Kredi Hibe Destek Sitesi | İhtiyaç Kredileri, Konut Kredileri ve Hibe Destek Haberleri

Garanti Pos Destek (Telefon Hattı 0850) ÇÖZÜM ÖNERİLERİ

Garanti pos destek hattı telefon numarası ve sorunlarınızın çözümü için oluşturduğumuz yazımızı okuyabilirsiniz. Bir çok problemin çözümü için aşağıdaki başlıkları oluşturduk. Genel pos arıza çözümlerinde ilk olarak yapmanız gereken bir iki işlem bulunmaktadır. İlk önerilen çözüm ise telefon veya ADSL hattının POS cihazına takılı olup olmadığını kontrol etmenizdir. Şayet yöntem sizi çözüme kavuşturmuyorsa Garanti Pos Destek Hattı 444 0 339 numarası üzerinden iletişim kurmanız gerekmektedir. Yada aşağıdaki yolları izleyerek sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz. Yazarkasa POS Firmalarına Ait İletişim Bilgileri:
 • Beko: 444 0888
 • İngenigo: 0850 250 4030
 • Profilo: 444 0776
 • Hugin: 0212 2517343
 • Vera: 444 22 62

Yazı İçeriği Şunlardır:

Garanti Pos Destek İçin Hızlı Çözümler!

 • Ekstrelerim Düzenli Gelsin İstiyorum: Düzenli olmayan ekstreleriniz adres yanlışlığı veya eksikliği nedeni ile oluşabilmektedir. Adres bilgilerinizi garanti bankası şubesi üzerinden değiştirebilirsiniz.
 • İletişim Bilgilerini Güncelleme: Adres veya telefon bilgilerinizi yine Garanti Bankası şubesi üzerinden güncelleyebilirsiniz.
 • POS Rulo Temini: Garanti POS cihazlarına ait rulo talebinizi internet üzerinden bildirebilirsiniz. garantiliisler.com.tr sitesine girerek sağ üst köşeden üye girişi yaparak talebinizi iletebilirsiniz.
 • Rulo Kullanımı: Normal POS cihazlarında kullanılan rulolar ÖKC (Ödeme Kaydedici Cihaz) için kullanılmamalıdır.
 • ÖKC Rulo Nereden Alabilirim?: 0850 222 72 72 çağrı merkezi üzerinden veya Arçelik, Beko servislerinden temin edebilirsiniz.
 • İade İşlemi Nasıl Yapılmalı?: POS makinesinde işlem menüsünde iade seçeneği bulunuyorsa iptal işlemi gerçekleştirebilirsiniz. İade seçeneği bulunmuyorsa, talebinizi Garanti Bankası şubesine iletmelisiniz.
İlginizi Çekebilir: Esnaf Kredisi Veren Bankalar sayfamızda bütün bankaların esnaf kredilerine ait şartları yazdık.

Ön Provizyon Sorunları ve Çözümleri

Garanti Bankası Pos Destek Ön provizyon
Garanti Bankası Pos Destek Ön provizyon 2019
Provizyon yetkisi açtırmak için bağlı olduğunuz garanti şubesine gitmelisiniz. Ön provizyon kapama BKM tarafından verilen süre 25 gündür. Fakat bu bankalar arasında değişiklik gösterebilmekte ve 7 ile 25 gün arasında değişiklik göstermektedir. Belirlenen Ön provizyon süreleri içerisinde POS terminalinden ön provizyon kapama adımından provizyon işlemi satışa çevrilir. Ön provizyon iptal edilmesi için provizyon birimine işlem tarihi, tutar alınan provizyon numarası, kart no ve işyeri numaralarını yazıp provizyonun iptalini talep ettiklerine dair kaşeli imzalı evrağı 0212 630 18 01 e faks çekebilirsiniz ya da 444 03 39-1 arayarak yardım alabilirsiniz. Detaylı bilgiler ve diğer sorunlar için Garanti Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Ayhan dedi ki:

  Teşekkürer gerçekten güzel yardımcı ooldunuz sorunumuzu çözdük.