bin tl lazım

  45. Tayfun dedi ki:

   Mrb kolay gelsin senet ile para almak istiyorum yardımcı olurmusunuz

  46. ufuk turan dedi ki:

   abi bana senetle 3000 tl lazım nasıl yaparız

  47. Muharrem dedi ki:

   Mrb murat bey kredi kullanamıyorum avukatlık oldum senetle yardımcı nasıl oluyorsunuz

  48. murat dedi ki:

   Size nasıl ulaşabiliriz

  49. Remzi Buvet dedi ki:

   Senetle uzun vadeli 100 bin tl.ihtiyacim var.tel verin goruselim slmlar

  50. Simge Alan dedi ki:

   Merhaba, senetle kredi almak istiyorum 15.000 TL’ye ihtiyacım var acil.
   Çalısıyorum şuan her ay odememi yapabilirim.
   Acil geri donus saglarsaniz sevinirim.

  51. Yeliz dedi ki:

   Merhaba . Acil 20 bin ihtiyacım var sağlık nedeniyle. Ön ödemesizse dönüş yapar mısınız? Kredi kullanamıyorum . Hatay’da oturuyorum

  52. mustafa dedi ki:

   mrb murat bey ararsaniz sevinirim

  53. ayse dedi ki:

   emeklıyım borc para arıyorum

  54. Serdar dedi ki:

   Murat bey nasıl irtibat kuracağız?

  55. umıt dedi ki:

   merhaba ben senetle para almak ıstıyorum 30000 tl lazım nasıl oluyor acıl donus ltf tel

  56. Tugay dedi ki:

   Murat bey arayın beni

  57. Ömer dedi ki:

   Mrb murat bey bana 30000binlira lazim veririmisiniz

  58. Serhat çelik dedi ki:

   Sistem nasıl işliyor bilgi verirmisiniz 4 mayısta nikâhım var 6000 yi nakit lazım

  59. Halime dedi ki:

   Selam
   15 bin ihtiyacim var
   Aylik gelirim 10 bin

  60. Azem dedi ki:

   Kolay gelsin ben borç para almak ıstiyorum

  61. Sezgin dedi ki:

   Ben senetle borç almak istiyorum yardımcı olurmu sun bana

  62. Mehmet ören dedi ki:

   Senetle borç para almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  63. Emir dedi ki:

   Merhaba bana acil para lazım bana yardımcı olursanız çok sevinirim

  64. Tugay dedi ki:

   acil bana 4000 tl para lazım kredi çıkmıyor maaşım 2900 her ay 400 tl öderimm 0534 461 9003 Murat bey yardımcı olurmusunuz lütfen yarın acil lazım

  65. ONUR dedi ki:

   MURAT BEY ACİL SENETLE 10000 TL KREDİ ARIYORUM YARDIMCI OLURMUSUNUZ

  66. Derya dedi ki:

   Murat bey merhaba bana yardim edermisiniz

  67. Osman Pehlivan dedi ki:

   Acil 50 bin liraya ihtiyacım var işyeri acicam senetle de olur şartlarınızı kabul ediyorum

  68. Acar dedi ki:

   Merhaba, 5 yıla yakın aynı işyerinde çalışıyorum ve aynı yerde ikamet ediyorum. Aylık net gelirim 3.540 TL. Bankalardan kredi kullanamıyorum. Acil paraya ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim.

  69. zeki kılıc dedi ki:

   20 bin lazım taksitle odemeli

  70. Taylan erkecoglu dedi ki:

   5000 veya 10000 tl kredi kullanmam lazım

  71. Ilhan Sivrikaya dedi ki:

   5000 tl emekliyum çalışıyorum yardımcı olursanız sevinirim 1000 tl geri ödeme yapabilirim

  72. Tülay dedi ki:

   Bana bugün için acil ödeme lazım üzerimde mal varlığı da var yardımcı olur musunuz mailden ulaşabilirsiniz

  73. fehim dedi ki:

   ben esnafım bana acill 15000 ye ihtiyacım var araç alıyotum eksigim var diye acil bana bugün dönüş yaparmısınız.

  74. Selman büyük dedi ki:

   Merhaba ben memurum kredilerimi kapatmak istiyorum 30000 tl lazım tl. yardımcı olursanız sevinirim

  75. Ahmet Karataş dedi ki:

   Düğün Yapacam Paraya İhtiyaçim war acil ulaşirmisiniz. Detayli bilgi telefonda goruselim
   Allas Aşkina Kimse Yokmu Yardim Edecek

   1. Gürkan Polat dedi ki:

    Ahmet Bey, Evlilik Kredisi Hesaplama sayfasını ziyaret etmenizi öneririm.

