Kredi Hibe Destek Sitesi | İhtiyaç Kredileri, Konut Kredileri ve Hibe Destek Haberleri

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar Hangileri (ÇÖZÜLDÜ 2019)

Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar hangileri? Kredi notum düşük veya sıfır. Nasıl kredi çekebilirim? Kredi notu düşük olana veya sicili bozuk olana kredi kartı verilir mi? Gibi sorularla sitemize geldiyseniz o halde bu yazımız tam sizin için çözüm niteliğinde olacaktır. Türkiye’de hizmet veren bankalar yılın belirli dönemlerinde kredi notu kötü olan vatandaşlara tabiri caizse bir kıyak” yaparak kredi imkanı verirler. Güncel olarak, kredi notu düşük vatandaşlara kredi veren bankaları sıralayacağız ve hangi banka bu konuda bir kampanya duyurursa bu yazımız üzerinden sizlere duyuracağız. Kredi notu düşük olan vatandaşlara kredi veren bankalar ve diğer bankalardan yasal olarak kredi almanın yollarını anlatacağız. Bildiğiniz üzere kredi notu, belirli aralıkla güncellenir. Güncel kredi notunuzu bilmiyorsanız Kredi Notu Öğrenme sayfasına geçebilirsiniz. Ayrıca kredi affı ile ilgili son gelişmelere Kredi Sicil Affı sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar 2019 (GÜNCEL LİSTE)

Şuanda güncel olarak kredi notu düşük ve sıfır olan vatandaşlara kredi sunan bir kaç banka bulunmaktadır. Fakat yılın belirli dönemlerinde her an çıkacak bir kampanya ile kredi almanız mümkündür. Geçmişte kredi notu kötü olan kişilere;
 • Ziraat bankası (Bu bankayla ilgili ilginizi çekecek bir krediden bahsettik aşağıda.)
 • Fibabanka (2019’da da veerevek, birazdan anlatacağız.)
 • Halkbank
 • Vakıfbank
 • Garanti Bankası gibi büyük bankalar dönem dönem kredi sunmaktaydı. Şimdi gelelim güncel bankalar listesine ve detaylarına.
Bilgilendirme! Bankalar internet üzerinden evraksız, kefilsiz ve online başvurularda vatandaşlara daha kolay kredi imkanı sunmaktadır. Bu sebeple hem kolay kredi veren bankaları hemde kredi notu düşük olanlara kredi veren bankaları direkt olarak karışık yayınladık. Makale sonunda sizler için önerdiğimiz detayları da okumanızda fayda var.

CEPTETEB Online ve Kefilsiz Anında Kredi (Şubesiz)

CEPTETEB, masrafsız olarak ihtiyaç kredisi imkanı sağlamaktadır. Bu bankadan bahsetmemizin sebebi başvuru sonucunda onay almanız şubeden başvurulara göre daha yüksek bir ihtimaldir. Bu sebepten dolayı bankayı listemize aldık. En fala 30.000 TL’ye kadar başvuru yapabilirsiniz. Banka tamamen kefilsiz ve evraksız olarak bu krediyi vermektedir. Banka tarafından sizden istenen tek şey kredi taksitlerini zamanında ödemenizdir. Şuan ki güncel faiz oranı %2,79‘dur. Başvurunuz 3 dakika içerisinde yanıtlanmakta ve size dönüş sağlanmaktadır. Kredi başvurunuzu CEPTETEB’e ait bu site üzerinden yapabilirsiniz.

Fibabanka Kredi Notu Düşüklere Kefil ile Kredi

Fibabanka kredi notu kötü olanlara ihtiyaç kredisi, Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar Hangileri 2018, kredi notum düşük nasıl kredi çekebilirim?, kredi notu sıfır olana kredi
Fibabanka kredi notu kötü olanlara ihtiyaç kredisi 2019
Yukarıda da değimiz gibi bazı bankalar yılın belirli dönemlerinde kredi notu düşükler için kredi imkanı sunmaktadırlar. Fibabanka da bu şekilde kredi sunmaktadır. Fakat bu bankanın kredi için sunduğu tek koşul bir kefil istemesidir. Bu kefil, memur veya belgelenebilir geliri yüksek olursa kredi almanız daha kolay olmaktadır.
 • Kredinin üst limiti 10.000 TL
 • Kredi vadesi en fazla 24 ay
 • Gelir belgesi talep edilmemekte

Aktifabank’tan Kredi Notu Düşüklere Yeni Krediler!

