Kredi Hibe Destek Sitesi | İhtiyaç Kredileri, Konut Kredileri ve Hibe Destek Haberleri

Denizbank Çiftçi Kredisi 2019 (Faiz Oranları, Hesaplama ve SMS Başvuru)

Denizbank çiftçi kredisi; hesaplama, faiz oranları ve SMS ile başvuru işlemlerine ait bilgileri bu sayfa üzerinden bulabilirsiniz. Bildiğiniz gibi Denizbank, tarım kredilerinde Türkiye’de en çok tercih edilen bankalardan birisi konumundadır. Bu yüzden bir çok çiftçilik alanında uygun faizli ve SMS ile anında başvuru imkanı sunan kredi vermektedir. Kredileri yazımızın devamında başlıklar halinde inceleyebilirsiniz.

Denizbank Çiftçi Kredisi 2019 Faiz Oranları ve Hesaplama

Denizbank çiftçi kredisi 2019 yılı için 3 farklı çiftçi destekleme paketi halinde oluşturulmuştur. Bunlar; Tarım İşletmesi Kredileri, Çiftçi Yatırım Kredileri ve Devlet Destekli Çiftçi Kredileridir. İhtiyaçlarınıza uygun Denizbank çiftçi kredisi paketlerinden biriniz seçerek uygun faiz oranları ve uzun vade seçeneklerinde istifade edebilirsiniz. Aşağıda tüm detayları bulabileceğiniz çiftçi kredisi kampanyalarını inceleyerek ihtiyacınıza en uygun destek paketiyle yatırımlarınızı anında gerçekleştirebilirsiniz. Bu yazımızda bankanın sadece tarım kredileri anlatılmıştır. Hayvancılık kredileri için Denizbank Hayvancılık Kredisi bölümüne geçebilirsiniz.

Tarım İşletmelerine Yönelik Denizbank Çiftçi Kredisi

Denizbank çiftçi kredileri ile işletme giderleri ve tohum, fide, gübre, mazot gibi ürün alımları için nakit desteği alabilirsiniz. Tarımsal işletme ihtiyaçlarına yönelik 2019 yılı dahilinde, 4 farklı Denizbank çiftçi kredisi türü bulunmaktadır. Kredi başvurusu yapan çiftçilerimize özel faiz oranları ve esnek ödeme koşullarıyla sunulmaktadır.

 1. Taksitli Çiftçi Kredisi: Üretimde karşılaşabileceğiniz tüm ihtiyaçlarınız için bu krediyi çekebilrsiniz. Nakit durumunuza göre ayarlayacağınız geri ödeme planıyla ertelemeli Denizbank çiftçi kredisi kullanabilirsiniz.
 2. Rotatif Tarım Kredisi: Kısa vadeli nakit ihtiyaçlarınız için geliştirilmiş kredidir. Taksit ödemeleri aylık ödeme, 3 ve 6 ayda bir ödeme seçenekleriyle yapabileceğiniz gibi isterseniz kredi borcunuzun tamamını birden ödeyebilirsiniz.
 3. Sözleşmeli Üretim Kredisi: Tarımsal ihtiyaçlarınızı karşılamak için kullanacağınız kredinin geri ödemesini mahsullerinizi sattıktan sonra yapabilirsiniz. Fakat mahsullerinizi herhangi bir firmaya satacağınızı belgelendirmeniz ve bu belgeyle Denizbank  çiftçi kredisi başvurusu yapmanız gerekmektedir.
 4. Üretici Kart: Çiftçilere özel olarak belirlenen kredi limiti Denizbank Üretici Kart’a aktarıldıktan sonra her türlü ihtiyacınız için kullanabilirsiniz. Kredi vadesini çiftçilerimizin belirlediği bu kredi hasattan hasada ödeme imkanı sağlamaktadır.

Tarım işletmelerine yönelik Denizbank çiftçi kredisi hesaplaması ve faiz oranları, 2019 yılında işletmelere göre değişiklik gösterdiği için en doğru bilgiyi başvuru sırasında banka çalışanlarından alabilirsiniz.