  76. Ahmet Karataş dedi ki:

   Senetle para almak istiyorum ciddiyim dolandirilmak istemiyorum düğün yapacam murat bey telefon numaramı bırakıyorum sizden haber bekliyorum

  77. Ahmet dedi ki:

   Senetle para almak istiyorum ciddiyim bana telefondan ulasirmisiniz acil murat bey

  78. Uğur imamlı dedi ki:

   Senetle paraya ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  79. fusun dedi ki:

   bana acil mail adersimden ulasin ltfen

  80. Burcu dedi ki:

   Mrblar acil 20000 ihtiyacım var aylık 1000 ödeyebilirim memurun tşkler

  81. İbrahim dedi ki:

   Merhaba Antalya kemer goynukte çalışmaktayım senetle 10000 TL para almak istiyorum tur ajentasinda çalışmaktayım yardımcı olur musunuz acaba

  82. Hasan dedi ki:

   Acil 20 000 tl ihtiyacım vsr

  83. Müjde dedi ki:

   Merhaba
   Sizinle nasıl irtibat kurabilirim. Acilen 10 bin tlye ihtiyacım. Özel sektörde düzenli bir işim var. Bana yardımcı olurmusunuz?

  84. Emre dedi ki:

   Acil 5 bin ihtiyacım var

  85. Nevzat dedi ki:

   Acil nakit lazım dönüş yaparmisiniz

  86. Kevser Sudan dedi ki:

   Merhaba ben senetle kredi kullanmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

  87. meryem dedi ki:

   1000 tl kredi alabilirmiyim

  88. uğur dedi ki:

   murat bey merhaba
   acil nakit ihtiyacım var kısa zaman da dönüş yaparsanız sevinirim

  89. Fatih dedi ki:

   Benim çok yüklü nakide ihtiyacım var şartları görüşmek istiyorum

  90. Emrah dedi ki:

   Selamün aleykum hayırlı geceler benim 5000 lira ihtiyacım var bu hafta sonu nişanim var özel bi şirkette çalışıyorum

  91. Tolga dedi ki:

   Mrb murat bey bana senetle onbinlira lazim acil mumkunmu

 2. kredinizbizde16 dedi ki:

  Kredinizi biz çekelim sizler taksitlerini ödeyin…

  1. Buğra dedi ki:

   Benim çok acil 15 bin TL ye ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz. Bide size iletişimi nasıl sağlayacağım

  2. Serife dedi ki:

   Acil 9000tl lazım aylık 1000 öderim.ne olur yardım edin

  3. Emre dedi ki:

   Acil 35.000 TL paraya ihtiyacım var aylık 1000-1200 ödeme yapabilecek durumum var şartlar uygun ise kredi kullanmak istiyorum çok acil

  4. Ali dedi ki:

   Acil 10 bin lazim

  5. Abdullah Basturk dedi ki:

   Bna acil kredi lazım ismim Abdullah numaram

  6. Burak dedi ki:

   Ben kredı cekemiyorum 10 bine ihtiyacim var acil ne yapmam lazim ulaşirsaniz sevinirim

  7. Soner dedi ki:

   Merhaba kamu personeliyim 10000 tl ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim iyi gunler

  8. Serhat dedi ki:

   2500 liraya 12 ay ne kadar fark olur

  9. Rana dedi ki:

   Acil 5 bin liraya ihtiyacım var

  10. Muharrem dedi ki:

   Nasıl yardim ediyorsunuz

  11. onur dedi ki:

   merhaba kredi kullanmak istiyorum sisteminizle ilgi bilgi alabilirmiyim 10000 tl kredi kullanmak istiyorum

  12. Müjde dedi ki:

   Yardımcı olurmusunuz lütfen 10 bin liraya çok acil ihtiyacım var

 3. Gülay akmaz dedi ki:

  5bin tl lazim is ueri açmak istiyorum

 4. sinan dedi ki:

  ıyı gunler bankalardan kredi cekemeyenler kredi gecıkmesı olanlar kredı kartı gecıkmesı olanlar yasal takıpte olanlar ıcraalık olanlar skor puanı dusuk olanlar her turlu kredı cıkarılır uzun vadede arayın yardımcı olalım

  1. Ismail dedi ki:

   acil para ihtiyacım var bilgi için bana ulasabilirmisiniz

  2. Hnd dedi ki:

   Yardımcı olur musunuz nakite ihtiyacım var

  3. arzu dedi ki:

   sinan bey size nasıl ulasabilirim

  4. Kenan dedi ki:

   Merhabalar 10.000TL ‘ye ihtiyacım var. Parça parça aldığım farklı bankalardaki kredilerimi kapatıp tek bir yere düzenli ödemek istiyorum. Verdiğim mail adresimden bana ulaşabilir misiniz?

  5. Ahmet dedi ki:

   Bana 3 aylığına 22000 lazım ne olur size nasıl ulaşabilirim.

  6. oguz dedi ki:

   sinan bey size nasıl ulaşabilirim. 20.000tl ihtiyacım var

  7. veysel köylü dedi ki:

   merhaba bana kredi lazım yardımcı olur musunu

  8. Umut dedi ki:

   Merhaba iletişim numaram nakte ihtiyacım var

  9. Tarık dedi ki:

   Nakite ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  10. qqQ dedi ki:

   size nasıl ulaşabilirim ? Nakıte ıhtıyacım var

 5. sinan dedi ki:

  Acil nakite ihtiyaciniz varsa yardimci oluyorum on odeme almiyorum ************ araya bilirsiniz

  1. Lutfu dedi ki:

   Merhaba yardimci olurmusuniz

  2. Hasan dedi ki:

   Merhaba benim bi 200 tl ye ihtiyacim var yardimci olabilirmisiniz

  3. ismail dedi ki:

   telefon numarası gözükmüyorda e- mail hesabı verebilir misiniz acaba ?

