Kredi Hibe Destek Sitesi | İhtiyaç Kredileri, Konut Kredileri ve Hibe Destek Haberleri

Garanti Bankası Kartsız Para Çekme (VİDEOLU ANLATIM)

Garanti Bankası kartsız para çekme işlemi işlemlerinde 3 farklı şekilde paranızı çekebilirsiniz. QR işlemleri, Referans No ve CepBank ile numaraya para gönderme/çekme işlemlerini yazımızda anlattık.

Bankaya Ait Günlük İşlem Limitler;

 • Kredi kartı ile nakit avans 6.000 TL’dir.
 • Para yatırma limiti 12.000 TL’dir.
 • GSM TL yükleme işlemi limiti 1.000 TL’dir.
 • QR ile para çekme limiti 3.000 TL’dir.
 • Kartlı şans oyunu ödeme limiti 5.000 TL’dir.

Garanti Bankası QR Kod ile Kartsız Para Çekme

Bir çok banka da olduğu gibi garanti bankasında da kart kullanmadan QR kod ile para çekme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirmek için Gaanti Cep uygulamasına sahip olmanız gerekmektedir. Uygulamayı Android veya İOS marketlerden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Garanti Cep şubesi uygulamasına bilgilerinizi yazarak giriş yaptıktan sonra QR işlemleri menüsüne tıklayınız. Sonrasında çekmek istediğiniz tutarı giriniz. Akabinde parolanızı yazınız. Akabinde telefon kamerasını bankamatikte seçtiğiniz QR koduna doğrultarak paranızı anında çekebilirsiniz. Aşağıdaki video üzerinden de izleyerek gerçekleştirebilirsiniz.

QR Kod ile Kartsız Para Çekme Reklamı

CepBank ile Kart Olmadan Para Çekme

Garanti bankası kartsız para çekme işlemelerinin bir diğer ise CepBank’tır. Size para gönderildiği anda, parayı garanti bankası bankamatikleri üzerinden çekmeniz için ayrıca bir şifre gönderilir. Örnek Mesaj şöyle olmaktadır: “Gürkan Polat Garanti CepBank ile size para gonderdi. Istediğiniz bir Garanti Paramatik ATM’sinden 7 gun icinde kartsiz cekebilirsiniz. Şifre:xxxx”

Bankamatik üzerinden para çekme işlemleri:

 • Size en yakın garanti bankası ATM’sine gidiniz.
 • Sadece “Giriş” tuşuna basınız.
 • Akabinde ana menü üzerinde bulunan “CepBank Para Çekme” butonuna tıklayınız.
 • Para gönderen kişinin telefon numarası, sizin cep telefon numaranız, gönderilen miktar ve mesajla gönderilen şifreyi yazarak paranızı hemen çekebilirsiniz.
Cepbank Kartsız Para Çekme Videosu 2019

Garanti kartsız para çekme işlemi için sormak istediklerinizi aşağıdaki yorum bölümünden veya Garanti Müşteri Hizmetleri üzerinden sorabilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Enes dedi ki:

  Kartımın çipi bozuldu ilçede olduğum için garantiye ait atm bulunmuyor garanti cepe giriş yapamıyorum para nasıl çekerim

  1. Gürkan Polat dedi ki:

   Enes Bey,
   Yazımızda yer alan videoyu izleyerek para çekme işleminizi yapabilirsiniz.

 2. Melek dedi ki:

  İş yerim yatırıyor maaşımı gönderen numarayı nasıl bulucam ki saçma