Kredi Hibe Destek Sitesi | İhtiyaç Kredileri, Konut Kredileri ve Hibe Destek Haberleri

Şekerbank Müşteri Hizmetleri Numarası – Direk Bağlanma

Yaklaşık 60 yıl önce kurulan ve köklü bir geçmişe sahip Şekerbank, günümüzde gelişen teknolojiye uygun altyapısı ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışı ile geliştirilen mobil ve internet bankacılığının kullanımı da oldukça kolaydır. Şekerbank müşteri hizmetleri aracılığıyla bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden yalnızca telefonunuzu kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Telefon bankacılığı üzerinden şifre işlemleri, kredi kartı limit ve borç sorgulama, kredi kartı başvurusu, hesap işlemleri, para transferleri, fatura ödemeleri, yatırım hesapları, döviz ile altın alım ve satım işlemleri, bireysel emeklilik ve sigorta işlemleri, kredi başvurusu ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Çağrı merkezinden bankanın tüm ürün ve hizmetleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Sizi şubeye gitme derdinden kurtaran telefon bankacılığını kullanırken Şekerbank direk bağlanma yöntemlerini öğrenmek işinizi kolaylaştıracaktır. Ayrıca yapacağınız işlem için ihtiyacınız olan tuşlamaları önceden bilirseniz zamanınızı menüyü dinleyerek boşa harcamamış olursunuz.

Şekerbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma İşlemi Nasıl Yapılır?

Telefon bankacılığı için Şekerbank müşteri hizmetleri numarası olan 0850 222 78 78’i aramanız gerekmektedir.

 • Şüpheli işlem, kayıp ya da çalıntı kart bildirimleriniz için destek almak isterseniz hemen 0’ı tuşlayarak ilgili birime ulaşabilirsiniz.
 • Birçok bankanın aksine Şekerbank çağrı merkezinde müşteri temsilcisine ulaşmak çok kolaydır. Şekerbank’ın telefon bankacılığı hizmeti müşterilerini cep telefonu numaralarından tanır. Sizden istenilen kimlik ya da kart bilgilerinizi girdikten sonra Şekerbank müşteri temsilcisine bağlanma işleminiz direk olarak gerçekleşir.
 • Eğer bankanın sizden istediği bilgileri unuttuysanız ya da bilmiyorsanız Şekerbank müşteri hizmetlerine hızlı bağlanma işlemi için sesli yanıt sistemindeki menüde önce 5’i sonra 2’yi tuşlamanız yeterlidir.

Şekerbank Müşteri Hizmetleri ile Diğer İşlemler Nasıl Yapılır?

Eğer bankanın müşterisiyseniz Şekerbank müşteri hizmetleri aracılığıyla işlemlerinizi 7/24 gerçekleştirebilirsiniz. Şekerbank müşteri hizmetleri numarası olan 0850 222 78 78 arayıp sizden istenilen bilgileri girdikten sonra menüden ilerleyebilirsiniz.

Şekerbank müşteri hizmetlerinden şifre işlemleri nasıl yapılır?

 • Kredi kartı veya banka kartınıza ait şifre alma, şifre değiştirme işlemleri için yapmanız gereken tuşlama 1-1’dir.
 • Telefon bankacılığında kullandığınız şifreniz ile ilgili bir sıkıntı yaşamanız durumunda önce 1’i sonra 2’yi tuşlayarak çözüme ulaşabilirsiniz.
 • İnternet şubesine giriş şifrenizle ilgili sorunlarınız varsa ya da bu konuda desteğe ihtiyaç duyuyorsanız menüde ilk olarak 1’i daha sonra 2’yi tuşlayarak ilgili birime bağlanabilirsiniz.

Şekerbank telefon bankacılığıyla kart işlemleri ve başvuruları nasıl yapılır?

 • Şekerbank müşteri hizmetleri numarası ile sisteme bağlandıktan sonra kredi kartı işlemlerinizi de kolaylıkla yapabilirsiniz. Kartınıza ait ekstre bilgilerini öğrenmek, limit-bakiye sorgulamak ve kartınızdan nakit avans çekmek için önce 2’yi sonra 1’i tuşlamanız gerekmektedir.
 • Kredi kartı borcunuzu bankaya bağlı hesaplarınızı kullanarak istediğiniz zaman ödeyebilirsiniz. Telefon bankacılığı aracılığıyla kart borcunuzu ödemek için gereken tuşlama sırası önce 2 sonra 3 şeklindedir.
 • Eğer kredi kartı kullanmıyorsanız kredi kartı başvurusu yapmak ya da daha önce yaptığınız kart başvurusunun durumunu sorgulamak için 2-2’yi tuşlayınız.

 Şekerbank bankacılık işlemleri çağrı merkezi aracılığıyla nasıl yapılır?