  4. Ahmet dedi ki:

   15000 TL acil ihtiyacım var. Teminat gösterebiliriz. 4 ayda geri öderim. İstanbul Ümraniye’de ikamet ediyorum

  5. Ozge dedi ki:

   Yardımcı olur musunuz

  6. Ozge dedi ki:

   Acşl nakide ihtiyacım var size nasıl ulasabılırız acaba

  7. Nahide dedi ki:

   Merhaba! Acil nakite ıhtıyacım var yardımcı olurmusunuz

  8. mesut dedi ki:

   acilen 5 bin tl ye ihtiyacım var

  9. Serife dedi ki:

   Yardım edin ne olur telefon numaranızı goremiyorum

  10. Onur Gündoğdu dedi ki:

   Yardımcı olurmusunuz

  11. Mehmet dedi ki:

   S.a acil 10000 liraya ihtiyacim var

  12. Mehmet dedi ki:

   10000 liraya ihtiyacim var yardimci olurmusunuz

  13. FERHAT AY dedi ki:

   15 000 acil nakit senetle yardımcı olurmusunuz

  14. arzu dedi ki:

   size nasıl ulaşabilirim

  15. semih dedi ki:

   iletişime gecerminisz

  16. Abdullah Basturk dedi ki:

   50000 TL ye ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim acil

  17. murat dedi ki:

   kredi lazım

  18. Seyit Rıza Çetinkaya dedi ki:

   Bana ulaşabilirmisiniz

  19. Mehmet Deveci dedi ki:

   İyi günler cok acil yardımcı olur musunuz lütfen

  20. Demir dedi ki:

   25000 lira lazım bana bilgi alabilir miyim

  21. Yiğit dedi ki:

   Acil 20 bin lazım yardımcı olurmusunuz

  22. Suat dedi ki:

   Borçlarım var hepsine yetişemiyorum borçlarımı kapatıp tek bir yere borçlanmak bana daha mantıklı geliyor

  23. Fatoş dedi ki:

   Merhaba bilgi verebilirmisiniz bnm nakite ihtiyacım var

  24. ebru dedi ki:

   detaylı bilgi alabilme şansım varmı acil

  25. Esin dedi ki:

   4000 TL’ye ihtiyacım var

  26. Ayetullah dedi ki:

   Hocam numaranız gözükmüyo

  27. Muhammed dedi ki:

   Size nasıl ulaşırım

  28. Asuman dedi ki:

   Kusura bakmayin benimde cok acil paraya ihtiyacim var 18bin tl oglum icin kullanacagim yardimci olursaniz cok sevinirim cok acil dugun icin kullanacagim aylik oderim sorun olmaz emekliyim tel numaranizi yazarsaniz size arayabilirim.

  29. Nihat ölmez dedi ki:

   Acil nakit lazım kredi çekemiyorum 5100 gelir Manisa merkez

  30. mustafa dedi ki:

   hala varmı yardımcı olma
   istanbul çalışanım

  31. Bahar dedi ki:

   Dolandırıcı önden ödeme almiyomus benden alıp dolandirrken iyiydi

  32. sertaç akdaş dedi ki:

   bana acil 30.000 lazim yardimci olurmurmusunuz

 6. Defne Öz dedi ki:

  Yeni kurulan şirketimiz %5,34 faiz oranı ile maximum 10.000 tl ye kadar kredi vermektedir. İhtiyacı olanlar sizleri bekliyoruz.

  1. Lutfu dedi ki:

   Merhaba defne hanim yardimci olurmusunuz

  2. İrem A dedi ki:

   İyi günler defne hanım kredi almak istiyorum bana dönüş yapın lütfen

  3. Emre dedi ki:

   Işyeri açıyorum acil 250 bin tl lazım yardımcı olabilirmisiz

   1. Gürkan Polat dedi ki:

    Emre Bey,

    KOSGEB sayfası üzerinden devlet faizsiz kredilerinden yararlanmayı denediniz mi?

    1. Müjde dedi ki:

     Yardımcı olurmusunuz lütfen yada bir iletişim numarası acil 10 bin tlye ihtiyacım var

  4. Aliii dedi ki:

   Yarin için acil 40 bin liraya ihtiyacım var yardımcı olacaklar lütfen acil

  5. mesut dedi ki:

   acilen 5 bin tl ye ıhtıyacım va ryardımcı olurmusunuz

  6. faruk dedi ki:

   bana acil 7000 tl lazım size nasıl ulaşsbilirim defne hanım numaram

  7. Durmuş dedi ki:

   20-25 bin TL kadar ihtiyacım var kredi puanım düşük ama arazilerim var yardımcı olursanız sevinirim defne hanım

