Kredi Hibe Destek Sitesi | İhtiyaç Kredileri, Konut Kredileri ve Hibe Destek Haberleri

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar (2019 İçin Kolay Başvuru)

Gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar için geniş bir araştırma yaptık. Bütün bankalara ait en kolay kredi kartı alabileceğiniz kart türlerini ve kredi kartı alma yollarını yazdık. Kredi kartları limitleri itibari ile ihtiyaç kredilerine nazaran daha kolay bir şekilde alınabilmektedir. Kredi notu, bankacılık işlemlerinde her ne kadar geçerli olsa da kredi kartı konusunda bankalar biraz daha inisiyatifli davranarak kredi kartı imkanı sunabilmektedirler. Bu nedenle kolay kredi veren bankaların yanı sıra kolay kredi kartı veren bankalar da bulunmaktadır.

CardFinans Kolay Kredi Kartı Başvurusu

CardFinans Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Banka 2019
QNB Finansbank – CardFinans

CardFinans kredi kartı bir çok meslek grubu için verilebilmektedir. Bankanın kredi kartlarına başvuru yapmanız için öncelikle kendinize en uygun kartı bulmalısınız. Sektörel harcamalarınız veya meslek grubunuz için oluşturulmuş kredi kartlarına başvuru yapmanızı öneririz. Emekliler, ev hanımları ve sağlık personelleri gibi bir çok alanda ki meslek gruplarına özel kredi kartı türleri sunulmaktadır. Aylık harcamalarınızda 1.500 TL’ye kadar hediye para kazanma imkanı bulunmaktadır. CardFinans kredi kartı ile 12 aya kadar ücretsiz nakit avans çekme imkanı sunulmaktadır. Kart başvuru ve diğer kartlara ait özellikler için Finansbank kredi kartı sayfasına gidebilirsiniz.

Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredi Kartı

Ziraat Bankası BankKart Combo Kredi Kartı 2019
Ziraat Bankası – BankKart

Ziraat Bankasına ait ve bir çok avantajlı özellik barındıran Bankkart kredi kartı SMS ile anında başvuru yapabileceğiniz bir kredi kartıdır. SMS ile başvuru yapmak için telefonunuzun mesajlar bölümüne COMBO yazıp boşluk bırakarak T.C. Kimlik Numaranızı yazıp 4757‘ye mesaj gönderebilirsiniz. Ziraat Bankası kredi kartını hem banka kartı hemde kredi kartı olarak kullanabilirsiniz. Banka da vadesiz hesabınızın bulunması ve düzenli gelirinizin olması kredi kartı onayı olmanızı muhtemel kılacaktır. Ziraat Bankası müşteri hizmetleri ve internet bankacılığı üzerinden de başvuru da bulunabilirsiniz. Karta ait özellikleri incelemek için Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu sayfasına gidebilirsiniz.

Akbank Axess Kredi Kartı SMS İle Başvuru

Akbank Axess Gelir Belgesiz Kolay Kredi kartı 2019
Akbank – Axess

Akbank, ülkemiz de hizmet veren bankalar içerisinde en fazla kredi kartı kampanyası yürüten bankaların başında yer almaktadır. Kredi kartı başvuru yaptıktan sonra banka tarafından aranarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. 1 chip-para, 1 TL değerinde olan Axess kredi kartına yine SMS ile kolay başvuru yapabilirsiniz. Başvuru için “AXESS” yazıp 5990’a mesaj göndermeniz yeterlidir. Özellikle öğrenciler için gelir belgesiz kredi kartı imkanı sunulmaktadır. Axess kredi kartları için sunulan Hızlı Para ile anında nakit ihtiyaçlarınız için 12 aya kadar vade ile kredi çekebilirsiniz. Ayrıca SMS para özelliği ile 500 TL’ye kadar anında para alabilir, 3 ay vade ve uygun faiz oranları ile geri ödeyebilirsiniz.