Bir çok web sitesinde Aktifbank kredileri hakkında bilgi görmüş olabilirsiniz. Fakat bütün kredileri hakkında çok az bilgi verilmektedir. Aktifbank, kredi notu düşük olan vatandaşlarımız için hemde emekli vatandaşlarımız için farklı ihtiyaç kredileri vermektedir. Bu krediler ihtiyaca göre farklılık arz etmektedir. Kredi notu düşük olan vatandaşlarımız aktif bank üzerinden 3 farklı kredi başvurusu yapabilirler.
 • İnternetten Anında Kredi: N Kolay kredi adresi üzerinden alabileceğiniz kredilerdir. Üst limiti 30.000 TL ve aylık uygulanan faiz oranı %2,89‘dur. Başvurunuzu internet üzerinden yaptığınız için şubeye gitmenize ve belge talep etmenize gerek yok. Detaylara ve hesaplamalara Aktif Bank İhtiyaç Kredisi sayfasından ulaşabilirsiniz.
 • Taksitli Alışveriş Kredisi: Yine aynı miktarda verilen bu kredi sadece alışverişler için kullanılabilir. Yani elinize para geçmeden sadece eşya alırsınız. Bankanın anlaşmalı olduğu bayilere giderek 3050’ye “TAKSİT boşluk TC Kimlik Numaranızı” yazarak anında başvuru yapabilirsiniz.
 • Kredi Notu Düşük Emekliler İçin: PTT ve Aktifbank anlaşması ile kredi notu düşük emeklilerimiz için anında verilen bir kredidir. Kredinin; faiz oranları, hesaplama ve başvuru şartları için PTT Kredi Başvurusu sayfamıza girmeniz yeterlidir.

Enpara Kefilsiz Belgesiz Anında Kredi

Online olarak başvuru yapacağınız ve sizden belge talep etmeyen bir bankadır. Kefilde talep etmemekte. Ancak gerekli gördüğü anlarda kefil isteyebilmektedir. 50.000 TL’ye kadar kredi başvurusu yapmanız için bankanın resmi web sitesine girip başvuru butonuna basarak gerekli bilgileri doldurmanız gerekiyor. Ayrıca bu kredinin diğer bankaların hızlı kredilerinden farkı masrafsız olarak kredi vermesidir. Kredinin faiz oranı %2,93‘tür. Hesaplama ve başvuru işlemlerine Enpara İhtiyaç Kredisi yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Kendi İşini Kurmak İsteyenlere!

KOSGEB 50 BİN TL hibe konusunda vatandaşlarımızın bilmediği bir husustan bahsederek konuya başlamak istiyoruz. Bildiğiniz gibi devlet kendi işini kurmak isteyenlere geri ödemesiz 50.000 TL hibe vermektedir. 2017 yılı ve önceki yıllarda önce iş yerini kurup sonra destek ödemesi alınıyordu. Sistem de yapılan yumuşatmalarla bu ön koşul olmaktan çıkarıldı. 2019-2020 yıllarında işinizi kurmadan projenizi KOSGEB’e sunuyorsunuz. Akabinde onaylanan projeniz için geri ödemesiz hibe verilmektedir. Kara listede olana, sicili bozuk olana veya kredi notu düşük olana vermiyoruz diye bir ayrımı bulunmamaktadır. Ayrıca ek olarak 100.000 TL’ye kadar da faizsiz kredi desteği vermektedir. Detayları incelemek için KOSGEB 50 BİN Hibe bölümümüze geçebilirsiniz.