  8. semih dedi ki:

   iletişime geçermişsiniz 10000 tl ihtiyacım var

  9. TUNCAY dedi ki:

   MAİL ADRESİM TUNCAYYVZ@HOTMAİL.COM COK ACIL 4000 TL YE IHTIYACIM VAR

  10. Sadettin dedi ki:

   Size nasil iletişim kurabiliriz

  11. Ali ihsan dedi ki:

   Lütfen bana dönüş yapın çok acil

  12. Selman dedi ki:

   Merhaba ben senetle borç para almak istiyorum nasıl ulaşabilirim 3 yada 4 bin tl

  13. harun dedi ki:

   merhaba defne hanım konu ıle ılgılı detaylı bılgı verırmısınız

  14. mustafa dedi ki:

   defne hanım görüşelim

  15. erdem erturk dedi ki:

   merhaba acilen ulasşabilirmisiniz

  16. oguz dedi ki:

   merhaba defne hanım banada yardımcı olurmusunuz

  17. erdi dedi ki:

   acil 6000 tl ihityacım var cetinkayaerdi

  18. İlyas dedi ki:

   Merhaba bana ulasirmisiniz İlyas

  19. musa dedi ki:

   merhaba.10 bin tl ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz. ismim musa

  20. Umut dedi ki:

   Merhaba ietişim numaram nakte ihtiyacım var bilgi almak istiyorum

  21. Bunyamin dedi ki:

   2000 tl ihtiyacim var acil

  22. Gökhan kenar dedi ki:

   Merhabalar defne hanım 10.000 tl kredi kullanmak istiyorum rica etsem bana yardımcı olabilir misiniz.

  23. Müjde dedi ki:

   Sizinle nasıl bağlantı kurabilirİm. Acil 10 bin tl ye ihtiyacım var. Düzenli öderim. Bana dönüş sağlarmısınız lütfen

 7. sinan dedi ki:

  senetle nakıt ımkanı sağlanır arayın

  1. Buğra dedi ki:

   Benim çok acil 15 bin TL ye ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz. Bide size iletişimi nasıl sağlayacağım

  2. Tugba dedi ki:

   Numaranızı alabikirmiyim veyatta mail adresinizi?

  3. Mutlu durmaz dedi ki:

   10000 tl lazım 0530781**** ararmisiniz

  4. İrem dedi ki:

   Merhaba bana nakit acil 5000 TL lazım

  5. fatma dedi ki:

   acil nakit ihtiyacim var.10 bin cok acil .ararmisinz. istanbulda oturuyorm

  6. semih dedi ki:

   nasil ariyacagiz

  7. Hakan canpolat dedi ki:

   Sinan bey siz bize ulaşsanız soeun olurmu

  8. Ogulcan dedi ki:

   Merhabalar senetle 17000 tl almak istiyorum aylık 1200 1200 24 ay ödeyebilirim

  9. ONUR dedi ki:

   10000 tl kredi kullanmak istiyorum senetle nasıl olacak yardımcı olabilirmisiniz

  10. Arslan dedi ki:

   Sinan bey nasıl yardım edebilirsiniz senetle nakit imkanı sağlanır yazmışsınız mail yada telefon verirmisiniz

 8. Kübra dedi ki:

  Öğrenciyim acil borç paraya ihtisycm var yardimci okurmusunuz 2.000 TL ye numaram ulasirsaniz

  1. Ahmet dedi ki:

   Ben yardımcı olurum

 9. Kübra dedi ki:

  Öğrencyim acil 2.000 tl ye ihtisycm var ödemesini konuşurz dönerseniz bana

 10. hasan dedi ki:

  senetle nakıt ımkanı sağlanır arayın

  1. AKIN dedi ki:

   ACİL 10.000 TL YE KADAR İHTİYACIM VAR. İZMİRDE İKAMET ETMEKTEYİM. 0553 DOKUZYÜZ SEKSEN ALTI SEKSEN SEKİZ **

  2. fatma dedi ki:

   acil nakit ihtiyacim var.10 bin cok acil .ararmisinz. istanbulda oturuyorm

  3. Ahmet Güloğlu dedi ki:

   Senetle krediyi nasıl veriyorsunuz yeriniz nerde beni bilgilendirebilirmisin bende emekliyim 50bin lazım

  4. Burhan DAMAKSIZ dedi ki:

   Bana dönüş yapın nolur çok önemli lütfen

 11. Hasan dedi ki:

  Senetle nakit imkanı sağlanır arayın 053314837**

  1. Aliii dedi ki:

   Bana dönüş yaparsanız yarin için acil

  2. Serkan dedi ki:

   Hasan bey merhaba bilgi almak istiyorum yardımcı olurmusunuz

   1. Abdullah Basturk dedi ki:

    Bana dönüş yapabilirsiniz acil numaram

  3. Gülcan dedi ki:

   merhabalar
   Hasan bey nakite ihtiyacım var , dönüş yapabilirmisiniz.

