Kredi Hibe Destek Sitesi | İhtiyaç Kredileri, Konut Kredileri ve Hibe Destek Haberleri

Passolig Kredi Kartı Başvurusu (ve Karta Ait Önemli Özellikler)

Passolig kredi kartı başvurusu işlemini internet üzerinden anında yapabilirsiniz. Takımınızı desteklemek için hem kredi kartı hemde Türkiye’deki bütün stadyumlara girişinizi sağlayan bir kredi kartıdır. Kredi kartı özelliğini kullanarak yaptığınız her alışverişte takımınıza destek olursunuz. Başvuru esnasında seçtiğiniz takıma ait logo ile dizayn edilmiş bir kredi kartına sahip olursunuz.

Passolig Kredi Kartı Başvurusu ve Nakit Avans

Kart başvurusu sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Fakat aşağıdan kredi kartına ait özellikleri incelemenizi de tavsiye etmekteyiz. Karta ait başvuru sonucuna ait bilgileri 0850 724 33 44 numarası üzerinden öğrenebilirsiniz. Kredi kartınıza tanımlanan limitiniz dahilinde nakit avans özelliği ile kredi ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Bütün banka ATM’leri üzerinden para çekme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Uygun faiz oranları ile geri ödeyebilirsiniz. Ayrıca çektiğiniz parayı ücretsiz olarak EFT veya havale yapabilirsiniz. Taksitli nakit avans faiz oranı %2,25‘tir. Taksitli nakit avans çekme üst limiti 10.000 TL’dir. Komisyonsuz olarak alabileceğiniz taksitli nakit avansınızı 12 aya varan vadelerde geri ödeyebilirsiniz.
Passolig Kredi Kartı Peşin Harca Özelliği 2019
Passolig Kredi Kartı Peşin Harca Özelliği 2019

Peşin Harcamalarımı Sonradan Taksitlendirme Yapabilir Miyim?

 • Yaptığınız alışverişlerinizde mağazaların taksit yapmadığı durumlarda sonradan taksitlendirme özelliği ile kart bünyesinde ücretsiz olarak taksitlendirme yapabilirsiniz.
 • Sonradan taksitlendirme işlemini 12 aya kadar yapabilirsiniz.
 • Passolig müşteri hizmetleri üzerinden de taksitlendirme işlemini yapabilirsiniz.
 • Sonradan taksitlendirme işlemi yapabilmeniz için en az 50 TL harcama yapmalısınız.
 • Passolig kredi kartı ile elektronik aletleri 3 aya kadar, hava yolları, taşımacılık veya seyahat harcamalarınız 6 aya kadar, sosyal hizmet ve sağlık hizmetlerinde 9 aya kadar taksitlendirme yapabilirsiniz.
 • Örnek: 1.000 TL’lik peşin alışverişlerinizi 12 aylık olarak sonradan taksitlendirme yaptığınız zaman aylık 98,67 TL taksit, 1.184,06 TL ise toplam ödemeniz olmaktadır.
Bilgilendirme: Passolig kredi kartı başvurusu yapma işleminden sonra hesabınızda para olmasa bile takım maçlarınıza ait biletleri kredili destek hesabı ile alabilirsiniz. Bütün ATM’ler üzerinden hesabınıza tanımlanan destek hesabından para çekebilirsiniz. Tuttuğunuz takıma özel kredi alabileceğiniz diğer kartlara Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu sayfasından ulaşabilirsiniz.
Passolig Kredi Kartı Başvurusu

Passolig Kredi Kartı Taksitlerini Nereden Ödeyebilirim?

 • Banka hesabınızdan EFT yaparak
 • PTT Şubelerinden
 • PTTMatiklerden
 • Akbank ATM’lerinden ve Şubelerinden
 • Vakıfbank ATM’lerinden ve şubelerinden
 • N Kolay İşyerleri’nden Taksit ödemelerinizi yapabilirsiniz.
0850 724 33 44 müşteri hizmetleri üzerinden de Passolig kredi kartı için hızlı başvuru yapabilirsiniz. SMS üzerinden başvuru yolu bulunmamaktadır. En çok aranan 5 kredi kartını sıraladığımız Kredi Kartı Başvurusu sayfası üzerinden bu kartlara ulaşabilirsiniz.

Passolig Kredi Kartı Başvurusu Benzer Kartlar

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.