Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar Hangileri (ÇÖZÜLDÜ 2019)

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar Hangileri (ÇÖZÜLDÜ 2019)
Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar hangileri? Kredi notum düşük veya sıfır. Nasıl kredi çekebilirim? Kredi notu düşük olana veya sicili bozuk olana kredi kartı verilir mi? Gibi sorularla sitemize geldiyseniz o halde bu yazımız tam sizin için çözüm niteliğinde olacaktır. Türkiye’de hizmet veren bankalar yılın belirli dönemlerinde kredi notu kötü olan vatandaşlara tabiri caizse bir kıyak” yaparak kredi imkanı verirler. Güncel olarak, kredi notu düşük vatandaşlara kredi veren bankaları sıralayacağız ve hangi banka bu konuda bir kampanya duyurursa bu yazımız üzerinden sizlere duyuracağız. Kredi notu düşük olan vatandaşlara kredi veren bankalar ve diğer bankalardan yasal olarak kredi almanın yollarını anlatacağız. Bildiğiniz üzere kredi notu, belirli aralıkla güncellenir. Güncel kredi notunuzu bilmiyorsanız Kredi Notu Öğrenme sayfasına geçebilirsiniz. Ayrıca kredi affı ile ilgili son gelişmelere Kredi Sicil Affı sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar 2019 (GÜNCEL LİSTE)

Şuanda güncel olarak kredi notu düşük ve sıfır olan vatandaşlara kredi sunan bir kaç banka bulunmaktadır. Fakat yılın belirli dönemlerinde her an çıkacak bir kampanya ile kredi almanız mümkündür. Geçmişte kredi notu kötü olan kişilere;
 • Ziraat bankası (Bu bankayla ilgili ilginizi çekecek bir krediden bahsettik aşağıda.)
 • Fibabanka (2019’da da veerevek, birazdan anlatacağız.)
 • Halkbank
 • Vakıfbank
 • Garanti Bankası gibi büyük bankalar dönem dönem kredi sunmaktaydı. Şimdi gelelim güncel bankalar listesine ve detaylarına.
Bilgilendirme! Bankalar internet üzerinden evraksız, kefilsiz ve online başvurularda vatandaşlara daha kolay kredi imkanı sunmaktadır. Bu sebeple hem kolay kredi veren bankaları hemde kredi notu düşük olanlara kredi veren bankaları direkt olarak karışık yayınladık. Makale sonunda sizler için önerdiğimiz detayları da okumanızda fayda var.

CEPTETEB Online ve Kefilsiz Anında Kredi (Şubesiz)

CEPTETEB, masrafsız olarak ihtiyaç kredisi imkanı sağlamaktadır. Bu bankadan bahsetmemizin sebebi başvuru sonucunda onay almanız şubeden başvurulara göre daha yüksek bir ihtimaldir. Bu sebepten dolayı bankayı listemize aldık. En fala 30.000 TL’ye kadar başvuru yapabilirsiniz. Banka tamamen kefilsiz ve evraksız olarak bu krediyi vermektedir. Banka tarafından sizden istenen tek şey kredi taksitlerini zamanında ödemenizdir. Şuan ki güncel faiz oranı %2,79‘dur. Başvurunuz 3 dakika içerisinde yanıtlanmakta ve size dönüş sağlanmaktadır. Kredi başvurunuzu CEPTETEB’e ait bu site üzerinden yapabilirsiniz.