  4. Ahmet dedi ki:

   Ulaşın bana

  5. Sona dedi ki:

   Merhaba lar
   Senetle nakite ihtiyacım var şartlarınız nedir

  6. Elif dedi ki:

   Hasan by merhaba bilgi verebilirmisiniz acil nakite ihtiyacım var

  7. Tahir dedi ki:

   selam hasan bey numara nin son kısmı görünmüyor.acil nakit lazim ararmisiniz

  8. onur dedi ki:

   hasan bey 10000 tl kredi kullanmak istiyorum senetli yardımcı olurmusunuz

 12. anonim dedi ki:

  senetlenakıt ımkanı sağlanır özel bir şirket aracılığıyla verilir almak istiyen arkadaşlar arasınlar

  1. Ahmet Güloğlu dedi ki:

   Emekliyim senetle 50bin nasıl alabilirim ararmisiniz

  2. Tolga aslan dedi ki:

   Bana para lazm iş kurıyrm senetle nasl yardmcı olursnz

  3. murat dedi ki:

   kredı lazım acil yardımcı olurmusunuz

  4. Soner dedi ki:

   Merhaba tel numarasını verirmisin iz arayacagim

  5. Seyit Rıza Çetinkaya dedi ki:

   Bana ulaşabilirmisiniz

  6. Volkan Karabulut dedi ki:

   Benim 45bin TL ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  7. ali dedi ki:

   size nasıl ulasıcaz

  8. Nihat ölmez dedi ki:

   Acil nakit lazım Manisa Nihat 5100 gelir

  9. oguz dedi ki:

   sizinle nasıl irtibat sağlarız

  10. Cumhur KILIÇ dedi ki:

   20000 tl ihtiyacım var yarrdimci olursanız sevinirim teşekkürler

 13. Ahmet Güloğlu dedi ki:

  Emekli yim kıredi kullanmak istiyom 50bin lazım bütün borcumu tek biryere toplamak istiyom senetle veya banka puanım düşük

  1. Gürkan Polat dedi ki:

   Ahmet Bey,

   Borç kapatma Kredisi bölümümüzü ziyaret ettiniz mi? Emekli maaşınızı aldığınız banka ile görüşebilirsiniz.

 14. Yusuf Önal dedi ki:

  Acil 5.000 tl ihtiyacım var

 15. FERHAT AY dedi ki:

  15 bin lazım senetle bize nasıl yardımcı olunabilir cevap lütfen iletişime geçermisiniz

 16. ali halil dedi ki:

  nakit ihtiyaclarınız için iletişime geciniz

  1. Burak dedi ki:

   Ali halil bey lütfen iletişime geçebilirsiniz cok acil nakite ihtiyacim var kızımın ameliyat parası lütfen

  2. Mehmet Deveci dedi ki:

   Ali bey merhaba acilen nakit ihtiyacım var yardımcı olur musunuz

  3. görkem dedi ki:

   acil 60000 lazım devlet memuruyum

  4. Rana dedi ki:

   Acil 3 bin liraya ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

  5. Metin dedi ki:

   Dönüş sağlarmısınız acil nakit lazım.

  6. Tahir dedi ki:

   selam ali halil bey acil nakit lazim ararsanız sevinirim.

  7. murat dedi ki:

   murat tilkici 100 bın lazım onden odeme vermem ıslemler bıtınce paranızı alacaksanız yazın olurmu

 17. Tolga aslan dedi ki:

  Bana para lazm iş kurıyrm senetle nasl yardmcı olursnz

 18. Selahattin dedi ki:

  Geçmişe dönük sigorta borcum var borcumu ödendiğinde hemen emekli oluyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim

 19. hakan dedi ki:

  yabançı bir firma aracı ile nakit ihtiyaçlarınız karsılanır işlemleriniz onay alırsa işlem üçreti pesin alınır krediden kesilmez

 20. Soner dedi ki:

  Merhaba kamu personeliyim 10000 tl ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim iyi gunler.

 21. İsmail dedi ki:

  Borçlarımı toplayıp tek elden ödemek için 30bine ihtiyacım var daha önce kredi sigortası adı altında birine para kaptırdım gerçekten elinde para olan verebilecek olan kişiler dönüş yaparsa memnun olurum

 22. Kbra dedi ki:

  Merhaba acil 20000 tl ihtiyacim var olum kalim meselesi

 23. Bayram dedi ki:

  Mrb 5 bin tl lazım nasıl yardımcı oluyosunuz

 24. tanju dedi ki:

  acil 15000 tl ihtiyacım var

 25. Meryem dedi ki:

  Senetle nakit imkanı sağladılar sizde daha dolandiril mayın arayın bu numarayı alın ben aldım I

  1. görkem dedi ki:

   nasıl

   1. Gülsün tasmaci dedi ki:

    Çok acil para lazım size nasıl ulaşabilirim

  2. Ozge dedi ki:

   Hangi numarayı aradınız bana da yardımcı olur musunuz

  3. Ozgu dedi ki:

   Kim sağladı acaba nakit imkanı bize de yardımcı olursanız sevinirim

  4. İlker ergen dedi ki:

   Nerden aldınız

  5. Enes dedi ki:

   Benimde acil 6 bin TL ye ihtiyacım var nolur yardımcı olabilir misiniz çok acil

  6. mustafa dedi ki:

   merhaba meryem hanım
   bende almak istiyorum
   numara nedır

  7. oguz dedi ki:

   meryem hanım numarayı bende alabilirmiyim lütfen

 26. İsa uneryı dedi ki:

  Acil 4 bin TL ihtiyacım var güvenlik görevlisi yim yardımcı olursanız sevinirim

 27. Ali ihsan dedi ki:

  Çok acil 5000 TL ye ihtiyacım var yarına kadar beni aramanızı rica ediyorum

 28. Melek dedi ki:

  Senetle nakit imkanı sağladılar ben aldım Allah bin kere razı olsun sizde arayın sizde alın..

