Kredi Hibe Destek Sitesi | İhtiyaç Kredileri, Konut Kredileri ve Hibe Destek Haberleri

Akbank Pos Destek Hattı (GÜNCEL 444 Telefon No ve İletişim)

Akbank pos destek hattı telefon numarası ve alınan hata kodlarının çözümlerine yazımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Sizlere tavsiyemiz öncelikle bankaların hata kodlarını incelemeniz ve ona göre çözüm yollarını uygulamanızdır. Aksi halde vereceğimiz numaralar ile bankaya ulaşabilirsiniz.

Akbank Pos Destek Numarası:

Pos arıza bildirimleri, sarf malzeme talebi gibi bütün konularda banka ile iletişim kurabilirsiniz.

Akbank Pos Destek İçin Hata Kodları ve Çözümleri

  • Red-Onaylanmadı (hata kodu 5): Kart ile ilgili bir sorun olduğundan dolayı kart sahibinin bankası ile görüşmesi gerekmektedir. Geçersiz işlem hatasında da aynı şekilde kart sahibinin bankası ile görüşmesi gerekiyor.
  • Bankanızı Arayın (Hata Kodu 85): Bu hata banka ile iletişim kurulamamasından dolayı çıkmaktadır. Bu yüzden bir süre bekleyip yeniden deneyiniz. Hata hala devam ediyorsa Akbank Pos Destek hattı ile görüşmenizi öneririz.
  • Terminal Kapalı (Hata Kodu 315): Bu hatayı alıyorsanız kullandığınız Pos cihazı şuanda kapalı statüde demektir. Bu yüzden işlem yapılamamaktadır. Sorunun çözümü açısından yukarıda ki pos destek telefon numarasını arayınız.
  • Eski Bakiye Hata (Hata Kodu 1009): Güç içerisindeki iade tutarınızın satış tutarınızdan fazla olmasından dolayı gün sonu işlemi yapılamamaktadır. Bilgi almak için pos şubeniz ile veya destek hattı ile görüşme yapınız.
  • Red-Yiginno Hata (Hata Kodu 1124): Pos cihazınızın gün sonu raporunun veya cihaz parametresinin güncellenmesi gerekmektedir. Menü>Parametre işlemleri>Parametre Güncelleme adımlarını takip ederek güncelleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Problem hala devam ediyorsa müşteri temsilcisinden yardım alabilirsiniz.
  • Kayıp Pos Hata (Hata Kodu 1200): Bu hata kodunu almanızın nedeni pos cihazınızın kapalı konumda olmasından dolayıdır. Bilgi için Akbank Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçiniz.
  • Parmt Yüklenmedi (Hata Kodu 1255): Kullanmakta olduğunuz cihazın parametresinin güncellemesi gerekmektedir. Menü>Parametre işlemleri>Parametre Güncelleme adımlarını takip ederek sorunu çözebilirsiniz.
  • Taksit Yetki HT (Hata Kodu 1407): Taksit yetki hatası demektir. Bu hatayı alan üye işyerinin taksit yapmaya yetkisi bulunmadığınız göstermektedir. Çözüm için şubeniz ile görüşmelisiniz.
  • Yasaklı BBIN (Hata Kodu 1428): Bu hatayı alan kart kullanıma kapalıdır. Kart sahibinden oluşan bir sorun olduğu için Banka ile görüşmesi gerekmektedir.

Akbank pos arıza durumlarında öncelikle elektrik ve telefon hattı bağlantınızı kontrol etmelisiniz. Bu kontroller sağlandığı halde hata almaya devam ediyorsanız müşteri hizmetleri ile görüşmelisiniz.

Akbank Pos Destek Benzer Yazılar:

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.