Fibabanka Kredi Notu Düşüklere Kefil ile Kredi

Fibabanka kredi notu kötü olanlara ihtiyaç kredisi, Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar Hangileri 2018, kredi notum düşük nasıl kredi çekebilirim?, kredi notu sıfır olana kredi
Fibabanka kredi notu kötü olanlara ihtiyaç kredisi 2019
Yukarıda da değimiz gibi bazı bankalar yılın belirli dönemlerinde kredi notu düşükler için kredi imkanı sunmaktadırlar. Fibabanka da bu şekilde kredi sunmaktadır. Fakat bu bankanın kredi için sunduğu tek koşul bir kefil istemesidir. Bu kefil, memur veya belgelenebilir geliri yüksek olursa kredi almanız daha kolay olmaktadır.
 • Kredinin üst limiti 10.000 TL
 • Kredi vadesi en fazla 24 ay
 • Gelir belgesi talep edilmemekte

Aktifabank’tan Kredi Notu Düşüklere Yeni Krediler!

Bir çok web sitesinde Aktifbank kredileri hakkında bilgi görmüş olabilirsiniz. Fakat bütün kredileri hakkında çok az bilgi verilmektedir. Aktifbank, kredi notu düşük olan vatandaşlarımız için hemde emekli vatandaşlarımız için farklı ihtiyaç kredileri vermektedir. Bu krediler ihtiyaca göre farklılık arz etmektedir. Kredi notu düşük olan vatandaşlarımız aktif bank üzerinden 3 farklı kredi başvurusu yapabilirler.
 • İnternetten Anında Kredi: N Kolay kredi adresi üzerinden alabileceğiniz kredilerdir. Üst limiti 30.000 TL ve aylık uygulanan faiz oranı %2,89‘dur. Başvurunuzu internet üzerinden yaptığınız için şubeye gitmenize ve belge talep etmenize gerek yok. Detaylara ve hesaplamalara Aktif Bank İhtiyaç Kredisi sayfasından ulaşabilirsiniz.
 • Taksitli Alışveriş Kredisi: Yine aynı miktarda verilen bu kredi sadece alışverişler için kullanılabilir. Yani elinize para geçmeden sadece eşya alırsınız. Bankanın anlaşmalı olduğu bayilere giderek 3050’ye “TAKSİT boşluk TC Kimlik Numaranızı” yazarak anında başvuru yapabilirsiniz.
 • Kredi Notu Düşük Emekliler İçin: PTT ve Aktifbank anlaşması ile kredi notu düşük emeklilerimiz için anında verilen bir kredidir. Kredinin; faiz oranları, hesaplama ve başvuru şartları için PTT Kredi Başvurusu sayfamıza girmeniz yeterlidir.

Enpara Kefilsiz Belgesiz Anında Kredi

Online olarak başvuru yapacağınız ve sizden belge talep etmeyen bir bankadır. Kefilde talep etmemekte. Ancak gerekli gördüğü anlarda kefil isteyebilmektedir. 50.000 TL’ye kadar kredi başvurusu yapmanız için bankanın resmi web sitesine girip başvuru butonuna basarak gerekli bilgileri doldurmanız gerekiyor. Ayrıca bu kredinin diğer bankaların hızlı kredilerinden farkı masrafsız olarak kredi vermesidir. Kredinin faiz oranı %2,93‘tür. Hesaplama ve başvuru işlemlerine Enpara İhtiyaç Kredisi yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Kendi İşini Kurmak İsteyenlere!

KOSGEB 50 BİN TL hibe konusunda vatandaşlarımızın bilmediği bir husustan bahsederek konuya başlamak istiyoruz. Bildiğiniz gibi devlet kendi işini kurmak isteyenlere geri ödemesiz 50.000 TL hibe vermektedir. 2017 yılı ve önceki yıllarda önce iş yerini kurup sonra destek ödemesi alınıyordu. Sistem de yapılan yumuşatmalarla bu ön koşul olmaktan çıkarıldı. 2019-2020 yıllarında işinizi kurmadan projenizi KOSGEB’e sunuyorsunuz. Akabinde onaylanan projeniz için geri ödemesiz hibe verilmektedir. Kara listede olana, sicili bozuk olana veya kredi notu düşük olana vermiyoruz diye bir ayrımı bulunmamaktadır. Ayrıca ek olarak 100.000 TL’ye kadar da faizsiz kredi desteği vermektedir. Detayları incelemek için KOSGEB 50 BİN Hibe bölümümüze geçebilirsiniz.