Devlet Destekli Denizbank Çiftçi Kredisi 2019 Detayları

Devlet destekli projelere başvuru yapabilmek için gerekli olan asgari şartları sağlayabileceğiniz krediler Denizbank’ta! Bu çiftçi kredisi kampanyası ile projeli yatırımlarınıza finansman kaynağı oluşturabilirsiniz. AB standartlarında üretim yapmak ve üretim kapasitesini artırmak isteyen çiftçilerimiz de bu kredileri kullanabilir. Ayrıca IPARD ve TKDK kapsamında hibe almaya hak kazanmış vatandaşlarımıza proje için gerekli olan maddi kaynak sağlanmaktadır. Bu kapsamda devlet destekli %50 hibe almaya hak kazanan çiftçilerimize proje bedelinin %75‘ine kadar düşük faiz oranlı krediler verilmektedir. Destek detayları için Genç Çiftçi 2019 sayfasına geçerek başvuru aşamalarını sırasıyla inceleyebilirsiniz.

Denizbank Genç Çiftçi Kredisi Faiz Oranları ve Hesaplama (18 AY ÖDEMESİZ)

Genç Çiftçi Hibesi almaya hak kazanan vatandaşlarımız için aylık %1,29‘dan başlayan faiz oranlarıyla çiftçi kredileri verilmektedir. 7 yıl (84 ay)’a kadar vade seçeneği bulunan bu kredi için 18 ay geri ödemesiz dönem avantajı da sunulmaktadır. Kampanya dahilinde sunulan faiz oranları ve vade seçenekleri 2019 yılında da aynı şekilde verilmeye devam etmektedir. Aşağıda %1,29 faiz oranıyla örnek tutarlar üzerinden yapılan Denizbank genç çiftçi kredisi hesaplama tablosunu bulabilirsiniz.

Kredi TutarıVadeTaksitToplam Ödeme
5.000 TL24251,01 TL6.024,38 TL
5.000 TL36182,21 TL6.559,63 TL
5.000 TL84106,78 TL8.970,51 TL
10.000 TL24502,03 TL12.048,71 TL
10.000 TL36364,42 TL13.119,19 TL
10.000 TL84213,57 TL17.939,76 TL
20.000 TL241.004,06 TL24.097,40 TL
20.000 TL36728,84 TL26.238,30 TL
20.000 TL84427,14 TL35.879,06 TL

Tarımsal Yatırımlar İçin Denizbank Çiftçi Kredisi

Traktörünü yenilemek, yeni tarla almak, sera kurma isteyen çiftçilerimiz uygun faiz oranlı ve esnek ödeme seçenekli tarım kredileri Denizbank’ta! Her türlü ihtiyacınıza yönelik, uygun çözüm paketleriyle yatırımlarınızı ertelemeden yapabilirsiniz. Esnek ödeme planları ve hasat dönemine ertelemeliDenizbank çiftçi kredileri sizleri beklemektedir. Kampanyanın kapsadığı alanları ve detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Denizbank Traktör Kredisi Şartları (0 km ve 2. El)

 • Traktörünü yenilemek isteyen çiftçilerimiz için uygun faiz oranlı kredi imkanı sağlanmaktadır.
 • 60 ay (5 yıl) vade seçeneği sunulmaktadır.
 • Sıfır km traktör alımlarında fatura bedelinin %75’ine kadar finansman desteği bulunmaktadır.
 • 2. El traktör alımlarında ise kasko bedelinin %75‘i için Denizbank traktör kredisi verilmektedir.
 • Aylık %0.5 gibi düşük faiz oranlı kredilerle traktör alabilirsiniz. Nasıl mı? Ziraat Bankası Çiftçi Kredisi veya Traktör Kredisi yazılarımızı okuyunuz.

Denizbank Tarım Arazisi Kredisi (Tarla, Bağ ve Bahçe Alımı)

Üretim hacmini genişletmek amacıyla ihtiyacınız olan tarla alımı, bahçe alımı, sera arazisi alımı ve bağ alımı için gerekli olan finansman kaynağını Denizbank çiftçi kredisi ile elde edebilirsiniz. Alacağınız tarım arazisinin ekspertiz bedelinin %50‘si için kredi imkanı bulabilirsiniz. Ayrıca kredinizi 5 yıl (60 ay) gibi uzun vade imkanlarıyla çekebilirsiniz. Denizbank çiftçi kredisi faiz oranları ve kredi hesaplama için banka yetkilileri ile görüşmeniz gerekmektedir.

Denizbank Sera (Örtü Altı) Kredisi

Seracılıkla uğraşan vatandaşlarımız için hazırlanan çiftçi kredisi türüdür. Yeni sera yapımı için gerekli olan malzemelerin alımı ve işçilik masraflarının karşılanması için bu krediden faydalanabilirsiniz. Var olan seranızın tadilatı ve modernizasyonunu da aynı kredi ile gerçekleştirebilirsiniz. Kullanılacak malzeme fatura bedelinin en fazla %75‘i için Denizbank sera kredisi çekebilirsiniz. Maksimum vade süresi 60 aydır. Başvuru için şubeye gitmeniz gerekmektedir. Seranızı kurmak için giderlerinizin %50’sine kadar hibe almak istiyorsanız Devlet Destekli Sera sayfamıza gitmeniz yararınıza olacaktır.

