Kredi Hibe Destek Sitesi | İhtiyaç Kredileri, Konut Kredileri ve Hibe Destek Haberleri

Denizbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma – Telefon Numarası

Müşterisi olduğunuz Denizbank’ın çağrı merkezi vasıtasıyla gerçekleşmesini istediğiniz işlemleri hızlı bir şekilde yapabilmek için Denizbank müşteri hizmetleri direk bağlanma yollarını bilmeniz ve hangi işlem için hangi tuşlara basılması gerektiğini bilerek hareket etmeniz gerekir. Bu sayede Denizbank müşteri hizmetleri numarasını aradıktan sonra dakikalarca menüde telesekreteri dinlemek için vakit kaybetmezsiniz ve Denizbank müşteri temsilcisine kısayoldan bağlanma imkanına sahip olup işlemlerinizi daha hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Denizbank Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma

Bir süre öncesine kadar Denizbank müşteri hizmetleri 444 ve 0850 kodlarıyla başlayan iki farklı numaradan hizmet veriyordu ama yakın zamanda Denizbank müşteri hizmetleri 444-0-800 numaralı hattan hizmet vermeyi kesti. Dolayısıyla bu numaradan aramak yerine öncelikle bankanızı;

TIKLA ARA

Güncel Denizbank müşteri hizmetleri telefon numarası 0850-222-0-800‘dir. Bu numarayı aradıktan sonra karşınıza sesli yanıt sistemi çıkar, burada telesekreter sizden “hangi işlemi yapmak istediğinizi söyleyebilir misiniz” diyerek yapmak istediğiniz işlemi belirtmenizi ister. Eğer cevap vermezseniz bir süre sonra tuşlamalı menüye yönlendirilirsiniz.

Denizbank müşteri hizmetleri direk bağlanma işlemi için yapmanız gereken tuşlamalar konularına göre şu şekildedir:

 • Kayıp ya da çalıntı kart ve şüpheli işlem gibi konularda temsilci ile görüşmek istiyorsanız Denizbank iletişim hattını aradıktan sonra doğrudan 1’i tuşlamanız gerekir.
 • Kredi kartınıza ait güncel limit, borç ve ekstre bilgileriniz ile ilgili Denizbank çağrı merkezini arayıp müşteri temsilcisi ile görüşmek için önce 2’yi, sonra 0’ı tuşlayın.
 • Bankacılık ve hisse senedi işlemleriyle ilgili Denizbank müşteri hizmetleri direk bağlanma işlemi için sırasıyla 3-0 tuşlarına basmanız gerekir.
 • Şifre ve başvuru işlemleriniz ile alakalı Denizbank müşteri temsilcisine bağlanmak için tuşlamalı menüye geçtikten sonra önce 4’e, sonra 0’a basabilirsiniz.
 • Fastpay, Dijital Deniz ve internet bankacılığı işlemleri ile alakalı Denizbank müşteri temsilcisine nasıl bağlanırım diye merak ediyorsanız basmanız gereken tuşlar sırasıyla 5-0 şeklindedir. 
 • Bankanızın seyahat hizmetiyle alakalı Denizbank müşteri temsilcisine kısayoldan bağlanmak için ise 6-0 şeklinde tuşlama yapmanız gerekir.

Denizbank Müşteri Hizmetleri Numarasından Hangi İşlem Nasıl Yapılır?

Denizbank müşteri hizmetleri 444’lü hattı değil de 0850-222-0-800 numaralı hattı aramanız halinde, sesli yanıt sistemini kullanmamanız durumunda belirli tuşlara basarak bazı işlemler yapmanıza olanak tanır. 444 ile başlayan hat ise sizi 0850-222-0-800 numarasını aramaya yönlendirir. Denizbank çağrı merkezini aradıktan sonra ilgili konularla ilgili işlem yapabilmek için aşağıdaki adımları takip etmeniz gerekir.

Denizbank iletişim hattından kredi kartı işlemleri nasıl yapılır?

 • Kredi kartınıza ait ekstre bilgilerinizle ilgili hizmet almak için sırasıyla 2-1 tuşlarına basarak Denizbank çağrı merkezi aracılığıyla son durumu öğrenebilirsiniz.
 • Kredi kartınıza ait güncel limit ve borç bilgilerini Denizbank müşteri temsilcisine bağlanmadan telesekreter aracılığıyla öğrenmek için sırasıyla 2-2 tuşlarına basmanız halinde sonuç alabilirsiniz.
 • Denizbank çağrı merkezinden kredi kartı borç ödemesi yapmak için sırasıyla 2-3 tuşlarına basabilirsiniz.
 • Kredi kartı şifre işlemlerinizle ilgili Denizbank müşteri temsilcisine kısayoldan bağlanmak için önce 2’ye, sonra 4’e basın.
 • Kredi kartı başvurusu yapmak ya da daha önce yaptığınız kredi kartı başvurusunun sonucunu Denizbank iletişim hattı üzerinden öğrenmek için sırasıyla 2-5 tuşlarına basabilirsiniz.
 • Denizbank müşteri hizmetleri numarasından kredi kartı nakit avans işlemi yapmak için basmanız gereken tuşlar 2-6 şeklindedir.
 • Kredi kartı ile ilgili tüm konularda Denizbank müşteri hizmetleri direk bağlanma işlemi için ise önce 2’ye sonra 0’a basabilirsiniz.

Denizbank çağrı merkezinden bankacılık ve hisse senedi işlemleri nasıl yapılır?

 • Hesap bilgileri için Denizbank müşteri temsilcisine nasıl bağlanırım diye merak ediyorsanız tuşlamalı menüye geçiş yaptıktan sonra sırasıyla 3-1 tuşlarına basabilirsiniz.
 • Hisse senedi ile ilgili işlem yapmak için Denizbank müşteri hizmetleri numarasını aradıktan sonra sırasıyla 3-2 tuşlarına basın.
 • Bankadan çektiğiniz kredilere ait bilgiler ve ödeme işlemleri için Denizbank müşteri hizmetleri direk bağlanma tuşları sırasıyla 3-3 şeklindedir.
 • Para transferi işlemleriyle ilgili Denizbank müşteri temsilcisine kısayoldan bağlanmak için önce 3’e, sonra 4’e basabilirsiniz.
 • Denizbank müşteri hizmetleri numarasından fon bilgilerinizi dinlemek için sırasıyla 3-5 tuşlarına basın.
 • Şifre belirleme, şifre değiştirme gibi konularda işlem yapmak için Denizbank iletişim numarasını aradıktan sonra yapmanız gereken tuşlamalar sırasıyla 3-6 şeklindedir.
 • Fatura ödeme işlemleri için Denizbank müşteri temsilcisine nasıl bağlanırım diyenler ise arka arkaya 3-7 tuşlarına basabilir.
 • Kurtaran hesap başvurusu yapmak ya da kurtaran hesabınızdan taksitli çekim yapmak için 3-8 tuşlarına basabilirsiniz.
 • Bankacılık ve hisse senedi işlemleriyle ilgili Denizbank müşteri temsilcisine bağlanmak için sırasıyla 3’e ve 0’a basabilirsiniz.

Şifre ve başvuru işlemleri için Denizbank müşteri temsilcisine kısayoldan bağlanma

 • Şifre ve başvuru işlemleriniz için Denizbank müşteri hizmetleri direk bağlanma işlemini sırasıyla 4-0 tuşlarına basarak gerçekleştirebilirsiniz. Bu tuşlara bastığınızda doğrudan temsilciye bağlanır, konuyla ilgili menüden işlem yapmazsınız.
 • Vadeli hesap açmak için Denizbank Mevduat Faiz Oranları hakkında bilgi almak ve başvuru koşullarını müşteri temsilcisinden öğrenmek için önce 4’e, sonra 0’a basabilirsiniz.
 • Şifre işlemlerinizi tuşlamalı menü aracılığıyla gerçekleştirmek için Denizbank iletişim numarasını arayıp 4-1 tuşlarına basabilirsiniz.
 • Denizbank çağrı merkezinden Denizbank Kredi Kartı Başvurusu yapmak ya da daha önce yaptığınız başvurunun sonucunu öğrenmek için yapmanız gereken tuşlamalar 4-2 şeklindedir.
 • Kredi kartı taksitli nakit avans işlemi için Denizbank müşteri hizmetleri numarasını aradıktan sonra tuşlamalı menüye geçip arka arkaya 4-3 tuşlarına basabilirsiniz.
 • Kurtaran hesap başvurusu yapmak ya da kurtaran hesabınızdan taksitli çekim yapmak ile ilgili konularda Denizbank müşteri temsilcisine bağlanmak için sırasıyla 4-4 tuşlarına basın.
 • Denizbank Emekli Kredisi, Denizbank Çiftçi Kredisi, Denizbank Esnaf Kredisi gibi konularda başvuru yapmak ve koşulları öğrenmek için 4’e ve 0’a basın.

Denizbank çağrı merkezinden dijital bankacılık işlemleri nasıl yapılır?

 • Denizbank çağrı merkezini aradıktan sonra Fastpay hizmeti hakkında bilgi almak isterseniz Denizbank müşteri temsilcisine kısayoldan bağlanmak için 5-1 tuşlarına sırasıyla basabilirsiniz.
 • Dijital Deniz hizmeti ile ilgili Denizbank müşteri temsilcisine bağlanmak için Denizbank müşteri hizmetleri numarasını aradıktan sonra yapmanız gereken tuşlama 5-2 şeklindedir.
 • Denizbank iletişim numarasını arayıp dijital kredi işlemleri yapmak isterseniz 5-3 tuşlarına sırasıyla basmanız halinde Denizbank müşteri temsilcisine kısayoldan bağlanma imkanını elde edersiniz.
 • Bankanızın ŞifreTek hizmeti hakkında Denizbank müşteri temsilcisine nasıl bağlanırım diye merak ediyorsanız sırasıyla 5’e ve 4’e basabilirsiniz.
 • İnternet bankacılığı, mobil şube, Fastpay gibi konularda teknik destek ve yardım almak istiyorsanız Denizbank müşteri hizmetleri direk bağlanma işlemi için sırasıyla 5-5 tuşlarına basın.
 • Fastpay, internet bankacılığı ve mobil şube konularında Denizbank müşteri temsilcisine kısayoldan bağlanma için 5-0 tuşlarına sırasıyla basabilirsiniz.

Denizbank iletişim hattından seyahat işlemleri nasıl yapılır?

 • Bankanızın gezi hattına ulaşmak istiyorsanız ve Denizbank müşteri temsilcisine nasıl bağlanırım diye düşünüyorsanız sırasıyla 6’ya ve 1’e basabilirsiniz.
 • Bankanızın shuttle hizmeti ile ilgili Denizbank iletişim numarasını aradıktan sonra Denizbank müşteri temsilcisine bağlanmak için 6-2 tuşlarına basabilirsiniz.
 • Seyahat hizmetleri ile ilgili Denizbank müşteri hizmetleri direk bağlanma işlemi için ise 6-0 tuşlarına basabilirsiniz.

Denizbank müşteri hizmetlerine hemen bağlanma işlemleri bu şekildedir. Bir önceki yazımızda Ziraat Müşteri Hizmetleri hızlı bağlanma konusuna değindik.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 17 YORUM
 1. İbrahim gedik dedi ki:

  Ben bankanızdan borç transfer kredisi kullanmak istiyorum 65-70 bin arasında 48 ay vade taksit hesaplanan ne kadar olur maaşım bankanızda

  1. Hasan Demir dedi ki:

   İbrahim Bey,

   Sorunuzun yanıtı için Borç Kapatma Kredisi sayfamıza geçmenizi öneririz. Sayfa içerisinde 9 bankaya ait borç transfer kredilerinin detayları bulunmaktadır.

 2. MUSTAFA dedi ki:

  sizin direk müşteri temsilcisine bağlanmak için tlf.numaranız yokmu.lütfen bildirin.3 aydır bankanız müşterisi oldum görüşmek mümkün değil.böyle devam ederse bankanızdan ayrılacağım.

 3. Mehmet Özhuy dedi ki:

  Bu ay ki Elster borc ole toplam farkl
  Musteri temsilcisine bağlanamıyorum

 4. ÇAĞLAR TOKTAMIŞ dedi ki:

  Allah rızası için şu “Ben Deniz” diye başlayan sistemi kaldırın, derdimi anlatamıyorum,onun söyledikleri benim talebimle ilgili olmuyor,karşımıza gerçek bir kişi çıksın. Müşteri temsilcisiyle bir türlü görüşemiyorum.

 5. ALİ KÜÇÜK dedi ki:

  PARACARD ŞİFREMİ ALAMİYORUM BİLGİLENDİRİMİSİNİZ

  1. Gürkan Polat dedi ki:

   Ali Bey, biz bankanın resmi internet sitesi değiliz. Bu yüzden maalesef sorununuzu çözemiyoruz.

 6. Selma dedi ki:

  Mrb kartimin aidatini oduyorum ama harcayamiyorum

 7. BATTAL ÖNGÜNÇ dedi ki:

  BANKANIZIN EMEKLİ MÜŞTERİSİYİM 30.04.2019 SAAT 17,30 DA BANKANIZ MÜŞTERİ HİZMETLERİ ADINA BENİ 0850 222 0638 NOLU BİR TELEFON ARADI SİGORTALI YAPMAK İÇİN BİLGİLERİMİ İSTEDİ BİLGİ VERMEDİ FAKAT TEREDÜTDE KALDIM DOLANDIRICI MI YOKSA BANKANIZIN NUMARASIMIDIR LÜTFEN BİLGİ VERİNİZ SÜREKLİ ARIYOR.

  1. Gürkan Polat dedi ki:

   Bu konuyu müşteri yetemsilcisi ile paylaşmanızı öneririm. Konu hakkında bilgim yok maalesef.

 8. kadir teke dedi ki:

  bu kadar olmaz ama müsteri temsilcisine bağlanmak için başkasının hesabını kullanmak zorundamıyım ben bune ya bu sorun düzeltisin.

 9. Firdes akkus dedi ki:

  Yaptığımız yeis islem sonucu madur oldum

 10. cafer tekin dedi ki:

  müşteri temsilcisine bağlanamıyorum tele sekreterden başka bir şey yok hiç memnun değilim

 11. SERAP dedi ki:

  HAYATIMDA GÖRDÜĞÜM EN İĞRENÇ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ …TELESEKRETERDEN BAŞKA BİŞEY YOK..MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ DİYORUM…TELESEKRETER DİYOR Kİ..MÜŞTERİ TEMSİLCİSİNİN YAPACAĞI DESTEĞİ BENDE YAPABİLİRİM DİYOR…ULAN BEN DOLAR HESABIMDAN MÜŞTERİME EFT YAPMİŞİM AMA HESABINA ULAŞMADIĞINI SÖYLÜYOR MÜŞTERİM..TELESEKRETER NASIL YARDIMCI OLSUN BANA ALLAH AŞKINA…EN KISA ZAMANDA KAPATACAĞIM HESABIMI DENİZBANKTA…

 12. yusuf dedi ki:

  müşteri hizmetlerinize bağlanmak için ne yapmak gerekiyor!! bu ne saçmalık allah aşkına neredeyse 5 yıldır bankanızın müşterisiyim, bir kez işim düştü müşteri hizmetlerinize bağlanmak istedim ne mümkün! sesli yanıt koymuşsunuz ben bişey söylüyorum o başka yere yönlendiriyor , insanlar ile dalga geçmeyin aradığımızda ulaşabileceğimiz muhatap olsun karşımızda…

 13. PEHLİVAN dedi ki:

  MÜŞTERİ HİZMETLERİNE BAĞLANMAK İSTİYOTUM VE BENDEN KART NUMARASI İSTİYOR
  YOK Kİ KARTIM NUMARA YAZAYIM
  KARŞIMDA MUHATAP YOK
  NASIL BANKASINIZ
  BU ŞEKİLDE Mİ HİZMET VERİYORSUNUZ İNSANLARA
  LÜTFEN ULAŞIN

  1. Gürkan Polat dedi ki:

   Pehlivan Bey lütfen yukarıdaki Denizbank Müşteri Hizmetleri direk bağlanma seçeneklerinden size uygun olanını deneyiniz.