Diğer Yollar İle Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar

Kredi notu düşük olan kişilere kredi imkanı sunan başka yollarda bulunmaktadır. Bu yollarla kredi alma olanağınız yükselebilir. Şimdi bu yolları maddeler halinde kısaca inceleyelim.
Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar ve faklı yollarla, 2018 ve 2019 kredi notu düşüklere kredi imkanı, gelir belgesiz kredi, 800 puana, 900 puana kredi almak, riskli puanla kredi çekmek istiyorum
Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar 2019 ve faklı yollarla
Bankaya Teminat Göstermek: Bankaya gösterilen teminatlar sayesinde kredi borcunun ödenmeme durumunda teminattan yararlanılacağı için bu şekilde kredi alma ihtimali yüksektir. İpotekli ihtiyaç kredisi kategorisine girdiği için üzerinize kayıtlı ev, araba, tarla ve arazi gibi taşınmazların olması gerekiyor. Bankalar genellikle bu taşınmazların değerinin %60 – %80‘i arasında kredi vermektedir. Tabi her banka her teminat için kredi kullandırmaz. Bunun için bankaların uygunluk onayı vermesi gerekiyor. Kefil Göstermek: Kredinin ödenmemesi durumunda borcun tahsil edileceği kişidir. Bu sebeple bazı bankalar, özellikle kredi notu düşük olan vatandaşlardan kefil istemektedir. Kefil, borcun ödenmemesi durumunda kendisinin ödeyeceğini bankaya taahhüt eder. Bu şekilde kredi alabilirsiniz. Senet Karşılığında Borç Veren Firmalar: Bazı firmalar veya kişisel borç para ihtiyacınızı gidermek için senet karşılığında nakit imkanı sunmaktadır. Gerek faturalı hat kullanan kişilere, gerekse kredi notu düşük olup da kredi çekemeyen kişilere bu imkanlar sunulmaktadır. Detaylar ve adres bilgileri için Senetle Para Veren Yerler sayfasına geçiniz.

Kredi Notum Çok Kötü Kredi Kartı Alabilir Miyim?

Kredi sicili bozuk veya kredi notu düşük olan kişiye kredi kartı almak, kredi almaktan daha kolaydır. Çünkü kredi kartları düşük limitli ve artık herkese verilebiliyor olmasıdır. Fakat bu konuda da aşmanız gereken durumlar bulunmaktadır. Kredi notunuz düşükse ve bankalar kredi kartı talebinizi geri çeviriyorsa yapmanız gereken daha önce hiç çalışmadığınız bir bankadan kendinize mevduat hesabı açtırmak. Açtırdığınız bu hesaba para yatırıp çekin. Harcamalarınızı nakit yerine bankanın verdiği banka kartı ile yapın. Mevduat hesabınızda para biriktirmeye devam edin. Sonrasında hesabınızda olabildiğince çok para görünsün. Akabinde bir kaç ay sonra bankaya kredi kartı başvurusunda bulunun. İlk etapta size düşük limitli bir kredi kartı vereceklerdir. Ama bir kaç ay düzenli kullanım ve ödemeler sonrası yüksek limitli kredi kartına başvuru yapabilirsiniz. Kredi kartı almanın bir diğer kolay yolu ise öğrenciler için verilmesidir. Bankalar kredi kartı için öğrencilerden belge talep etmezler. Bu yüzden öğrenciler için anında onaylı kredi kartı verilir. Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar yazımızda 10 bankanın öğrenci kartını sıraladık.
Kredi Notu Nasıl Yükseltilir?

