Kredi Hibe Destek Sitesi | İhtiyaç Kredileri, Konut Kredileri ve Hibe Destek Haberleri

Finansbank Personel Alımı 2019 (İşe Alım İlanları GÜNCEL)

QNB Finansbank personel alımı 2019 yılında da sürekli yapılacaktır. Yazımız üzerinden bu alımları güncel olarak takip edebilirsiniz. Özellikle çağrı merkezi için farklı illerde işe alım mülakatları yapılmaktadır. Bankanın aradığı kriterler ve başvuru için yapılması gerekenleri yazımızda bulabilirsiniz.

Bilgilendirme: Bankanın personel alım ilanları ile diğer bankalara ait ilanların başvuru yollarını da yazımızın devamında verdik. Yapmanız gereken ilan detaylarını dikkatli bir şekilde okumaktır.

Finansbank Personel Alımı 2019 Genel Şartları (Önemli) Finansçı olmaya aday kişilerin; müşteri odaklı, ekip çalışmasına müsait ve yaptığı işte lider olması istenmektedir. Bankanın aradığı bu kriter mülakatlar ile belirlenmektedir. Sürekli ve en çok alım olan iş pozisyonu ise müşteri temsilciliğidir. Müşteri temsilciliği için yapılan mülakatlardan önce çözmeniz gereken bir tür sınav bulunmaktadır.

Finansbank Personel Alımı 2019 Şartları ve İlanları

Finansbank özellikle çağrı merkezi alanında sürekli alım yapan bir bankadır. Bildiğiniz üzere çağrı merkezi üzerinden geçirilen bir süreden sonra şube ye geçiş yapma hakkınız bulunmaktadır. Aranan şartlar;
 • Ön Lisans veya Lisans mezunu olmak veya üniversite okuyor olmak.
 • 28 yaşından küçük olmak
 • Ekip ruhu ile çalışma ortamına ayak uydurmak
 • Diksiyonu düzgün ve müşteri odaklı olmak
 • İletişim ve ikna yeteneğine güvenmek
 • Erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış olması veya en az 2 yıllık tecilli konumunda olmak.
 • Alınan pozisyonlar; Müşteri temsilcisi, online satış temsilcisi, halkla ilişkiler müşteri temsilcisi, iç ve dış ticaret temsilcisi…

İş başvurusu için bankanın öze sayfasına buradan yenibiris.com tıklayarak gidebilirsiniz.

Finansbank İşe Alım Süreci Nasıl İşlemektedir?

Bankanın işe alım süreci şartları saplamanız ve yukarıda verdiğimiz adrese girerek başlar. Yapmış olduğunuz başvuru neticesinde mail adresinize online bir sınav gönderilir. Sınav görsel zeka ve matematik gibi bir kaç alandan oluşmaktadır. Bu sınav soruları için ayıracağınız bir süre verilir. Bu arada sınavı dilediğiniz yerden yapabilirsiniz. (İnterner cafe, ev, ofis vs) Sınavı çözüp kaydettikten sonra mülakat için çağrılırsınız. Mülakatta daha çok diksiyon ve ikna kabiliyetleri ölçülüyor. Mülakatta olabildiğince sakin ve seçici konuşmanız işe gireceğiniz anlamına gelebilir.
QNB Finansbank Personel Alımı – İşe alım sınavları

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. ayse dedi ki:

  2019 da alım yapılacakmı bilgi alabilirmiyim

  1. Gürkan Polat dedi ki:

   Ayşe hanım konumuzda verdiğimiz linklerde ilanları takip edebilirsiniz.

 2. Nihal MARTLI dedi ki:

  Merhaba,
  İsmim Nihal MARTLI,

  İşe alım süreciniz ve yapılması beklenen sınav hakkında bilgi almak istiyorum.Öncelikle sınav tarihi hakkında bilgi alabilir miyim?Ve yapılacak sınavın hangi kadro kapsamında olacağı hakkında ?
  Şimdiden Teşekkür ederim.

  1. Gürkan Polat dedi ki:

   Nihal hanım, duyuruları kariyer net üzerincen takip etmenizi öneririm.