Diğer Yollar İle Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar

Kredi notu düşük olan kişilere kredi imkanı sunan başka yollarda bulunmaktadır. Bu yollarla kredi alma olanağınız yükselebilir. Şimdi bu yolları maddeler halinde kısaca inceleyelim.
Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar ve faklı yollarla, 2018 ve 2019 kredi notu düşüklere kredi imkanı, gelir belgesiz kredi, 800 puana, 900 puana kredi almak, riskli puanla kredi çekmek istiyorum
Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar 2019 ve faklı yollarla
Bankaya Teminat Göstermek: Bankaya gösterilen teminatlar sayesinde kredi borcunun ödenmeme durumunda teminattan yararlanılacağı için bu şekilde kredi alma ihtimali yüksektir. İpotekli ihtiyaç kredisi kategorisine girdiği için üzerinize kayıtlı ev, araba, tarla ve arazi gibi taşınmazların olması gerekiyor. Bankalar genellikle bu taşınmazların değerinin %60 – %80‘i arasında kredi vermektedir. Tabi her banka her teminat için kredi kullandırmaz. Bunun için bankaların uygunluk onayı vermesi gerekiyor. Kefil Göstermek: Kredinin ödenmemesi durumunda borcun tahsil edileceği kişidir. Bu sebeple bazı bankalar, özellikle kredi notu düşük olan vatandaşlardan kefil istemektedir. Kefil, borcun ödenmemesi durumunda kendisinin ödeyeceğini bankaya taahhüt eder. Bu şekilde kredi alabilirsiniz. Senet Karşılığında Borç Veren Firmalar: Bazı firmalar veya kişisel borç para ihtiyacınızı gidermek için senet karşılığında nakit imkanı sunmaktadır. Gerek faturalı hat kullanan kişilere, gerekse kredi notu düşük olup da kredi çekemeyen kişilere bu imkanlar sunulmaktadır. Detaylar ve adres bilgileri için Senetle Para Veren Yerler sayfasına geçiniz.

Kredi Notum Çok Kötü Kredi Kartı Alabilir Miyim?

Kredi sicili bozuk veya kredi notu düşük olan kişiye kredi kartı almak, kredi almaktan daha kolaydır. Çünkü kredi kartları düşük limitli ve artık herkese verilebiliyor olmasıdır. Fakat bu konuda da aşmanız gereken durumlar bulunmaktadır. Kredi notunuz düşükse ve bankalar kredi kartı talebinizi geri çeviriyorsa yapmanız gereken daha önce hiç çalışmadığınız bir bankadan kendinize mevduat hesabı açtırmak. Açtırdığınız bu hesaba para yatırıp çekin. Harcamalarınızı nakit yerine bankanın verdiği banka kartı ile yapın. Mevduat hesabınızda para biriktirmeye devam edin. Sonrasında hesabınızda olabildiğince çok para görünsün. Akabinde bir kaç ay sonra bankaya kredi kartı başvurusunda bulunun. İlk etapta size düşük limitli bir kredi kartı vereceklerdir. Ama bir kaç ay düzenli kullanım ve ödemeler sonrası yüksek limitli kredi kartına başvuru yapabilirsiniz. Kredi kartı almanın bir diğer kolay yolu ise öğrenciler için verilmesidir. Bankalar kredi kartı için öğrencilerden belge talep etmezler. Bu yüzden öğrenciler için anında onaylı kredi kartı verilir. Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar yazımızda 10 bankanın öğrenci kartını sıraladık.
Kredi Notu Nasıl Yükseltilir?

Yazımızdan 800, 900 ve hatta 0 puan olan vatandaşlar yararlanabilir. Zaten bu yazımızı Riskli ve Az Riskli kredi notuna sahip olan ziyaretçilerimiz için oluşturduk. Yazımızda kredi notuna bakmayan bankalar ve bu bankaların dışındaki kredi alma yollarından bahsettik. Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar hangisi 2019? sorusunun yanıtını “ÇÖZÜLDÜ” başlığı altında aramaya çalıştık. Görüşlerinizi ve sorularınızı aşağıdaki yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 39 YORUM
 1. Bayram dedi ki:

  Kredi notu düşük

 2. Emre sahin dedi ki:

  Benim kredi puanım 938 5ayri bankadan kredi talep ettim puanın düşük ve bı kaç gecikmen olmuş deyip vermedi benim hangi bankadan olumlu sonuç alabilecegimi soyleyebilirmisiniz acaba veya bu puana 10000 TL kadsr kredi verebilecek bı banka varmıdır acaba

  1. Gürkan Polat dedi ki:

   Emre Bey, Aktifbank kredi başvurusunu denediniz mi acaba?