Yazımızdan 800, 900 ve hatta 0 puan olan vatandaşlar yararlanabilir. Zaten bu yazımızı Riskli ve Az Riskli kredi notuna sahip olan ziyaretçilerimiz için oluşturduk. Yazımızda kredi notuna bakmayan bankalar ve bu bankaların dışındaki kredi alma yollarından bahsettik. Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar hangisi 2019? sorusunun yanıtını “ÇÖZÜLDÜ” başlığı altında aramaya çalıştık. Görüşlerinizi ve sorularınızı aşağıdaki yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.
Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar Hangileri (ÇÖZÜLDÜ 2019)

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar Hangileri (ÇÖZÜLDÜ 2019) Hakkında Bize Yazın.

Aşağıdaki alanları eksiksiz olarak doldurun. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz. *

Yapılan Yorumlar
 1. Bayram

  Kredi notu düşük

  • access_time 19 Oca 2019, 12:36
  • Cevapla
 2. Emre sahin

  Benim kredi puanım 938 5ayri bankadan kredi talep ettim puanın düşük ve bı kaç gecikmen olmuş deyip vermedi benim hangi bankadan olumlu sonuç alabilecegimi soyleyebilirmisiniz acaba veya bu puana 10000 TL kadsr kredi verebilecek bı banka varmıdır acaba

  • access_time 6 Şub 2019, 19:19
  • Cevapla
  • Gürkan Polat

   Emre Bey, Aktifbank kredi başvurusunu denediniz mi acaba?

   • access_time 27 Mar 2019, 10:30
   • Cevapla
 3. Muhittin dede

  20 bin ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorum

  • access_time 12 Şub 2019, 11:36
  • Cevapla
 4. ÖMER

  30 BİN TL ÇEKMEK İSTİYORUM KREDİ NOTUM DÜŞÜK TÜM KREDİ KARTI VE KREDİLERİMİ TEK BANKADA TOPLAMAK İSYİYORUM ACİL YARDIM EDİN LÜTFEN

  • access_time 23 Şub 2019, 11:00
  • Cevapla
 5. aslı

  alirıza bey 10 bin tl kredimi 2 günde hallettim. yardım için teşekkürler. başkaları ile hiç ugraşmayın 0541 *** ** ** alirıza bey tüm sorunları hallediyor.

  • access_time 10 Mar 2019, 9:50
  • Cevapla
  • murat

   nasıl yaptınız öğrenebilirmiyiz

   • access_time 11 Mar 2019, 8:30
   • Cevapla
  • safak

   numara tam.gorukmuyor

   • access_time 11 Mar 2019, 10:51
   • Cevapla
  • alirıza

   tüm kredi sorunlarınız aynı gün çözüme kavuşturulur.

   • access_time 15 Mar 2019, 11:16
   • Cevapla
   • murat

    merhaba kredi puan notum 980 puanım var ama kredi kartı ve kredi çıkmıyor bununla ilgili nasıl bi yol izlememiz gerekiyor malum kart veya kredi kullanmadanda puan yükselmiyor bununla ilgili bana bilgi verebilirseniz sevinirim

    • access_time 19 Mar 2019, 7:46
    • Cevapla
   • fatma inal

    15 bin ihtiyacim var.0539******* acil ararmisiniz saglik nedeni ile ilgili

    • access_time 20 Mar 2019, 5:19
    • Cevapla
   • Cihan kurt

    Merhaba alirıza bey acil kredi cekmem lazim amacekemiyorum bana yardimci olurmusunuz

    • access_time 25 Mar 2019, 9:52
    • Cevapla
   • ELİF

    ali rıza bey 1000 tl ye ihtiyacım var acil kredi çıkmıyor ne yapabilirim.

    • access_time 26 Mar 2019, 12:11
    • Cevapla
   • FATİH

    alirıza bey nasıl görüşebiliriz. telefon numarası yoruma yazılmıyor sanırım..