Denizbank Küçük Ekipman Kredisi (Kefilsiz Çiftçi Kredisi)

Denizbank Ekipman Kredisi 2019 - Denizbank çiftçi kredi faiz oranları
Denizbank Ekipman Kredisi 2019

Fatura bedeli 25 bin TL‘yi geçmeyen tüm ekipmanların tamamına kredi fırsatı sağlanmaktadır. Pulluk, mibzer, balya makinesi gibi ihtiyaç duyduğunuz tüm tarım ekipmanları için kullanacağınız kredilerde 60 aya kadar vade imkanı sağlanmaktadır. Ayrıca fatura bedeli 15.000 TL’yi geçmeyen ekipmanlar için Denizbank kefilsiz çiftçi kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Tüm Denizbank tarımsal yatırım kredilerine yılda 1 ödeme veya hasatta ödeme fırsatıyla sahip olabilirsiniz. Ayrıca aylık eşit taksitler halinde ödeyebileceğiniz gibi 3 ayda 1 ve 6 ayda 1 ödeme imkanını da kullanabilirsiniz.

Denizbank SMS ile Çiftçi Kredisi (TEK SMS İLE ANINDA 50.000 TL)

En fazla 50 bin TL’lik ihtiyaçlarınız için SMS ile Denizbank çiftçi kredisi başvurusu yapabilirsiniz. 5 yıla kadar vadelendirilebilen bu kredi cazip faiz oranlarıyla dikkat çekmektedir. Başvuru yapmak için T.C Kimlik Numarasını boşluk Tarım yazıp 3280‘e SMS atabilirsiniz. Onay cevabı geldikten sonra sadece kimlik fotokopisi ile kredinizi istediğiniz şubeden çekebilirsiniz. Ayrıca Denizbank internet sitesi üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Tavsiye Kampanya: Tarım ve hayvancılık için çiftçilerimizin günlük harcamalarına dair oluşturulan tarım kartlarını bir sayfada topladık. Çiftçi Kredi Kartı veya PTT Tarım Kart sayfasını ziyaret ederek bütün bankaların tarım kartlarını ve kredi kartlarını inceleyebilir ve anında başvurunuzu gönderebilirsiniz.

Denizbank Çiftçiye Özel Kredili Mevduat Hesabı

Kredili mevduat mevduat hesabı, bankaların müşterileri vadesiz TL hesapları için tanımlanan para kullanım limitleridir. KMH ve Ek hesap olarak adlandırılan bu hesap ile tarımsal ihtiyaçlarınıza özel ödemeler yaparak ödemeyi hasat dönemine erteleyebilirsiniz.

 • Çiftçi ek hesabı ile; elektrik, su, doğalgaz gibi faturalarınızı otomatik ödeme talimatına vererek toplam ödemeyi hasat dönemine erteleyebilirsiniz.
 • Kredili mevduat hesabı hasat kartına tanımlanmaktadır.
 • Vadesiz hesabınızda para olmasa bile tanımlanan kredi limitini kullanabilirsiniz.
 • Hasat vadeli ek hesap için sadece ödediğiniz gün kadar faiz ödersiniz.
 • Hesap ödemesi yılda bir kere olmakta ve hasat dönemine göre ayarlanmaktadır.
 • Ek hesaplarla ilgili detaylara Denizbank Kurtaran Hesap sayfasından ulaşabilirsiniz.

Denizbank Çiftçi Kredisi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler 2019

 • İkametgah Belgesi
 • Kişiye Ait Kimlik Fotokopisi
 • Çiftçi Kayıt Belgesi
 • İmza Beyannamesi
 • Tapu veya Kira Sözleşmesi Fotokopisi
 • Traktör veya Taşıt Ruhsatı
Denizbank Çiftçi Kredisi Başvuru İçin Gerekli Belgeler 2019, Denizbank faizsiz traktör kredisi, faizsiz sera kredisi
Denizbank Çiftçi Kredisi Başvuru İçin Gerekli Belgeler 2019

Denizbank faizsiz çiftçi kredisi vermemektedir. Sadece düşük faizli tarım kredi desteği vermektedir. Konu hakkındaki sorularınızı bizlere aşağıdaki yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 25 YORUM
 1. Mehmet dedi ki:

  Kırdı alacağım nasıl alabilirim çiftçi belgesi var. Yaklaşık 80000.tl

  1. Hasan Demir dedi ki:

   Mehmet Bey,
   Yukarıda bahsettiğimiz SMS ile başvuru yolunu deneyin. Banka 5 dakika içerisinde dönüş sağlar. Daha detaylı bilgiler için Denizbank şubelerine gitmenizi öneririz.

 2. Erkan ACAR dedi ki:

  Kamyonet alabilirmiyim yıllık ödemeli bilgi…

  1. Gürkan Polat dedi ki:

   Erkan Bey,

   Kamyonet için kredi hakkında detaylı bilgilere Denizbank Müşteri Hizmetleri üzerinden öğrenebilirsiniz.

   1. Selahattin bilgin dedi ki:

    Cifci kredisi 6500 tl onaylandi 3 yila bolsek faiz orani ne olur ne kadar odeme yapmamiz gerekir veya iki yilda odemili yapsak

    1. Gürkan Polat dedi ki:

     Bu detayları banka ile görüşmenizde yarar var Selahattin Bey.

 3. Efraim can dedi ki:

  Kredi kullanmak istiyorum 30.000 tl olumlu olursa mesaj bekliyorum

  1. Gürkan Polat dedi ki:

   Efraim Bey,

   Yazı içerisinde SMS ile başvuru yolunu belirttik. Başvurusu sonucunuz gün içerisinde size iletilmektedir.

 4. Halilibrahim tan dedi ki:

  20 bin çiftçi kredi si almak istiyorum.cks belgem var.24 ay taksitleri öğrenmek istiyorum

  1. Gürkan Polat dedi ki:

   Yazımızda yapmış olduğumuz kredi hesaplamaları üzerinden takip edebilirsiniz.

 5. erhan dedi ki:

  abem benim ustumde 15 tane buyuk bas hayvan var ciftci belgem var isletme belgem var maaş bodrusu var tarim kredisi bana cikarmi

 6. Efraim dedi ki:

  Ben Efraim ben kredi kullanmak istiyorum 30000 TLolumlu görürseniz bilgilendirmenizi istiyorum

 7. Mehmet Türkdoğan turk dedi ki:

  14 dekar üzüm bagim 3 dekar tarlan var.CKS kaydim 2019 .10.000 TL kediye ihtiyacım var.Kedi alabilirmiyim.

  1. Gürkan Polat dedi ki:

   Mehmet Bey,
   Yukarıda SMS ile başvuru başlığı altında yazdığımız bilgilerle başvurunuzu telefonunuzdan yapabilirsiniz. Yüksek ihtimalle alabilirsiniz. Fakat kredi alabilmek için kredi sicilinizin temiz olması gerekmektedir.

 8. Eyup dedi ki:

  Ben genç çiftçiyim ve şuan paraya ihtiyacım var kredi vermeme veya şartları varmı?

  1. Gürkan Polat dedi ki:

   Eyüp Bey,
   Ziraat Bankası Genç Çiftçi kredisi için banka ile görüşmenizi öneririz.

 9. Ahmet dedi ki:

  50.000 tl çiftçi kredisi kullanmak istiyorum onerirseniz sevinirim

  1. Gürkan Polat dedi ki:

   Ahmet Bey,
   Çiftçi kredisine dair bütün detaylar yazımızda mevcut. Başvuru yapmak için şubeye gidebilirsiniz veya SMS ile anında başvurunuzu iletme seçeneğini kullanabilirsiniz.

 10. NİHAL TEMEL dedi ki:

  Denizbank çiftçi kredisi 50.000 TL’ye aç tl faiz ödemesi yapıyoruz.

 11. Yildirm dedi ki:

  12000 TL ve5500tlbasak kart 2 yıl da hasat ödemeli nekadar faiz oderim

  1. Gürkan Polat dedi ki:

   Ödeme bilgileri için banka ile görüşmenizi öneririz.

 12. Yildirm dedi ki:

  12000tl nakit 5500tl başak kart onaylandı 2yilda ne kadar geri oderim

 13. Ökkeş dedi ki:

  Çiftçi kredisi kullanmak istiyoruz çks belgesi şart mı 70.000 tl 12 ay vadeli kulanmak istiyoruz.toplam kesinti ve geri ödeme ne kadar olacak.

 14. Ahmet karakuş dedi ki:

  Traktor kredisi kullanmak istiyorum 0 km.en kısa zamanda dönüş yaparsanız sevinirim hayırlı günler dilerim.