 3. Muhittin dede dedi ki:

  20 bin ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorum

 4. ÖMER dedi ki:

  30 BİN TL ÇEKMEK İSTİYORUM KREDİ NOTUM DÜŞÜK TÜM KREDİ KARTI VE KREDİLERİMİ TEK BANKADA TOPLAMAK İSYİYORUM ACİL YARDIM EDİN LÜTFEN

 5. aslı dedi ki:

  alirıza bey 10 bin tl kredimi 2 günde hallettim. yardım için teşekkürler. başkaları ile hiç ugraşmayın 0541 *** ** ** alirıza bey tüm sorunları hallediyor.

  1. murat dedi ki:

   nasıl yaptınız öğrenebilirmiyiz

  2. safak dedi ki:

   numara tam.gorukmuyor

  3. alirıza dedi ki:

   tüm kredi sorunlarınız aynı gün çözüme kavuşturulur.

   1. murat dedi ki:

    merhaba kredi puan notum 980 puanım var ama kredi kartı ve kredi çıkmıyor bununla ilgili nasıl bi yol izlememiz gerekiyor malum kart veya kredi kullanmadanda puan yükselmiyor bununla ilgili bana bilgi verebilirseniz sevinirim

   2. fatma inal dedi ki:

    15 bin ihtiyacim var.0539******* acil ararmisiniz saglik nedeni ile ilgili

   3. Cihan kurt dedi ki:

    Merhaba alirıza bey acil kredi cekmem lazim amacekemiyorum bana yardimci olurmusunuz

   4. ELİF dedi ki:

    ali rıza bey 1000 tl ye ihtiyacım var acil kredi çıkmıyor ne yapabilirim.

   5. FATİH dedi ki:

    alirıza bey nasıl görüşebiliriz. telefon numarası yoruma yazılmıyor sanırım..

   6. Mustafa dedi ki:

    Merhabalar kolay gelsin 50 bin TL çekip diğer banka borçlarını kapatmak istiyorum yardımcı olur musunuz

  4. duygu dedi ki:

   Numara tam çıkmamış yanıt verırsenız cok sevınırım

 6. HAZAL dedi ki:

  BİR BANKADA KREDİM VAR KREDİ ÖDEMELERİM DÜZENLİ. ANCAK SADECE TEK BİR KREDİ KARTI ÖDEMELERİMDE GECİKME OLDUĞUNDAN KREDİ NOTUM DÜŞTÜ VE YENİ KREDİ ALAMIYORUM. 20.000TL KREDİ ÇEKEREK TÜM İHTİYAÇ VE BORÇLARIN HEPSİNİ KAPATMAK VE SADECE O KREDİYİ ÖDEMEK İSTİYORUM. NE YAPABİLİRİM

  1. Gürkan Polat dedi ki:

   Hazal Hanım,
   Aktifbank üzerinden kredi çekmeyi denediniz mi? Dilerseniz Kredi Notu Nasıl Yükseltilir? sayfamız üzerinden inceleme yapabilirsiniz.

 7. Alaattin Arslan dedi ki:

  Merhaba şu an kredi notum dokuz yuz kusurlarda ancak oncelikle şunu belirteyim buna rağmen şubat ayı içinde garanti bankasından kredi çektim ve ben bu borcu kapatmak için bir iki bankaya kredi baş vurusunda bulunmama rağmen kredi notumun duşuk olduğu soylendi ancak şunuda soylemekte fayda var deniliyorki kefilsiz belgesiz kredi çekmeniz mumkun boyle deniyorda neden taleplerim geri çevriliyor bunu anlamakta zorlanıyorum sizlerden ricam artık sizlere ve boyle hizmet veren kurumlara guvenmek istiyoruz sonuçta ama şoyle ama boyle biz kredi borçlarımızı taksitlendirme yoluyla odemek durumundayız ve dip not: Reklamlar yapılsın ama reklamlardakilerle baş vuru yaptığımızda bize soylenenlerinde aynı doğrulukta olması gerek diye duşunuyorum Saygılarımla Alaattin Arslan

 8. Alp dedi ki:

  Eşim kamuda çalışıyor ben serbest meslek ile uğraşıyorum kara lıstedeyız kredi kullanmak ve tum borçları ödemek istiyoruz yardımcı olabılırmısınız

 9. emrah dedi ki:

  25000 tl kredi kullanmak istiyorum borclarimi kapatmak için alirizabey.bana yardımcı olur musunuz lutfen