 • Şekerbank’ta bulunan vadesiz hesaplarınızla ilgili işlem yapmak, yeni hesap açmak veya var olan hesabınızı kapatmak isterseniz önce 3’e daha sonra 1’e basmanız yeterli olacaktır.
 • İşlem yapmak istediğiniz hesap türü vadeli ise gerekli tuşlama sırasıyla 3-2’dir. Bu menüden vadeli mevduat hesabı açma-kapama ve mevcut vadeli hesabınızda bozum işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.
 • Telefon bankacılığına bağlandıktan sonra önce 3 sonra tekrar 3’ü tuşlarsanız yatırım hesapları, döviz ve altın işlemleri menüsüne ulaşabilirsiniz. Buradan yatırım fonu, hisse senedi, döviz, bono ve devlet tahvili alış-satış işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.
 • Şekerbank’ta bulunan her türlü hesabınızdan 7/24 havale, EFT, SWIFT (döviz transferi) yapmak ve faturalarınızı ödemek için ise tek yapmanız gereken sırasıyla 3-4’ü tuşlamaktır. Ayrıca faturalarınız için otomatik ödeme talimatları verebilir, bankacılık işlemlerinizle ilgili merak ettiklerinizi müşteri temsilcinizden detaylarıyla öğrenebilirsiniz.

Şekerbank telefon bankacılığından ürün ve hizmetler hakkında nasıl bilgi alınır?

 • Kredi ihtiyacınız varsa başvuru yapmak ya da önceden yaptığınız kredi başvurusunun sürecini takip etmek için çağrı merkezine bağlandıktan sonra ilk olarak 4’ü ardından 1’i tuşlamanız gerekmektedir.
 • Hesaplarınıza bağlı banka kartı işlemleriniz için önce 4’e sonra 2’ye basmanız yeterlidir.
 • Şekerbank bünyesindeki çeşitli sigorta poliçeleri, bireysel emeklilik konuları hakkında bilgi edinmek ve başvuruda bulunmak isterseniz çağrı merkezini aradıktan sonra 4-3 şeklinde tuşlama yapmalısınız.
 • FINDEKS raporu sorgulamak için ise tuşlama 4-4 şeklinde olmalıdır.
 • Bankanın müşterilerine sunduğu diğer ürünler ve kampanyalarla ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz önce 4’ü sonra 5‘i tuşlamanız yeterli olacaktır.

Şekerbank müşterisi olmayanlar telefon bankacılığından nasıl yararlanır?

Henüz Şekerbank müşterisi değilseniz de 0850 222 78 78 Şekerbank müşteri hizmetleri numarası ile çağrı merkezine bağlanabilirsiniz. Başvuru işlemlerinizi müşteri temsilcilerinin yardımlarıyla rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bankaya ait ürünler, kartlar ve hesaplar ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

 • Bankanın müşterisi olmasanız da Şekerbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma şansınız mevcuttur. Çağrı merkezini aradıktan sonra önce 5 ardından 2’yi tuşlayarak müşteri temsilcisi ile görüşmenizi direk başlatabilirsiniz.

Müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmeler dışında Şekerbank telefon bankacılığı menüsünde ulaşabileceğiniz hizmetler ve tuşlamaları şu şekildedir:

 • Şekerbank müşterisi olmasanız da konut, ihtiyaç, taşıt kredilerine telefon ile başvurabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken çağrı merkezini aradıktan sonra 1 tuşuna basmaktır. Bu menüden kredi başvurusu yapmak için gerekli adımları tamamlayabilirsiniz. Daha önceki başvurularınızın süreçlerini takip etmek isterseniz de bu menüyü kullanmanız gerekmektedir.
 • Şekerbank bünyesinde kredi kartına başvurmak ya da mevcut başvurunuzun durumunu öğrenmek istiyorsanız menüden 2‘yi tuşlayarak işlemlerinizi yapmak üzere müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.
 • Sağlık, hayat, araç, yangın, deprem vb. sigorta işlemlerinizi Şekerbank müşteri hizmetleri aracılığı ile yapmanız mümkün. Bunun için menüde 3’ü tuşlamanız yeterli olacaktır. Müşteri temsilcisiyle yapacağınız detaylı görüşme sayesinde ihtiyacınıza uygun ürüne karar verip satın alabilirsiniz.
 • Şekerbank’tan hizmet almak istiyor ama yeterli bilgiye sahip olmadığınız için çekiniyorsanız telefon bankacılığı hattını arayıp 4’e basabilirsiniz. Bu menüde krediler, birikim hesapları, yatırımlar, vadeli hesaplar, altın ve döviz hesapları hakkında kapsamlı bilgiye ulaşabilirsiniz. Aklınızdaki soruları müşteri temsilcileri ile görüşerek sizin için en iyi yatırımın ne olduğuna bir telefon yardımıyla karar verebilirsiniz.
 • Şekerbank’ın ürün ve hizmetleri ile ilgili bilgi edinmek ve başvurularda bulunmak istiyor fakat yeterli zamanı bulamıyorsanız, önce 5 sonra 1’i tuşlayarak mesajını bırakabilirsiniz. İletişim bilgilerinizle beraber ilettiğiniz mesajınızla ilgili size en yakın zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Tüm Bankaların EFT Saatleri: Bankaların EFT Saatleri

Havale – EFT Ücreti Ödemeyin: Havale EFT Ücreti Almayan Bankalar

Hesap İşletim Ücreti Ödemeyin: Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar

Diğer Bankalar:

Fibabanka Müşteri Hizmetleri

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.