Kredi Hibe Destek Sitesi | İhtiyaç Kredileri, Konut Kredileri ve Hibe Destek Haberleri

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu (BÜTÜN İşBank Maximum AİLESİ)

İş Bankası kredi kartı başvurusu için; SMS, telefon ve internet üzerinden 1 dakika içerisinde başvuru yapma yollarını aktaracağız. Kredi kartı başvurusu için kesinlikle kart özelliklerini bilmeden başvuru yapmayınız. Çünkü bankalar; öğrenciye, emekliye, ev hanımlarına veya fazla seyahat eden kişilere göre değişiklik göstermektedir.

Yazı İçeriği Şunlardır:

İşBank Maximum Kredi Kartı Özellikleri (KISACA)

 • Türkiye de yüzbinlerce üye iş yeri üzerinde alışveriş yapabilir ve Maxi Puan biriktirebilirsiniz.
 • VISA/MasterCard amblemi bulunan bütün iş yerlerinde puan kazanabilirsiniz. (Yurt dışı alışverişleri de dahil.)
 • 1 MaxiPuan, 1 Türk Lirası değerindedir.
 • Yapılan yeni kampanya ile maximum üyesi olmayan iş yerlerinde de yaptığınız 100 TL üzeri alışverişlerde 1 krş değerinde Maxi Puan kazanabilirsiniz.
 • Birikimlerinizi maksimum üyesi iş yerleri üzerinden harcayabilirsiniz.
 • Kart kampanyalarını (maximum.com.tr) üzerinden takip ederek indirimlerden haberdar olabilirsiniz.
 • 12 ay vadeli olarak nakit avans çekebilirsiniz.
 • Alışveriş ve nakit avans faiz oranları %2,25 iken, nakit avans çekim ücreti  %3,5’i + 7,5 TL‘dir.
İş Bankası maximum kredi kartı başvuru yolları
İş Bankası maximum kredi kartı başvuru yolları

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu ve Kart Çeşitleri

 • Maxsimum Kredi Kartları: İş Bankasının en çok tercih edilen maximum kredi kartına başvuru yapmak için telefon üzerinden “MAXIMUM”  TC Kimlik Numaranızı aralarından birer boşluk bırakarak yazıp 4402‘ye mesaj gönderebilirsiniz. Yüksek limitli; Maximum Premier, Maximum Gold ve Maximum Platinum kart çeşitleri bulunmaktadır.
 • Maximum Aidatsız Kart: Bankanın aidat almadığı kredi kartıdır. Yaptığınız alışverişlerinizde yine Maxi Puan kazanabilirsiniz. Bir çok maximum kart özelliklerini taşımaktadır. Kart başvurusu için “AİDATSIZ” yazıp TC kimlik numaranızı yazarak 4402’ye mesaj gönderebilirsiniz. Akbank Kredi Kartı Başvurusu sayfamızda bankaya ait aidatsız kartlarını ve diğer kredi kartlarını inceleyebilirsiniz.
 • İş’te Üniversiteli Kredi Kartı: 18 yaşından büyük üniversite öğrencileri veya yüksek lisans öğrencileri için verilmektedir. Yıllık ücret alınmayan kredi kartıdır. Sinema, tiyatro ve diğer gençlik alışverişleri için özel indirim fırsatları sunulmaktadır. İş Bankası öğren kredi kartı başvurusu için AİDATSIZÜNİK yazıp TC Kimlik Numaranısı ekleyerek 4402’ye mesaj göndermeniz yeterlidir. Diğer 10 bankanın kartları için Öğrenci Kredi Kartı sayfamıza geçebilirsiniz.
 • İş Bankası TEMA Kart: Alışverişlerinizde kullanabileceğiniz ve kullanırken doğayı koruma hareketine katkıda bulunacağınız bir kredi kartıdır. Genellikle bayanlar tarafından kullanılmaktadır. Kart başvurusu için TEMA yazıp boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı yazıp 4402’ye mesaj atabilirsiniz.
 • Maximiles Kredi Kartları: Maximiles’ın diğer uçuş kartlarından en önemli farkı, bölge ve yolcu kotaları olmadan, uçak biletinizi fiyatı kadar mille ödeme ayrıcalığı. Maximiles ile yaptığınız her alışverişten MaxiMil kazanır, kazandığınız MaxiMilleri yurt içi uçuşlarda birebir değerli, yurt dışı uçuşlarda ise 1,5 veya 2 kat değerli kullanırsınız.
İş Bankası kredi kartı başvurusu işlemlerini; şubeler, bankaya ait internet siteleri, ATM’ler ve İş Bankası müşteri hizmetleri üzerinden yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Selvi dedi ki:

  Ev hanımlarına için iş bankası kredi kartı başvurusu yapmak mümkün mü?

  1. Gürkan Polat dedi ki:

   Selvi Hanım,

   Tabi ki ev hanımları da başvuru yapabilir. Fakat gelirinizin olması ve kredi sicilinizin normal düzeyde olması kredi kartı alma şansınızı garantilemektedir.

 2. ERCÜMEN TOPUZ dedi ki:

  Kredi kartı başvurusunda bulunmak istiyorum.

  1. Gürkan Polat dedi ki:

   Ercüment Bey,
   Makalemizde belirttiğimiz yollar üzerinden başvuru yapabilirsiniz sadece.

 3. Kart almak dedi ki:

  Bende kredi kartı almak istiyorum. SMS ile başvuru yaptım kartım onaylandı. Gerçekten teşekkür ederim.