    • access_time 15 Nis 2019, 12:02
    • Cevapla
   • Mustafa

    Merhabalar kolay gelsin 50 bin TL çekip diğer banka borçlarını kapatmak istiyorum yardımcı olur musunuz

    • access_time 15 Nis 2019, 12:24
    • Cevapla
  • duygu

   Numara tam çıkmamış yanıt verırsenız cok sevınırım

   • access_time 11 Haz 2019, 8:56
   • Cevapla
 6. HAZAL

  BİR BANKADA KREDİM VAR KREDİ ÖDEMELERİM DÜZENLİ. ANCAK SADECE TEK BİR KREDİ KARTI ÖDEMELERİMDE GECİKME OLDUĞUNDAN KREDİ NOTUM DÜŞTÜ VE YENİ KREDİ ALAMIYORUM. 20.000TL KREDİ ÇEKEREK TÜM İHTİYAÇ VE BORÇLARIN HEPSİNİ KAPATMAK VE SADECE O KREDİYİ ÖDEMEK İSTİYORUM. NE YAPABİLİRİM

  • access_time 11 Mar 2019, 7:44
  • Cevapla
 7. Alaattin Arslan

  Merhaba şu an kredi notum dokuz yuz kusurlarda ancak oncelikle şunu belirteyim buna rağmen şubat ayı içinde garanti bankasından kredi çektim ve ben bu borcu kapatmak için bir iki bankaya kredi baş vurusunda bulunmama rağmen kredi notumun duşuk olduğu soylendi ancak şunuda soylemekte fayda var deniliyorki kefilsiz belgesiz kredi çekmeniz mumkun boyle deniyorda neden taleplerim geri çevriliyor bunu anlamakta zorlanıyorum sizlerden ricam artık sizlere ve boyle hizmet veren kurumlara guvenmek istiyoruz sonuçta ama şoyle ama boyle biz kredi borçlarımızı taksitlendirme yoluyla odemek durumundayız ve dip not: Reklamlar yapılsın ama reklamlardakilerle baş vuru yaptığımızda bize soylenenlerinde aynı doğrulukta olması gerek diye duşunuyorum Saygılarımla Alaattin Arslan

  • access_time 15 Mar 2019, 7:02
  • Cevapla
 8. Alp

  Eşim kamuda çalışıyor ben serbest meslek ile uğraşıyorum kara lıstedeyız kredi kullanmak ve tum borçları ödemek istiyoruz yardımcı olabılırmısınız

  • access_time 18 Mar 2019, 8:25
  • Cevapla
 9. emrah

  25000 tl kredi kullanmak istiyorum borclarimi kapatmak için alirizabey.bana yardımcı olur musunuz lutfen

  • access_time 20 Mar 2019, 18:08
  • Cevapla
 10. Alp

  Alırıza bey nakit ihtiyacım var eşim kamuda çalışıyor ben serbest meslek ile uğraşıyorum tüm biriken ve gecikmiş borçları kapatmak istiyoruz 30000 tl kadar nakit ihtiyacımız var bir bilgi verirseniz çok sevınırım

  • access_time 22 Mar 2019, 8:25
  • Cevapla
 11. Mehmet

  Kkb puanım şuan 914. 4000 tl lik kredi çekmek istiyorum. Yaklaşık 15 gün önce akbankda red edildi, kredi çekebileceğim bir banka varmıdır

  • access_time 27 Mar 2019, 14:23
  • Cevapla
  • Gürkan Polat

   Mehmet Bey, Aktifbank ile başvurunuzu deneyin. Unutmayın ki ne kadar çok bankadan red yerseniz kredi alma şansınız ve notunuz olumsuz etkilenmektedir.

   • access_time 27 Mar 2019, 14:24
   • Cevapla
   • Murat

    Aktifbank öneriyorsunuz ama herkesi zora sokmaya çalışıyorsunuz. Kredi verdi paranı çekiyorsun kesinti taksit ödeyeceksin kesinti faiz oranı yüksek

    • access_time 3 Nis 2019, 0:11
    • Cevapla
    • Gürkan Polat

     Murat bey, şuanda kredi notu düşüklere sadece aktif bank kredi imkanı sağlamaktadır. Diğer bankların yapacakları kampanya duyurularını da yazımızdan takip edebilirsiniz. Biz sadece öneri sunuyoruz.

