Kredi Hibe Destek Sitesi | İhtiyaç Kredileri, Konut Kredileri ve Hibe Destek Haberleri

Fibabanka Müşteri Hizmetleri Numarası – Direkt Bağlanma

Türkiye’de faaliyet gösteren ve her geçen gün kullanıcı kitlesini genişleten Fibabanka müşteri temsilcisine direk bağlanmak, tuşlamalı menüde dakikalarca telesekreterin yönlendirmelerini dinlemek istemeyen vatandaşlar hangi tuşlara basılması gerektiğini öğrendikten sonra işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir. Müşteri temsilcisine bağlanmak dışında çağrı merkezinin diğer hizmetlerinden yararlanmak için de hangi tuşun hangi konuya yönlendirdiğini bilmek zaman tasarrufu konusunda banka müşterilerinin elini güçlendirir.

Fibabanka Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma İşlemi Nasıl Yapılır?

Fibabanka müşteri hizmetlerine bağlanmak için öncelikle 444-88-88 numaralı hattı aramanız gerekir.

 • Fibabanka müşteri hizmetleri telefon numarasını aradıktan sonra herhangi bir konuda Fibabanka müşteri temsilcisine bağlanmak için doğrudan 7’ye basabilirsiniz.
 • Kayıp ya da çalıntı kart ve şüpheli işlem bildiriminde bulunmak için Fibabanka müşteri temsilcisine direk bağlanmak için numarayı aradıktan sonra 0’ı tuşlamanız gerekir. Bu tuşlama ile yalnızca kayıp, çalıntı ve şüpheli işlemlerle ilgili hizmet alabilirsiniz, diğer konularda temsilciye kısayoldan bağlanmak için kullanılabilecek bir yöntem değildir.

Bu tuşlamayı yaptıktan sonra telesekreterin menü yönlendirmelerini dinlemenize gerek kalmadan doğrudan müşteri temsilcisine yönlendirilirsiniz. Normal şartlar altında beklemeden temsilciniz ile iletişime geçebilirsiniz fakat çağrı merkezinde yoğunluk olması halinde sadece sıranın size gelmesini beklemeniz gerekir. İlgili tuşlamaları bilmediğiniz durumda temsilciye direkt bağlanamayacağınız için bir de telesekreterin talimatlarını dinleyerek vakit harcamak zorunda kalırsınız.

Fibabanka Çağrı Merkezinden Hangi İşlem Nasıl Yapılır?

Fibabanka müşteri hizmetleri numarasını aradıktan sonra farklı konulardaki işlemleri farklı numaraları tuşlayarak gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıdaki bölümden hangi konuda hangi tuşlara basarak hizmet alabileceğinizi kolaylıkla öğrenebilir ve hızlıca işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Fibabanka iletişim hattından bankacılık işlemleri nasıl yapılır?

 • Fibabanka müşteri hizmetleri numarasını aradıktan sonra hesap bilgilerinizi dinlemek için sırasıyla 1-1 tuşlarına basmanız gerekir. Bu bölümden banka hesap numaralarınızı, müşteri bilgilerinizi, IBAN numaralarınızı ve diğer detayları öğrenebilirsiniz.
 • Para transfer işlemleri için çağrı merkezini aradıktan sonra önce 1’e, sonra 2’ye basmanız yeterlidir. EFT ve havale gönderme talimatı vermek için ya da para transferi sorgulamak için bu bölümden hizmet alabilirsiniz.
 • Döviz hesaplarınız ile ilgili Fibabanka çağrı merkezi aracılığıyla işlem yapmak için sırasıyla 1-3 tuşlarına basın. Bu bölümden Amerikan Doları, Euro gibi döviz türleriyle ilgili alım ve satım işlemleri yapmak mümkündür.
 • Fatura işlemleri için Fibabanka müşteri hizmetleri direk bağlanma tuşları sırasıyla 1-4 şeklindedir.
 • Yukarıda sayılanlar dışındaki diğer bankacılık işlemleri için 1-5 tuşlarına basabilirsiniz.

Fibabanka müşteri hizmetlerinden yatırım işlemleri nasıl yapılır?

 • Fibabanka iletişim hattından yatırım fonu işlemlerini gerçekleştirmek için önce 2’ye, sonra 1’e basabilirsiniz.
 • Bono, tahvil, Eurobond ve repo işlemleri ile ilgili bankanızın çağrı merkezinden hizmet almak için basmanız gereken tuşlar sırasıyla 2-2 şeklindedir.

Fibabanka çağrı merkezinden kredi işlemleri nasıl yapılır?