  • Yapı Kredi
  • Denizbank
  • Halkbank
  • Garanti Bankası ve yukarıda listelemiş olduğumuz bankalar müşterileri için kredi kartı başvurusu konusunda daha olumlu dönüşler yapabilmektedirler. Yukarıda listelemiş olduğumuz bankalar içerisinde, öncelikle müşterisi olduğunuz bankaya başvuru yapmayı deneyiniz. Bütün bankalara veya birden fazla bankaya kart başvurusunda bulunmanız kart alma ihtimalinizi düşürmektedir.

Kredi Notunun Kredi Kartı Başvurusuna Etkisi Var Mıdır?

Kredi NotuKredi Kartı Onayı Alma İhtimali
1-900 arasıÇok Zor
901-1200 arasıAylık Gelire Bağlı
1201-1499 arasıKredi Kartı Alabilir
1500-1900 arasıKredi Kartı Alır

Yukarıda yer vermiş olduğumuz tablo genelikle; ihtiyaç kredileri, konut kredileri ve taşıt kredileri için geçerlidir. Kredi notu kredi kartı başvurularında da bir kriter olarak sunulmakta olsa bile kredi başvurularında uygulanan birincil şartlardan değildir. Bu nedenle bazı bankalar tarafından kredi notu büyük bir öneme sahip değildir. Kredi notunuzun aşırı derecede düşük olması ve kredi sicilinin bozuk olması neticesinde kredi kartı alma ihtimaliniz de haliyle düşmektedir. Bu durumda ise bloke teminatlı kredi kartı alabilirsiniz. Bankada bulunan vadesiz hesabınızda teminat olarak yatıracağınız para karşılığında alabileceğiniz kredi kartlarıdır. Detaylara Bloke Teminatlı Kredi Kartı sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Öğrenciler İçin Gelir Belgesiz Kredi Kartı İmkanı

Bir çok banka öğrenciler için gelir belgesiz kredi kartı imkanı sunmaktadır. Kredi kartı limitleri düşük olsa dahi bütün bankalar öğrenciler için kredi kartı vermektedir. Özellikle KYK öğrenim kredisi alan öğrenciler aşağıdaki kredi kartlarına kolaylıkla başvuru yaparak kart onayı alabilirler. Herhangi bir geliri olmayan öğrencilerin alabileceği kredi kartlarının limiti en fazla 1.000 TL olabilmektedir. Sigortalı olarak çalışanlar ise kart limitlerini belgelenebilir gelirlerinin 2 katına kadar çıkarabilirler. Öğrenci kredi kartı almak için bankaların aradığı yaş kriterleri genelikle 18 ile 25 yaş arasında olmaktadır. Kart başvurusu sürecinde sadece öğrenci belgesi istenmektedir. Öğrenciler için gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar ve SMS ile başvuru için Öğrenci Kredi Kartı sayfasına geçiniz. Öğrenci kredi kartına ait asgari ödeme tutarları aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

Kart İsmiBanka
PlayYapı Kredi
Genç BankKartZiraat Bankası
İş’te Üniversiteliİş Bankası
ÜniversiTEBTEB
Bonus GençGaranti Bankası
Exi26Akbank
Like CardVakıfbank

Ev Hanımları Belgesiz Olarak Kredi Kartı Alabilir Mi?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi bankalar genellikle kredilerde SGK şartı aramaktadır. Fakat kredi kartlarında bu durum tam olarak geçerli değildir. Sebebi ise kredi kartlarına ait ödemelerin kredilere oranla daha düşük olmasıdır. Bankalar bu durumda alınan kredi kartına ait ödemelerin düzenli ödenip ödenmeyeceği hususunu göz önünde bulundururlar. Kendi inisiyatifini kullanan bankalar ev hanımlarına gelir belgesiz kredi kartı sunma onayına gidebilirler. Ayıra gelir olarak gösterebileceğiniz kira gelirleri, mevduat faizi getirileri de bankaların kredi kartı verme ihtimalini güçlendirmektedir. Ayrıca kendi işini kurmak isteyen ev hanımlarına sunulan krediler ve desteklerden bahsettiğimiz Ev Hanımlarına Kredi sayfasına gidebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.