     • access_time 3 Nis 2019, 9:56
     • Cevapla
 12. Fatoş

  Acil kredi cekmem lazım çok sıkıştım maddi olarak kredi notu düşük diye vermiyorlar ama tüm borçları tek yapmak istiyorum acilll

  • access_time 28 Mar 2019, 6:55
  • Cevapla
 13. Helin

  Kredi notum 1350 ve ipotekli kredi almak istiyorum. Umarım kredi onayı alabilirim.

  • access_time 30 Mar 2019, 11:03
  • Cevapla
 14. Kamil everim yılmaz

  2500 puanim var ama hala kredi cekemiyorum neden

  • access_time 15 Nis 2019, 7:17
  • Cevapla
 15. Özlem dönmez

  Kredi çekmek istiyorum 30 000

  • access_time 28 Nis 2019, 15:38
  • Cevapla
 16. dursun aksu

  MERHABA KAMU PERSONELİYİM TAKİBE DÜŞTÜM 6000 TL LAZIM NE YAPMALIYIM NET BODRO MAAŞIM 2400 TL

  • access_time 30 Nis 2019, 6:37
  • Cevapla
 17. Senel karacoban

  Kiredi notum 1100 ama kiredi kullanamiyom

  • access_time 8 May 2019, 7:59
  • Cevapla
 18. Sld

  Merhaba kredi notum çok düşük başvuru sayım çok fazla hiç bir şekilde hiç bir yerden kredi alamıyorum 20.000 ihtiyacım var 3400 gelirim belgelendirebilirim
  Sskli çalışanım
  Bana kredi çıkarabilecek var ise komisyonunu fazlası ile vermeye razıyım. Hiç bir kredi danışmanlık firması yardımcı olamadı

  • access_time 11 May 2019, 17:05
  • Cevapla
 19. Şükrü

  Bana hiç kredi çıkmıyor acil 5000 bin teleye ihtiyacım var

  • access_time 15 May 2019, 9:13
  • Cevapla
 20. DAMLA

  MERHABA KREDİ NOTUM DÜŞÜK KAÇ OLDUĞUNU BİLEMİYORUM KREDİ KART BORCUM VE BAŞKA KREDIM MEVCUT TEK YERDE TOPLAMAK İSTİYORUM 15,000 TL İHTİYACIM VAR BANKALARA BIR KAÇINA BAŞVURDUM OLUMSUZ YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ NASIL KREDI KULLANABİLİRİM

  • access_time 7 Haz 2019, 10:46
  • Cevapla
 21. Sevgi

  Merhabalar,
  Emekliyim ayrıca evim var kirada. Kirayı 1 aydır alıyorum. Maaş bankamdan 15000 tl lik kredi çektim. Kira yatan bankadan 10000 tl. Ödeme problemim yok. 4000 tl gelirim var. 5000 tl ye ihtiyacım oldu bu meblağ ya onay çıkmadı. 1 aydır 4/5 bankaya talepte bulundum ama RET cevabı aldım. Kredi puanım 1000 civarı. Hangi bankaya başvursam olumlu sonuç alabilirim?

  • access_time 10 Haz 2019, 18:18
  • Cevapla
 22. Vecih

  Kredi notu 0 bana acil kredi ihtiyaç var hagin banka kredi çekbilirm 12000tl

  • access_time 12 Haz 2019, 23:20
  • Cevapla
 23. hacer

  Acıl nakit Interactive car asgari ücret alıyorum lutfen yardımcı olun

  • access_time 19 Haz 2019, 21:01
  • Cevapla
 24. Şenay tunç

  Kredi notum düşük ama benim borcum var nasıl kredi çekebilirim

  • access_time 24 Haz 2019, 9:43
  • Cevapla