  1. Yadigar dedi ki:

   Nasıl ulasicaz ???

  2. İlker ergen dedi ki:

   Nerden aldınız

  3. Elif dedi ki:

   Nerden aldınız bilgi verebilirmisiniz

  4. Enes dedi ki:

   Lütfen yardımcı abilirmisinuz acil 6 bin. Ye ihtiyacım var

  5. Hakan dedi ki:

   Mail var mı?

 29. kadir gündoğan dedi ki:

  Bana acil 20.000 bin lazım yardımcı olabilirimisiniz

 30. Yusuf kama dedi ki:

  Paraya ihtiyacım var

 31. Muhammet ceylan dedi ki:

  Merhaba iyi calismalar 10 bin tl ye ihtiyacim var calisanim ozel sektör

 32. Hülya dedi ki:

  Acil nakit lazım

 33. Can dedi ki:

  Çok güzel bir iş teklifi aldim ama nakitte sıkışilğim var lütfen faiz önemli deyil en geç 2 ay içerisinde ödeme hemen yapilir peşin olarak geri verilecektir 10.000 lira acil senetle paraya ihtiyacim vardir

 34. İsmail dedi ki:

  Mrhb acil nakite ihtiyacım var senetle nasıl alacam emekliyim dönüş bekliyorum.

  1. Gürkan Polat dedi ki:

   İsmail Bey, Emekli Kredisi Hesaplama sayfasından bütün bankaların vermiş olduğu emekli kredilerini incelemenizi öneririm.

 35. Hakan dedi ki:

  Senetle kredi almak istiyorum 10.000 TL acil dönüş bekliyorum Tel Aylık gelirim 3500 TL ve 1500 tl ödeme yaparım

 36. Çiğdem aksu dedi ki:

  Merhaba çok acil 10.000bin tl ye ihtiyacım var.

 37. Cemal dedi ki:

  Bana.20.bin.lazim.esnafım.

 38. Nurgül dedi ki:

  Murat bey ulaşırmısınız?

 39. Muhammet ışıkaltın kocaeli dedi ki:

  acil nakite ihtiyacım var

 40. Ergün dedi ki:

  İstanbul Anadolu yakasında senetle para veren kuyumcu arıyorum

 41. Onur bey dedi ki:

  Senetle borç verilir herşey yasaldır sadece İstanbul sadece bayan arkadaslara

  1. Esin dedi ki:

   Şartlar nelerdir ?

 42. Mehmet dedi ki:

  25.000 lazim Elazigdan. Yaziyorum 7 ay sonra toplu oderim yardimci olurmusunuz

 43. Yasin dedi ki:

  Krediye ihtiyacım var hataydan yardımcı olabilirmisiniz

 44. REMZI dedi ki:

  BU IŞLERDEN HIC ANLAMAM AMA 5000 ALSAM NE ÖDERIM NASIL ÖDERIM .

 45. ugur yilmaz dedi ki:

  Acil nakite ihtiyacim var nasil ulasab8lirim

 46. Hakan canpolat dedi ki:

  Merhaba bana kredi çıkartabilirmiyiz lütfen 10000 sadece 3 ayda geri ödeme sağlayabilirim birini lütfen bana yönlendirin 10000 az olursa daha fazlada alabilirim 3 ay ödeme sözü verebilirim

 47. Yüksel KURTULMUŞ dedi ki:

  10 bin tl lazım. AYLIK 400 tl geri odeyebilirim

 48. senetle kredi dedi ki:

  merhaba ıyı gunler herkese senetle kredi altın verıyoruz bızler en dusuk 25000 tl en yuksek 150000 tl 12 ıle 2 ay vadelı kredıye gore degısıyor faız oranımız bızlerın daha detaylı bılgı ıcın ***********@outlook.com adresıne yazmanız yeterlıdır

  1. mustafa dedi ki:

   merhaba
   nasıl görüşebiliriz
   istanbul

  2. mustafa dedi ki:

   senetle kredi cevap verirmisin nasıl görüşürüz

  3. oguz dedi ki:

   lütfen adresi alabilirmiyim

  4. Hüseyin dedi ki:

   İletişime geçer misiniz?

  5. Tarkan dedi ki:

   15000 TL acil lazım 5 ayda dönebilir in

 49. ali dedi ki:

  borcum var

 50. Ferhat dedi ki:

  Benim 50000 bine ihtiyaç im var acil çiğ köfte dükkanım var mail yok

 51. Savaş dedi ki:

  Merhaba benim acil paraya ihtiyacım var yardımcı olabilir misiniz acaba

 52. kadir dedi ki:

  merhaba senetle 16 bin tl ihtiyacım var numaram yardımcı olurmusunuz lütfen

 53. Yavuz dedi ki:

  Aylık 20 bin liraya ihtiyacim var kredi cekemiyorum yardımcı olur musunuz

 54. Ebru dedi ki:

  Senetle nakit imkanı sağladılar şu kandil günü allah razı olsun arayın sizede yardımcı olsunlar

  1. hekim dedi ki:

   merhaba kredi için size kim yardımcı oldu?