 10. Alp dedi ki:

  Alırıza bey nakit ihtiyacım var eşim kamuda çalışıyor ben serbest meslek ile uğraşıyorum tüm biriken ve gecikmiş borçları kapatmak istiyoruz 30000 tl kadar nakit ihtiyacımız var bir bilgi verirseniz çok sevınırım

 11. Mehmet dedi ki:

  Kkb puanım şuan 914. 4000 tl lik kredi çekmek istiyorum. Yaklaşık 15 gün önce akbankda red edildi, kredi çekebileceğim bir banka varmıdır

  1. Gürkan Polat dedi ki:

   Mehmet Bey, Aktifbank ile başvurunuzu deneyin. Unutmayın ki ne kadar çok bankadan red yerseniz kredi alma şansınız ve notunuz olumsuz etkilenmektedir.

   1. Murat dedi ki:

    Aktifbank öneriyorsunuz ama herkesi zora sokmaya çalışıyorsunuz. Kredi verdi paranı çekiyorsun kesinti taksit ödeyeceksin kesinti faiz oranı yüksek

    1. Gürkan Polat dedi ki:

     Murat bey, şuanda kredi notu düşüklere sadece aktif bank kredi imkanı sağlamaktadır. Diğer bankların yapacakları kampanya duyurularını da yazımızdan takip edebilirsiniz. Biz sadece öneri sunuyoruz.

 12. Fatoş dedi ki:

  Acil kredi cekmem lazım çok sıkıştım maddi olarak kredi notu düşük diye vermiyorlar ama tüm borçları tek yapmak istiyorum acilll

 13. Helin dedi ki:

  Kredi notum 1350 ve ipotekli kredi almak istiyorum. Umarım kredi onayı alabilirim.

 14. Kamil everim yılmaz dedi ki:

  2500 puanim var ama hala kredi cekemiyorum neden

 15. Özlem dönmez dedi ki:

  Kredi çekmek istiyorum 30 000

 16. dursun aksu dedi ki:

  MERHABA KAMU PERSONELİYİM TAKİBE DÜŞTÜM 6000 TL LAZIM NE YAPMALIYIM NET BODRO MAAŞIM 2400 TL

 17. Senel karacoban dedi ki:

  Kiredi notum 1100 ama kiredi kullanamiyom

 18. Sld dedi ki:

  Merhaba kredi notum çok düşük başvuru sayım çok fazla hiç bir şekilde hiç bir yerden kredi alamıyorum 20.000 ihtiyacım var 3400 gelirim belgelendirebilirim
  Sskli çalışanım
  Bana kredi çıkarabilecek var ise komisyonunu fazlası ile vermeye razıyım. Hiç bir kredi danışmanlık firması yardımcı olamadı

 19. Şükrü dedi ki:

  Bana hiç kredi çıkmıyor acil 5000 bin teleye ihtiyacım var

 20. DAMLA dedi ki:

  MERHABA KREDİ NOTUM DÜŞÜK KAÇ OLDUĞUNU BİLEMİYORUM KREDİ KART BORCUM VE BAŞKA KREDIM MEVCUT TEK YERDE TOPLAMAK İSTİYORUM 15,000 TL İHTİYACIM VAR BANKALARA BIR KAÇINA BAŞVURDUM OLUMSUZ YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ NASIL KREDI KULLANABİLİRİM

 21. Sevgi dedi ki:

  Merhabalar,
  Emekliyim ayrıca evim var kirada. Kirayı 1 aydır alıyorum. Maaş bankamdan 15000 tl lik kredi çektim. Kira yatan bankadan 10000 tl. Ödeme problemim yok. 4000 tl gelirim var. 5000 tl ye ihtiyacım oldu bu meblağ ya onay çıkmadı. 1 aydır 4/5 bankaya talepte bulundum ama RET cevabı aldım. Kredi puanım 1000 civarı. Hangi bankaya başvursam olumlu sonuç alabilirim?

 22. Vecih dedi ki:

  Kredi notu 0 bana acil kredi ihtiyaç var hagin banka kredi çekbilirm 12000tl

 23. hacer dedi ki:

  Acıl nakit Interactive car asgari ücret alıyorum lutfen yardımcı olun

 24. Şenay tunç dedi ki:

  Kredi notum düşük ama benim borcum var nasıl kredi çekebilirim