 • Anında ihtiyaç kredisi için kullanmak için *’ı (yıldız) tuşlamanız gerekir. Bu bölümden 50.000 Türk Lirasına kadar olan ihtiyaç kredileri için belgeye ihtiyaç duymadan hızlı bir şekilde başvuru yapmak mümkündür, başvuru sonucu da aynı hızla iletilir.
 • PTT kredileri ile ilgili bilgi almak ya da işlem yapmak için Fibabanka müşteri hizmetleri telefon numarasını aradıktan sonra 3’e ve 1’e basabilirsiniz.
 • Diğer krediler ile ilgili bilgi almak, faiz oranlarını öğrenmek, çektiğiniz kredilerin taksit tarihlerini sorgulamak, kalan borç miktarını tespit etmek gibi konularda hizmet almak isterseniz sırasıyla 3-2 tuşlarına basabilirsiniz. Bu bölümden Fibabanka’nın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi, kredili mevduat hesabı gibi hizmetleri ve n11 alışveriş kredisi, Multinet Up kredisi, Carrefour SA kredisi, Zen kredi gibi kampanyalı hizmetler ile ilgili bilgi almak ve işlem yapmak mümkündür.

Fibabanka destek hattından kart işlemleri nasıl yapılır?

 • Kredi kartı işlemleriniz için bankanızın çağrı merkezi numarasını çevirdikten sonra önce 4’e, sonra 1’e basabilirsiniz. Bu bölümden kredi kartı limit yükseltme ya da düşürme, kredi kartını internet alışverişine açma ya da kapama, kart borcu öğrenme, asgari ödeme tutarı sorgulama gibi konularda hizmet alabilirsiniz.
 • ATM kartı işlemleriyle ilgili Fibabanka müşteri temsilcisine direk bağlanmak için önce 4’e, sonra 2’ye basabilirsiniz. Bu tuşlamaları yaptıktan sonra ATM kartı talep etme, kart özellikleri hakkında bilgi alma, kartın internet alışverişine açık ya da kapalı olmasını belirleme, günlük kart kullanım limiti oluşturma gibi pek çok konuda hizmet almanız mümkündür.

Fibabanka ile Vatan Bilgisayar iş birliği ile ilgili işlemler nasıl yapılır?

 • Fibabanka, Vatan Bilgisayar ile iş birliği yaparak bu mağazadan alışveriş yapanlara faizsiz ya da düşük faizli ihtiyaç kredisi imkanı tanıyor. Daha önce bu krediden faydalandıysanız kredinizle ilgili bilgi almak için ya da bu krediye başvuracaksanız başvuru koşullarını ve diğer detayları öğrenmek için Fibabanka iletişim numarasını aradıktan sonra sadece 5’e basmanız yeterlidir. Bu tuşa basmanız halinde konuyla ilgili çağrı merkezi personeline yönlendirilirsiniz.

Fibabanka telefon hattından şifre işlemleri nasıl yapılır?

 • Fibabanka müşterisiyseniz telefon bankacılığı şifre işlemleri için sırasıyla 6’ya ve 1’e basabilirsiniz. Bu bölümden telefon bankacılığı için ilk şifrenizi oluşturabilir, oluşturduğunuz şifreyi yenileyebilirsiniz.
 • İnternet bankacılığı şifre işlemleri için Fibabanka çağrı merkezi üzerinden sırasıyla 6’ya ve 2’ye basarak işlem yapabilirsiniz. Bankanın internet şubesini ilk kez kullanacaksanız bu bölümden şifre oluşturabilirsiniz. Daha önce oluşturduğunuz şifreyi hatırlayamıyorsanız yine bu bölüm aracılığıyla yeni bir şifre belirleyebilirsiniz.
 • ATM kartı şifre işlemleriyle ilgili Fibabanka çağrı merkezindeki ilgili bölüme doğrudan bağlanmak için 6’ya ve 3’e sırasıyla basmanız yeterlidir. Bu bölümden ATM kart şifre oluşturma ve şifre yenileme işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilir.
 • Kredi kartı şifre işlemleriyle alakalı hizmet almak için Fibabanka telefon numarasını arayıp 6’ya ve 4’e arka arkaya basabilirsiniz.
 • Tarım Kart ile ilgili şifre oluşturma ve şifre yenileme gibi işlemler için ise önce 6’ya, sonra 5’e basmanız yeterlidir.

Fibabanka çağrı merkezinden POS destek işlemleri nasıl yapılır?

 • Sanal POS ile ilgili Fibabanka müşteri temsilcisine direk bağlanmak için önce 8’e, sonra 1’e basabilirsiniz.
 • POS ile ilgili Fibabanka müşteri hizmetleri direk bağlanma işlemi için önce 8’e, sonra 2’ye basmanız gerekir.

Diğer Bankalar:

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.