 55. hekim dedi ki:

  ulaşır mısınız 50.000 ihtiyaç var

 56. Galip dedi ki:

  Acil 40 bin tl ye ihtiyacım var lütfen yardımcı olurmusunuz önümüzde ki ay 100 e yakın ödeme alıcam geri iade ederim telefon numaram

 57. Yüksel KURTULMUŞ dedi ki:

  Aylik 400 tl geri ödeyebilirim. Senetle kredi çekmek istiyorum. Calisiyorum

 58. mustafa dedi ki:

  ıyı geceler
  30000 tl kredı arıyorum
  3500 maaşım var

 59. yusuf yerlikaya dedi ki:

  MURAT BEY 15 MARTA KADAR 2000 TL YE ACİL İHTİYACIM VAR NUMARAM

 60. ERTUĞRUL SEMİZ dedi ki:

  ankara kamu görevlisiyim acil 45000 tl. ihtiyacım var

 61. mustafa dedi ki:

  merhabalar
  bırı ulaşır mı
  senetle nakıt arıyorum

 62. Mehmet dedi ki:

  200 milyar ihtiyacim var

 63. Oguz dedi ki:

  Merhaba herkeze iyi gunler faktoring sirketler araciligi ile max 50.000 tl ve 48 aya kadar vade yapabilmekteyiz islemlerimiz tamamen yasal olup hic bir on odemee talep etmemekteyiz edenlerde dolandiricidir zaten biziim talebimiz noter ucretidir butun islemlerimizii noter araciligi ile yapmaktayiz detayli bilgi icin mesaj atmaniz yeterli.

  1. ayse dedi ki:

   emeklıyım yardımcı olurmusunuz

   1. Serkan dedi ki:

    Nasıl iletişime gececeğiz

  2. erdogan dedi ki:

   arayin goruselim. 15000 tl acil ihtiyac var

  3. gunay gunaydin dedi ki:

   30000 tl ihtiyacim var

  4. oguz dedi ki:

   oğuz bey merhaba banada yardımcı olurmusunuz

  5. erdogan dedi ki:

   10000 tl acil lazim emekliyim cevap yazmiyonuz neden reklam yapiyonuz

  6. Ferhat dedi ki:

   Merhaba 15 liraya ihtiyacım var çalışıyorum gününde ödemelerinizi yaparım

  7. Hüseyin dedi ki:

   İletişime geçer misiniz acaba?

  8. mertcan dedi ki:

   544 572 **** yardımcı olur mususnuz acillll

  9. Ferhat dedi ki:

   Merhaba yardımcı olur musunuz

  10. Kemal dedi ki:

   Merhabalar. Ben memur emeklisiyim. Aylik 24500 tl maasim var. 20 bin tl ye ihtiyacim var. Ben fethiye de ikamet ediyorum. Yardimci olur musunuz?

  11. Selim ateş dedi ki:

   Merhaba nakit ihtiyac vardır

  12. sertaç akdaş dedi ki:

   slm bana 30.000 lazim amkaradayim yardimci olurmusunuz tel no

  13. Selman büyük dedi ki:

   Merhaba nasıl ulaşacağız size

  14. seref dedi ki:

   slm banada 40000 tl lazım köyde iki katlı evim onbeş dönüm arazim var.hipotekli verirseniz alırım.

 64. Muharrem dedi ki:

  Bana 30 bin tl lazim nasil senetle alabilirim parayi fonus yaparsaniz sevinirim mailden

 65. Hanifi dedi ki:

  Acil 20 bin lazım bana yardımcı olursanız sevinirim emekliyim ayriyeten calişanm

 66. veysel dedi ki:

  15000 tl ye ihtiyacım var 6 ay odemeli memurun acil

 67. Ahmet dedi ki:

  Senet ve teminat ile kredi talebim var acil.iyi çalışmalar.

 68. gamze dedi ki:

  allah razı olsun senetle nakıt ımkanı sağladılar arayayın

 69. Ismail dedi ki:

  Merhaba Murat bey ben çifciyim açıl sanetle para almak istiyorum bana açıl lazım oluyor. Lütfen yardımcı olursanız sevinirim.

 70. Busra dedi ki:

  Murat bey bilhi verebilirmisiniz

 71. gökhan dedi ki:

  gökhan ben acil 30000 tl ihtiyacım var.

