Kredi Hibe Destek Sitesi | İhtiyaç Kredileri, Konut Kredileri ve Hibe Destek Haberleri

Garanti Bankası Personel Alımı 2019 (Güncel İlanlar Sayfası)

Garanti bankası personel alımı 2019 yılında da sürekli olarak gerçekleştirilecektir. Haberimizde bütün alımlara ait detaylar ve diğer bankaların yapmış olduğu personel alımlarını yazdık. Garanti Bankasında alımlar 3 farklı şekilde yürütülmektedir.

 • Üniversite öğrencisi personel alımı
 • Üniversite mezunu personel alımı
 • Tecrübeli personel alımı ilanlarından oluşmaktadır.

Garanti Bankası Personel Alımı 2019 (Üniversite Okuyanlar İçin)

Hala üniversite okuyan ve üniversitelerin 3. veya 4. sınıfında olmak gerekiyor. 30 yaşını aşmamış olmanızda bankanın sunduğu şartlardan birisidir. İngilizce biliyor olmanız da sizin avantajınıza olacaktır. Başvuru adresleri ilanların sonunda verilecektir. İşte bankanın üniversite öğrencileri için sunduğu personel alım ilanları;

 • GARANTİLİ GELECEK (ŞUBE): Ticari şubelerde çalışmak üzere alınan elemanlardır. Bankanın verdiği eğitimler(15 günlük) neticesinde İstanbul, Ankara, Bursa, Adana veya Gaziantep’te bulunan ticari şubelerde çalışma olanağı tanınmaktadır.
 • Talent Day: Vaka çalışmalarında ve takım oyunlarında yer alarak Garanti ailesine Management Trainee olarak katılmanın ilk aşamasını tamamlamış olacaksın. Talent Day eğitimleri İstanbul ve Ankara da verilmektedir. İyi derece ingilizce ve en az üniversite 4. sınıf öğrencisi olmalısınız.
 • Telefon Bankacılı Müşteri Temsilcisi (Sivas): Sivas için gerçekleştirilen bu alımlarda meslek yüksekokulu mezunu olarak da başvuru yapabilirsiniz.

Üniversite Mezunları İçin Personel Alımları 2019

Bir önceki alım maddesinde bahsettiğimi müşteri temsilciliği alımına üniversite mezunu arkadaşlarda başvuruda bulunabilirler. Diğer alımları ise şu şekildedir.

 • Müşteri Danışmanı: Banka da ki bu pozisyonun tanımını bilmeyen yoktur diye umuyoruz. Müşteri hizmetleri üzerinden bankacılık işlemleri gerçekleştireceğiniz iş pozisyonudur.
 • Tecrübeli Personel Alımı: Şuanda tecrübeli personel alımı olarak yapılan tek pozisyon güvenlik görevlisi pozisyonudur. Şube ve genel müdürlük pozisyonları için deneyimli personel alım ilanı bulunmamaktadır.

Garanti Bankası Personel Alımı İçin Başvuru Adresi!

Yukarıda bahsi edilen bütün ilanlara başvuru için tek bir adres bulunmaktadır. garantilikariyer.garanti.com.tr adresi üzerinden üyelik oluşturarak başvuru yapabilirsiniz. Diğer bankaların personel alım ilanları için aşağıdaki linklere gidebilirsiniz;

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Şahabettin KARA dedi ki:

  Güvenlik görevlisi olarak başvuru yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim