Kredi Hibe Destek Sitesi | İhtiyaç Kredileri, Konut Kredileri ve Hibe Destek Haberleri

Denizbank Hayvancılık Kredisi 2019 (Faiz Oranları ve Başvuru Şartları)

Denizbank hayvancılık kredisi, üretim ve yatırım yapmak isteyen tüm vatandaşlarımıza finansman desteği sunabilmek için geliştirilen çiftçi kredisidir. Hayvansal üretim yapan çiftçilerimize yeni ahır yapmak, büyükbaş ve küçükbaş hayvan almak, balık çiftliği almak, besicilik ve süt hayvancılığı için gerekli tesisi kurmak veya yeni işletmeler almak için uygun faiz oranlarıyla hayvancılık kredisi vermektedir. Ayrıca kanatlı kümes hayvancılığı (tavukçuluk, hindi, kaz, ördek yetiştiriciliği), su ürünleri yetiştiriciliği gibi alanlarda faaliyet gösteren vatandaşlarımız da aynı krediyi çekebilir. Denizbank hayvancılık kredisi 2019 için gerekli belgeler ve başvuru şartlarını yazımızın sonunda bulabilirsiniz. Bu yazımızda sadece bankaya ait haycancılık kredisi kampanyaları bulunmaktadır. Tarım kredileri için Denizbank Çiftçi Kredisi yazımızı okumalısınız.

Denizbank Hayvancılık Kredisi ve Destekleme Paketleri 2019

Çiftçilerimiz üretim kapasitesini artırmak, canlı hayvan alımı, işletmenin modernizasyonu ve mekanizasyonu, ve üretim ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamı için Denizbank hayvancılık kredisi başvurusu yapabilir. 5 yıla kadar vade ve uygun faiz oranlarıyla yatırımlarınızı rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda hangi ihtiyaçlarınız için hayvancılık kredisi çekebileceğinizi bulabilirsiniz.

Denizbank Besicilik Kredisi (6 ayda bir öde!)

Besicilik yapan çiftçilerimiz büyükbaş ve küçükbaş besi hayvanı alımı için uygun faiz oranlarıyla Denizbank hayvancılık kredisi çekebilir. Almak istediğiniz hayvanların toplam fiyatının %75‘ine kadar finansman desteği sunulmaktadır. Ayrıca 6 ayda bir geri ödeme imkanı ve en fazla 12 ay taksit imkanı bulunmaktadır. Denizbank hayvancılık kredisinin vade süresi az olsa da sunduğu düşük faiz oranı ile yatırımlarınızı kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru sırasında banka yetkililerinden kredi hesaplaması hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Ziraat Bankası Hayvan Kredisi sayfasından devlet bankasının şartları ve desteklerini okuyabilirsiniz.

Süt Hayvanı Alım Kredisi

Süt hayvancılığı ile ilgilenen tarımsal işletmeler için hazırlanan çiftçi destek kredisidir. Süt üretim kapasitenizi artırmak için yapacağınız yatırımlara düşük faiz oranlı finansman kaynağını Denizbank’ta bulabilirsiniz. Damızlık süt sığırı, keçi, koyun, inek vb. süt hayvanı alımı için gereken tutarın %75‘i için hayvancılık kredisi verilmektedir. Nakit durumunuza göre ertelemeli olarak geri ödeyebileceğiniz bu kredinin maksimum vade süresi 60 ay (5 yıl)‘dır.

Hayvancılık Ekipman Kredisi

Süt ve besi hayvancılığı yapan üreticilerimize ihtiyaç duydukları ekipmanları kolayca alabilme fırsatı sunulmaktadır. Yem karma makinesi, süt sağma makinesi, soğutma tankı, silaj makinesi ve ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ekipmanlar için Denizbank hayvancılık kredisini çekebilirsiniz. Alacağınız ekipmanın fatura bedelinin %75’i için kredi imkanı sağlanmaktadır ve en fazla 60 ay vade yapılmaktadır. Denizbank hayvancılık kredisi faiz oranları ve başvuru şartları çiftçilerimiz kredi siciline göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Denizbank Su Ürünleri Kredisi 2019

 • Balık avlama ve yetiştirme için gerek duyulan tüm alet edevatın temini için kullanılabilen bir kredidir.
 • İhtiyacınız olan ekipman tutarının en fazla %75‘i için finansman desteği sağlanmaktadır.
 • Uygulanabilen maksimum vade süresi 48 ay (4 yıl)dır.
 • Deniz motoru, balıkçı teknesi, balık arama cihazları, balık kafesi ve birçok malzeme için kullanılabilir.
 • Denizbank hayvancılık kredisi 2018 faiz oranları için en doğru bilgiyi şubelerden alabilirsiniz.

Tadilat ve Modernizasyon Kredisi (Ahır, Kümes, Balık Tesisi Yenileme)

Ahır, kümes, balık tesisi gibi üretim alanlarını yenilemek isteyen çiftçilerimize 5 yıla varan vadelerle Denizbank hayvancılık kredisi verilmektedir. Tadilat için gerekli olan giderlerinizin %75’i için finansman desteği sağlanmaktadır. Ayrıca bu kredi ile tesisinizi AB standartlarında üretim yapma kapasitesine ulaştırmak için gerekli olan modernizasyon giderlerinizi de karşılayabilirsiniz. Düşük faiz oranlı Denizbank hayvancılık kredisine başvuru için şubelere gitmeniz gerekmektedir.

Denizbank Organik Tavukçuluk Kredisi (Kanatlı Kümes Hayvancılığı)

Organik Tarım Kanunları yönetmeliğine göre tavukçuluk ve kanatlı kümes hayvancılığı yapmak isteyen tüm çiftçilerimize düşük faiz oranlı hayvancılık kredisi verilmektedir. 60 ay vade seçeneği bulunan bu kredinin başvuru şartları arasında organik üretim yapmak için gerekli asgari şartları sağladığınıza dair belge istenmektedir.
Yukarıda saydığımız tüm kredileri esnek ödeme planlarıyla kullanabilirsiniz. Denizbank hayvancılık kredisi başvurusu için gittiğiniz şubede belirleyeceğiniz tarihlere göre 6 ay ertelemeli olarak veya 3-6-12 ayda bir ödemem seçeneklerini kullanarak uygun faiz oranlı kredi alabilirsiniz.

Denizbank Hayvancılık Destekleme Kredileri

TKDK ve IPARD hayvancılık hibesi almaya hak kazanan veya hayvansal üretime dayalı projesi olan çiftçilerimize finansman desteği sağlamak için oluşturulan destek kredisidir. Bu kapsamda;

 • Daha verimli ve modern işletmelerin kurulması,
 • AB standartlarını yakalayarak pazar payının artırılması,
 • Hayvancılık sektöründe verilen hizmetlerin kalitesinin artırılması,
 • Hayvancılık sektöründe üretimin artırılmasını amaçlayan projelere Denizbank hayvancılık destekleme kredisi verilmektedir.Bu kredinin ne tür yatırımlar ve ihtiyaçlara yönelik verildiğini alt başlıklarda bulabilirsiniz.

Tavsiye: 41 yaş altı çiftçilerimizin yararlanabileceği geri ödemesiz destek detayları için Genç Çiftçi 2019 sayfasına gidebilirsiniz.

Hayvansal Üretimi Destek Kredisi

Büyükbaş ve küçükbaş hayvancılık ile et ve süt üretimi, kanatlı kümes hayvancılığı ile beyaz et ve yumurta üretimi, damızlık hayvan yetiştiriciliği ve su ürünleri yetiştiriciliği yapan firma ve çiftçilere ihtiyaçları olan her alanda hayvancılık kredisi verilmektedir.

 • Yeni ahır ve kümes yapımı,
 • Süt sağım makinesi, kümes ekipmanları,yem karma makineleri vb. ekipmanların alınması,
 • Her tür canlı hayvan alım (Büyükbaş, Küçükbaş, Kanatlı Kümes Hayvanları),
 • İşletme giderlerine nakit desteği oluşturulması gibi birçok ihtiyacınız için neredeyse faizsiz diyebileceğimiz hayvancılık destek kredisi verilmektedir.
 • Ayrıca yukarıda belirtiğimiz şartlarda üretim yapan işletmelerin satın alınmasına yönelik düşük faiz oranlı kredi imkanı da sağlanmaktadır.
 • Bütün bankaların kredi şartlarını ve devlet destekleri hakkında bilgi edinmek için Küçükbaş Hayvan Kredisi veya Büyükbaş Hayvan Kredisi sayfasına geçebilirsiniz.

Denizbank SMS ile Hayvancılık Kredisi (50.000 TL)

Üreticilerin anlık ihtiyaçları için tek bir SMS ile en fazla 60 ay taksitle 50 bin TL‘ye kadar hayvancılık kredisi verilmektedir. Denizbank hayvancılık kredisi nasıl alınır? diye soruyorsanız cep telefonunuzun SMS bölümüne aralarında bir boşluk bırakarak T.C Kimlik numaranızı ve “SMS Tarım” yazarak 3280‘e göndermeniz yeterlidir. Krediniz onaylandığı takdirde istediğiniz şubeden kredinizi alabilirsiniz.

Hayvancılık Kredisi Başvuru İçin Gerekli Belgeler 2019

Gerçek Şahıslardan İstenen Belgeler:

 • İşletme sahibinin Nüfus Cüzdanı
 • İmza Beyannamesi
 • ÇKS/Çiftçilik Belgesi
 • Şahsa Ait İkametgah Belgesi
 • Tapu veya Kira Sözleşmesi
 • Taşıt veya Traktör Ruhsatı
Denizbank Hayvancılık Kredisi Başvuru Şartları, denizbank hayvan kredisi hesaplama

Denizbank Hayvancılık Kredisi Başvuru Şartları 2019

Denizbank Hayvan Kredisi Benzer Yazılar

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. memduh çetin dedi ki:

  Merhaba

  Denizbank 75000 TL kredisini hayvan kredisi olarak kullanabilir miyiz?

  1. Hasan Demir dedi ki:

   Memduh Bey,

   Çiftçi kredileri hayvan alım kredilerini de kapsamaktadır. Kesin bilgi için Denizbank müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

 2. Samil dedi ki:

  Tavuk cifligimiz var bunun yani sıra küçük bas hayvan cilik ta yapmak istiyoruz bunun icinde destek almak istiyoruz ne yapmamız lazim

  1. Gürkan Polat dedi ki:

   Çiftçi kredileri hakkında ki şartlar için şubeye gitmenizde fayda var. Veya yazı içerisinde bahsettiğimiz SMS ile başvuru seçeneğini kullanarak bankanın sizi aramasını sağlayabilirsiniz.

 3. Cihan Özcan dedi ki:

  Merhaba 2019 yılı Küçükbaş hayvan kredisi vade ve faiz oranları ile ilgili bilgi verir misiniz?

 4. Tuncay şingez dedi ki:

  Hayvancılık işine girdim
  Busene ahır yaptım 100 adet Koyun aldım ve bunun desteğinden nasıl yararlanabilirim

 5. Ahmet ASILEREN dedi ki:

  Genç ćiftçiyim, arıcılık yapıyorum,arılarımi çoğaltmak için kredi alabiliyormuyum…

 6. karip alkanat dedi ki:

  2019 yılı büyük baş hayvan alımı besi kredileri vade ve faiz oranlarınızı ileteniz

  1. Gürkan Polat dedi ki:

   Faiz oranları hakkında bilgi almak için cDenizbank Çiftçi Kredisi 2019 (Faiz Oranları, Hesaplama ve SMS Başvuru) bölümüne gidebilirsiniz. Burada çiftçi kredilerine ait faiz oranları ve başvurusu hakkında detaylı bilgiler anlatılmaktadır.

 7. Ömer dedi ki:

  Hayvancılık kredisi faiz orani