 72. Eyyüp çeribaşı dedi ki:

  Vergi borcundan dolayı kredi alamıyorum yardımcı. Olurmusunuz

 73. Şükrü gul dedi ki:

  Bana çok ama çok acil pazartesiye kadar 10000 TL senetleri takside ihtiyacım var ne olur allah rızası için arayin

 74. erdogan dedi ki:

  bana 10000 tl acil emekliyim aylik 1000 tl odeyebilirim

 75. Gurbuz dedi ki:

  Senetle 10 binlira borc para almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 76. melis dedi ki:

  merhaba murat bey acıl cok degıl 1500 tlye ıhtıyacım var donus yaprsanız sevınırım

 77. fuat dedi ki:

  merhba ıyı gunler herkese senetle kredı ve altın verıyoruz en dusuk 20000 tl verıyoruz daha detaylı bılgı ıcın adresıne yazmanız yeterlıdır sızlerın

  1. atilla kılınç dedi ki:

   merhaba benımle ıletişime gegcebılır mısınız mail adresi

  2. Erkan dedi ki:

   Kredi lazım nasıl yardımcı olursunuz 40 bin

  3. Sevgi dedi ki:

   Acil emailimden ulaşabilirmisiniz

 78. Osman Pehlivan dedi ki:

  Acil 50 bin liraya ihtiyacım var işyeri acicam

 79. mahmut avcı dedi ki:

  acil 5.000 tl ye ihticım var 12 taksitle ist g.o.paşa da oturuyom

 80. Numan dedi ki:

  Nakide ihtiyaçım var

 81. hakan dedi ki:

  Bir finans firması üzerinden nakit ihtiyacınız karsilanir eğer olumlu olursa krediniz işlem ücreti pesin alınır

 82. Tarkan dedi ki:

  15000 TL ye ihtiyacım var teminat gosterebilirim 5 ayda odeyebilirim acil

 83. Çetin dedi ki:

  100000 ihtiyacım var iş kurucam acillll

 84. Suat dedi ki:

  Kredisi cikmayanlara yardimci olunur herkezkazansin hot.

 85. Savas ermis dedi ki:

  Beninde 15000 ihtiyacım var bankadan kredi çıkmıyor takibe girdim allah aşkına nasıl kurtulacam yardımcı olun

 86. Bahattin dedi ki:

  Acil 10 bin tl ihtiyacım var senetle nasıl alabilirim

 87. Sedat dedi ki:

  Mrh bana acil 200 bin lazim yeterki bankadan kurtarin beni ev

 88. MUSTAFA dedi ki:

  banada kıredi lazım 15 bin görüşebilirmiyiz

 89. Talip dedi ki:

  Paraya ihtiyacım var bana dönerseniz sevinirim senetle

 90. SEÇİL dedi ki:

  ACİL 20.000 TL YE İHTİYACIM VAR. KENDİM ÇALIŞIYORUM ,BUNU EĞİTİM İÇİN KULLANICAM

 91. Ersun dedi ki:

  Selam ben senetle kıredi lazım 15 000 yardımcı olursanız

 92. İhsan dedi ki:

  acil 5000 tl ankara

 93. Umut dedi ki:

  KREDİ İHTİYACI OLAN ACİL NAKİTE SIKIŞAN WHATSAAPTAN BİZE ULAŞABİLİR

  1. Engo dedi ki:

   Bana acil 40000 lazim kamu da çalışıyorum ulaşın lütfen

  2. Rıdvan dedi ki:

   WATSAP NUMARANIZ NEDİR

 94. Mizahi dedi ki:

  Senetle kredi imkanı sağlıyorum instagram adresimden ulaşabilirsiniz.

 95. fehim dedi ki:

  ben esnafım bana acill 15000 ye ihtiyacım var araç alıyotum eksigim var diye acil bana bugün dönüş yaparmısınız

 96. Cihan dedi ki:

  Arkadaşlar burada kimse kimseye yardımcı olmaz . yok şu masrafı yok bu masrafı. Noter parası yol parası hepsı hıkaye … Benden size tavsıye bunlara inanmayın.. Dusuk meblalı nakıtt ıhtıyacınız varsa 5000 ıle 10bın arası. Bır kaç gun i.inde çözüm bulunur.

 97. Aslı dedi ki:

  Ben senetler para cekmek istiyorum 10 bin lazım burada varmı.??

 98. Uğur imamlı dedi ki:

  Senetle paraya ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 99. akk dedi ki:

  merhaba 6000 tl gelırım var bordrolu. 15000-2000 tl arası nakıt lazım. Sarlarınız nedır.

 100. Esra dedi ki:

  30.000tl Gerekli yardım edermisiniz lütfen

 101. Esra dedi ki:

  30.000 tl ihtiyacım var yaardımcı olurmusunuz

 102. şeref dedi ki:

  benim köyde evim ve onbeş dönüm arazim var hipotekli.almak istiyorum 40000 tl ye ihtiyacım var.yardımcı olan olurmu saygılar

 103. Serkan dedi ki:

  Nakite ihtiyacı olanlara 5 ay vadeli 15 bin tl ye kadar sıfır nakit saglarım beş beş herkese üç vermiyorum yedi bir altı ön ödeme isteyenlere sekiz iki itibar etmeyin sekiz dört sadece mesaj aramalara itibar etmiyorum arkadaşlar herkes zor durumda ve bu zor durumunuzu kullanarak dolandırmaya çalışıyorlar mantıklı düşünürseniz size para vericek biri sizden neden para istesin ki senet şart bunuda bilin herkese geçmiş olsun

 104. Hasan dedi ki:

  İsimleri ve telefon numaraları istiyorum acil

 105. Sevgi dedi ki:

  Arkadaşlar senetle para hikayelerine inanmayın. Çoğu üçkağıtçı

 106. ayben dedi ki:

  acil 6milyar ihtiyacım var ev kirası icin